Skocz do zawartości
wyciu

LISTA TELEWIZORÓW TESTOWANA Z DEKODEREM PHILIPS HD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,[url="http://www.impelnet.com/~wyciu/programy/LISTA.doc"]lista[/url] pochodzi od operatora Cyfra+ i są w niej zawarte nie wszystkie TV ze względu na dużą ilość i brak czasu. Edytowane przez wyciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dodam do tego SONY KDF-E50A11E. Przez HDMI i component OK. Edytowane przez Gizmord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gizmord' post='31254' date='25.12.2006, 11:41 ']Dodam do tego SONY KDF-E50A11E. Przez HDMI i component OK.[/quote]
Witam
Własnie dostałem Philipsa hd z lg 42lc2r działa wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z nowym tunerem philipsa hd połaczenie z telewizorem SONY KDF-E50A11E przez hdmi.Ucieka czsami głos na programach po przełączaniu co jest ku...a przeciez to nowy sprzet poratujcie mnie ... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gizmord' post='31254' date='25.12.2006, 13:41 ']Dodam do tego SONY KDF-E50A11E. Przez HDMI i component OK.[/quote]
U mnie cos szwankuje głos czasami zanika mam taki sam tv co moze byc grane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy u Was na KFDach również obraz wyświetlany jest w 1080i/50 zamiast 720p ?? Jakoś tego zmienić nie mogę w kdf-50e2010. Do tego dochodzi problem na "zwykłych" kanałach tv, tuner zachowuje sie tak jakbym ciągle zmieniał kanał i pokazuje parametry obrazu oraz dzwięku (takie jak dosteępne pod przyciskiem i+). Dekoder dziś odebrany po aktualizacji softu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='coolbart' post='35094' date='16.01.2007, 22:48 ']Witam, czy u Was na KFDach również obraz wyświetlany jest w 1080i/50 zamiast 720p ?? Jakoś tego zmienić nie mogę w kdf-50e2010. Do tego dochodzi problem na "zwykłych" kanałach tv, tuner zachowuje sie tak jakbym ciągle zmieniał kanał i pokazuje parametry obrazu oraz dzwięku (takie jak dosteępne pod przyciskiem i+). Dekoder dziś odebrany po aktualizacji softu.[/quote]
[url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=2477&st=320"]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=2477&st=320[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='patisor' post='35095' date='16.01.2007, 22:51 '][url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=2477&st=320"]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=2477&st=320[/url][/quote]


jednak wg tych opinii raczej nie jest ok. Mam też prośbę czy masz pilota z naapisem na górze Cyfra+ czy z innymi. Mi siętrafił inny niż na zdjęciu w instrukcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='coolbart' post='35110' date='16.01.2007, 23:36 ']jednak wg tych opinii raczej nie jest ok. Mam też prośbę czy masz pilota z naapisem na górze Cyfra+ czy z innymi. Mi siętrafił inny niż na zdjęciu w instrukcji[/quote]
Tuner nie jest zły wez pod uwage że system HD dopiero rusza i mam nadzieję że bedzie coaraz lepiej :) co do pilota to wydaje mi sie że masz jakiegoś uniwersalnego (ktos juz pisal o tym Twoim pilocie)orginał wygląda tak [url="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1d34e19a597884e0.html"]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1d34e19a597884e0.html[/url] jak mozesz oddaj facetowi z C + to co masz i niech Ci da orginał taki jest jest w instrukcji tak zebys potem nie kulał z uniwersalem (takie jest moje zdanie) .Fotke masz w linku od naszych dobrodzieji.Mozesz poczekac albo zainwestować w Haumaxa lub Topfield TF7700-HSCI i tu dokupic moduły ale sprzet jest jeszcze drogi a mamy jeden kanał HD na C+ i w/g mnie poczekać należy na troszkę lepsze ceny w/w sprzecików.Pozdro
Patisor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='coolbart' post='35094' date='16.01.2007, 19:48 ']Witam, czy u Was na KFDach również obraz wyświetlany jest w 1080i/50 zamiast 720p ?? Jakoś tego zmienić nie mogę w kdf-50e2010. Do tego dochodzi problem na "zwykłych" kanałach tv, tuner zachowuje sie tak jakbym ciągle zmieniał kanał i pokazuje parametry obrazu oraz dzwięku (takie jak dosteępne pod przyciskiem i+). Dekoder dziś odebrany po aktualizacji softu.[/quote]

witam,

tez mam kdf 2010 i po hdmi tez co chwile (czasem rzadziej czasem czesciej) wyglada jakby zrywalo polaczenie - wyskakuja wlasnie te informacje ze np. HDMI 7, 1080i/50. Jak cos sie dowiesz wiecej to daj znac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[b][color="#556B2F"]LG 32LC3R [/color][/b]bez problemów, czyli wszystko oki. Po hdmi wyświetla 1080i/50 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgłaszam się z problemem jak opisano wyżej tj. : posiadam KDF 50E2010 i co jakiś czas- od 5min do godziny zrywa transmisję, dosłownie na chwilkę. Wygląda to tak:

zdarza się, że jest przerywany obraz z dekodera cyfry, przesyłany po HDMI (jest to przerwanie milisekundowe, wygląda tak jakby odłączyć kabel i podłączyć spowrotem.) Pytanie czego to może być wina: dekodera cyfry+ i anteny (mam dość małą), kabla hdmi (5m, techlinka, za 160 zeta), czy może telewizora- np złej jakości złącze HDMI (KDF 50E2010)?

Mam nadzieję że softu w dekoderze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sluchaj ja mam lc2r 37 lg i mi czasami tez tak robi przerywa na sekunde ?????????????? obraz ???? czego to wina???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam JVC A80 + filipa PVR HD - i wszystko piknie :)
NG HD chodzi miód fakt w 720i bo to nie full hd ale i tak wyglada ładnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NG HD jest w 1080i. Wszystkie kanały HD w Poslce są w 1080i.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś moze ma ten dekoder pvr podlączony do LCD 42LG7000,chcialbym wiedzieć jaki jest obraz po HDMI, z gory dziekuję za info.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...