Skocz do zawartości
Calvex

Prezentujemy swoje maszynki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Witam :D Widze, że mamy dział Hardware PC, więc pomyślałem czemu by nie założyć tematu w którym będziemy prezentować swojego PC'ta :)
Osoby które wrzucają zdjęcie proszę o podanie dokładniej specyfikacji swojej maszyny :D

Mój zestaw prezentuje się tak:

GPU: EVGA GTX 780 SC ACX OC 1190 MHz

CPU: 4690k 4,6 GHz

AIO: Corsair H115i

MB: Asus Z97 Maxiumus VII HERO
PSU: CM G550M
RAM: G.Skill 16 GB 2400 MHz CL10
Case: NZXT H440
HDD: WD10ezex 1TB

SSD: Samsung EVO 850 250GB

Nie jest, to może jakaś bestia, bo wiem, że na forum są użytkownicy którzy mają GTX 980TI czy nawet Pascale, ale na chwilą obecną wszystkie gry śmigają mi na wysokich detalach w 60 fps ;) Jak GPU nie domaga, to wtedy obniżam AA z MSAA na FXAA i dostaję spory boost do fps :P

Ostatnio wymieniałem wentylatory na PWM - lubię mieć ciszę w pokoju, wiec PWM, to podstawa :D Wybór padł na Alpenfohn Wing Boost 2 Plus PWM (góra i tył 140mm, a przód 3x 120mm) + doszedł Corsair H115i.

TBFgW4H.jpg

SGuNkK4.jpgTcavadn.jpg

Pod zasilacz mam podłączone oświetlenie led RGB. Jedna taśma na górze, druga na dole.
W kolorze "białym" prezentuje się tak :P

CyvSD1h.jpg

Dalszy upgrade?
W sumie tak, priorytetem jest wymiana karty graficznej, ale nie jestem osobą która musi mieć wszystko od razu :P Poczekam na premierę RX 490 i zobaczymy :)
Gdyby 780 miał chociaż 4GB VRAM, to siedziałbym na nim dłużej, ale już w takim Tomb Raiderze VRAM dobijał do 3GB i występował stuttering.


EDIT:
Kurde, widzę, że forum strasznie powiększa zdjęcia.

Edytowane przez Calvex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...