Skocz do zawartości
Maciej Koper

Panasonic DX750 (TX-55DX750) Test - UHD 4K 120Hz

Rekomendowane odpowiedzi

Bo laptok chyba potrzebuje połączenia wpierw z Twoim ruterem i dopiero ruter z tv sie łączy. Przynajmniej jak tak mam.
A tel to telefon...łączy się jako android za pomocą tzw."lustrzanego odbicia", ale mogę się mylić co do 1go.

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy próbie połączenia się poprzez dodawanie urządzenia z poziomu Windowsa, na tv jest komunikat "Łączenie z NAZWA_LAPTOPA", komunikat po chwili znika a na kompie mam:

tv.jpg

Można jakoś sprawdzić, czy faktycznie jest to problem sieciowy?

Edytowane przez cincin88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przymierzam sie do panasa 55 lub 58,raczej nie oglądam piłki nożnej i nie wiem czy jest sens wybierać model z matrycą 120 hz

Muszę to przemyśleć,i proszę was o pomoc,moje pytanie które dostępne modele na ten czas maja taką matrycę? jeśli chodzi o panasa

Trochę tu poczytałem i chyba tylko dx750 ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam Panasonic 50dx750 nigdzie nie mogę znaleźć pilota do obsługi Internetu tzn. Touch pad pilot z kulką itp. Do tego modelu chyba nie ma. Czy ktoś może mi pomóc który model pilota czy touch pada będzie pasował z innego panasonica lub inne rozwiązanie. Dziękuję 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiram
Mam pytanie odnośnie bluetooth w tym TV.
Czy można połączyc sluchawki bluetooth z tym telewizorem? Pytam bo zakupiłem sluchawki JBL T500BT i ich nie znajduje...
Czy komuś się udało połączyć podobne sluchawki przez bluetooth?
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam
No i po niespełna 4 latach tv umarł. Zgasł i zero reakcji, nawet diody się nie świecą. Firma Panasonic dziękuje za jakość....i 7 tys w plecy.... żal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli dioda sie  nie swieci  to brak zasilania.W tym  modelu telewizora  jest chyba jeszcze  wtyczka  sieciowa  w telewizorze.Proponuje sprawdzic czy jest dobrze podlaczona do telewizora .Jesli kabel sieciowy jest ok    to usterka zasilacza.Nawet  ja sie kiedys pomylilem  gdy pojawiala sie  taka sama  usterka w moim    telewizorze plazmowym, pomyslalem  ze   telewizor sie  uszkodzil.Wystarczylo  jednak wlozyc mocniej wtyczke   do telewizora  dziala do dzis  czyli 9 lat

Edytowane przez grundig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, kolunio napisał:

No i po niespełna 4 latach tv umarł. Zgasł i zero reakcji, nawet diody się nie świecą. Firma Panasonic dziękuje za jakość....i 7 tys w plecy.... żal

serwis "nieautoryzowany" często potrafi naprawić za kilka stów - o ile część będzie dostępna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kolunio napisał:

Dwie porady serwisu ze może być to płyta główna

to pewnie bylejaki ten serwis - mój wycenia gratis i mówi co i za ile do wymiany

poszukałbym jakiegoś lepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisał kolega wyżej. Jest serwis i serwis...Koledze też padł Panasonic. Nie dawał znaku życia...Modelu nie pamiętam, serwis stwierdził, że padła płyta główna, koszt bardzo duży, wręcz nieopłacalny.

Jego znajomy zajął się sprawą, też ma serwis. Telewizor naprawiony, wymienił tranzystory w sekcji zasilania i nie pamiętam czy coś jeszcze. Koszt części poniżej 50 zł, plus wiadomo coś za naprawę znajomemu.

Nie mówię, że tak będzie u Ciebie, ale może warto spróbować poszukać inny serwis, jakiegoś znajomego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...