Skocz do zawartości
Maciej Koper

Philips PUS6401 TEST Android TV Ultra HD 4K

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co ukrywać, że Android w telewizorach na starcie miał problemy. Ale miałem też Samsunga Spicę z Androidem 1.6, potem 2.1. Teraz mam smartfon z 4.3 - widać, że jeśli chodzi o stabilność działania zrobiono lata świetlne. I to właśnie chyba były w telefonach 2 lata, zanim ten system dorósł. Można przypuszczać, że podobnie będzie z telewizorami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego telewizora nie ma co wymagać maksa z jakości obrazu czy temu podobnych rzeczy. Przecież to stosunkowo tani telewizor, bez przesady, recenzja musi brać ten czynnik pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Byłem dziś w EURO.

"Chłopaki" mówią, że 6401 schodzą na pniu.

Zwłaszcza testowany 49".

To jest w końcu budżetowy TV.

Posłuchałem jak współpracuje z soundbarem Phila (999 zeta) 320Watt.

Żaden TV za 4300 zł ( 3299 + 1000 zł) tak nie zagra.

Ambilight ma już w 6401 opcję "music" więc gibała-polo jest dostępna.

Sprawdzone:

mkv z dts działa !!! To raczej cenna opcja.

Edytowane przez 2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość dokupienia do tego modelu pilota np. z modelu wyżej, czyli 6501, tak aby miał klawiaturę qwerty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten telewizor i mam tez dość dziwny problem z nim. Co jakiś czas bez żadnej regularności magle przestaje mi działać dźwięk. Czasami pomaga wyłączenie telewizora na dłuższa chwile, czasami muszę go wypiąć z kontaktu.

Mieliście taki problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam z sarkazmem ... a kto Ci kazał kupować tego Philipsa?

Serwis.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w odniesieniu do ceny jest to telewizor jak najbardziej godny uwagi dla konsumenta.

Ten telewizor to jeśli chodzi o parametry obrazu szmata jakich mało. Trzeba być slepcem/nie czytać lub nie rozumieć testów ma tym portalu aby twierdzić inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten telewizor to jeśli chodzi o parametry obrazu szmata jakich mało. Trzeba być slepcem/nie czytać lub nie rozumieć testów ma tym portalu aby twierdzić inaczej.

CCC, pisałem o tym wielokrotnie.

Klient kupuje TV 4K za piątaka i oczekuje cudów z takiego za 15e.

:).

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam, TV całkiem normalny. Nie dla zboczeńców którzy liczą każdy pixeli :)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, naprawdę taka lipa jest z 60hz i smużeniem w tym modelu?

sam mam starego samsunga 32" który niby jest 50-60hz i obraz jest do przyjęcia. nie smuży, nie odczuwam laga w grach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Philips a dokładniej firma TPV, która ma prawa do tego brandu robi coraz bardziej dziadowskie tv i tyle. Na rynku jest cała masa alternatyw więc nie wiem w czym kłopot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, naprawdę taka lipa jest z 60hz i smużeniem w tym modelu?
sam mam starego samsunga 32" który niby jest 50-60hz i obraz jest do przyjęcia. nie smuży, nie odczuwam laga w grach

Kolego, normalnie odbiera, bynajmniej mój egzemplarz . Nie wymagajcie za dużo od budżetowca .

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie wymagam, nie za taką kasę - pytam tylko czy to aż tak bardzo jest widoczne

docelowo podpięty dekoder cp i konsola

i co? Odpalam jakiś mecz na Eurosporcie i nagle nie da się tego oglądać bo tivik nie ogarnia (smużenie) nawet nie 1080p bo kanały z cp nadawane są w 1080i

budżet mam ograniczony , mniej cali nie szukam bo nawet w tej chwili 55" to jest za mało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do sportu to oczywiście 100-kę. Ale nie oszukujmy się. Wiele osób i tak na to w czasie meczu nie zwraca uwagi. Dorzuć do 6561, co to te 400-700zł w tym budżecie ? 55"6561 na promocji wyciągniesz za nawet 3400zł. Niski input lag, dopracowany Android. I 3-stronny ambilight to nie nie 2-stronny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież obsługuje :)

Dnia 10.10.2016 o 12:03, MrYesNoWhat napisał:

flappyduck - wrzuć link do takiej promocji (ja znajduję troszkę inne ceny) to chętnie przygarnę ten tv

Dam znać, zależy gdzie chcesz kupić, ale spokojnie do 3.5k :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2016 o 14:16, 87brzoza napisał:

Kiedy w modelu 6401 można spodziewać się obsługi HDR?

Ten TV nie nadaje się absolutnie do żadnego HDR'u. On ma kontrast natywny po kalibracji Macka 750:1. Nawet jeżeli mu zaimplementują odczyt metadanych HDR to i tak fizycznie ten sprzęt nic zbliżonego nawet do HDR Ci nie pokaże.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...