Skocz do zawartości
Gmeru

Wywiad: Netflix Joris Evers - Vice President Head of Emea Communications

Rekomendowane odpowiedzi

Wywiad: Netflix Joris Evers - Vice President Head of Emea Communications

Zgodnie z zapowiedziami, kilka dni temu w Polsce, pojawili się przedstawiciele firmy Netflix. Była to jedyna póki co szansa na porozmawianie na temat sytuacji giganta w Polsce. Udało nam się spotkać z Panem Jorisem Eversem, który pełni funkcję Vice President & Head of Emea Communications.

 

Przeczytaj całość

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem ;macie ofertę dla parókozjadaczy ,tych jest setki milionów i dobrze o tym wiecie panie Joris Evers !

Drugim słowem:

16Mbs na film UHD to tak sobie i dodam ,że w najwyższym abonamencie można ciągnąć na cztery tv czyli 100Mbs łącze obowiązkowo .

" Nie jest to produkt na rynek masowy. "

W USA to masówa ,a w pl. okrojony produkt ekskluzywny :-)

Nie oglądam seriali oraz filmów klasy B kręconych dla j.w.

Ten produkt nie jest dla mnie , proszę o inną ofertę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 zdania komentarza.

Kabaretow ( w sensie stan[beeep]ow) w 4k na Netfliksie, posrod audycji 4k, statystycznie jest calkiem sporo. Moze doszlo do nieporozumienis, bo Pan wiceprezes mial na mysli programy w ktorych sie spiewa i tanczy ( cos jak A Very Murray Christmas).

Po wtore, system rekomendacji dziala w zadziwiajacy sposob. Nie dam teraz idealnego przykladu, ale nie raz zdolal mnie rozsmiesayc, czy zadziwic.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjatkowy arogant i prymityw, ktoremu nie chcialo sid nawet spfawdzic czy Polska jest w strefie euro czy nie :).

Sam sobie zaprzecza na kazdym kroku bo pisze, ze produkt debiutowal jako anglojezyczny na calym swiecie ale gdzie indziej gada o ofercie specjalnie dla Polski. Nie - niecma zadnej oferty dla polski i nie zaplace za cokolwiek tyle samo co zjadacz psich czlonkow wsadzonych w bulke z tektury jesli dosfaje za to 3x mniej :). I nie - nie interesuje mnie produkt na rynek anglojezyczny :) tak samo jak nie kupowalbym masowo ksiazek nie tlumaczonych na polski jesli nie bylaby to wyjatkowo wartosciowa literatura, ktora tlumaczenie moze okaleczyc i pozbawic sensu jesli nie robi tego ktos uzdolniony conajmniej tak samo jak Milosz :).

Niech baran przyjmie do pustego lba, ze nic mu nie zaplace -ani grosza bo nie ma dla mnie nic interesujacego do opchniecia :).

Po co w ogole byl ten debiut polskiego N jesli jak sie okazuje jext to oferta dla klienta angielskojezycznego a nie polaka a tresci tlumaczone to tyljo dodatki i bonusy w zasaxzie anie zasadniczy kontent? Trza bylo albo otworzyc dostep ful servis do amerykanskiego N i tyljo umozliwic placenie za to -eeee ale fo by tu wtedy obwieszcAc i o czum trabic w mediach skoro kazdy kto chcial kupic N przed "polska" premiera i tak mogl go kupic? Trzeba bylo zlikwidowac tylko filtrowanie ip do tefenu usa ograniczone skoro wlasciwie tylko tyle lokalne netflixy oferuja :).

Skoro to nie oferfa dlaPolaka to na co ten caly polski netflix istnieje?

Poza tym i tak nie dowiedzialem sie czrgo chcialem i czy np. Moge ogladac 4 streamy w abo max z 4 roznych ip albo czy jak pojade do singapuru albo abudhabi to czy mi z tego za co place 3/4 tresci nie wylacza bo partia/islam nie pozwala...

Dowiem sie czy soe nie dowiem czegos konkretnego i interesujacego od tego idioty z netflixa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

??? :angry: (jako cały komentarz do tego wywiadu).

Edytowane przez angola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywiad, a właściwie odpowiedzi faktycznie dość bekowe, ale cóż... nie po słowach, a po czynach ich poznacie.

Fakty póki co są takie, że Netfliks w ciągu ostatniego 1.5 miesiąca potroił ilość dostępnych treści z polską wersją językową. Jeśli utrzymają takie tempo do końca roku to nie będzie źle :)

Poza tym i tak nie dowiedzialem sie czrgo chcialem i czy np. Moge ogladac 4 streamy w abo max z 4 roznych ip

Możesz.

albo czy jak pojade do singapuru albo abudhabi to czy mi z tego za co place 3/4 tresci nie wylacza bo partia/islam nie pozwala...

Masz IP Singapuru = masz treści dostępne dla tego kraju w Netfliksie. Ni mniej, ni więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgadzam, że jakaś taka arogancja przemawia od tego pana. Mamy bić pokłony za to, że Netlix zechciał do nas przyjść. Dla mnie najważniejsza sprawa to dostępność polskich materiałów za polskie złotówki. Na razie z pierwszym słabo, a o drugim można pomarzyć. Ja odpuszczam, przeżyję bez tego "cudeńka", Im powinno zależeć na klientach, a nie na odwrót. Jak zmienią strategię rozważę zakup usługi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: to chyba nie dziwicie mi się, że tak zwlekałem... jakoś nie miałem ciśnienia z takim nastawieniem.... było jeszcze kilka rodzynków ale już Wam oszczędzę bo na tym forum to byście go rozszarpali ; ) Bo Pan był miły i biedny został wystawiony jako człowiek do wszystkich odpowiedzi. Trochę grubo.... bo wiadomo, że np. nasze pytania z forum różniły się od np. blogerów z ogólnych blogów pytających o polskie wersje czy kasę... ;) Jednak trzeba podsumować, że Pan jest z innego świata.... Dwa różne światy... Polska i US. Tak to można było odczuć. Że w Polsce to trzeci świat i 4K to jest w ogóle? ;DDDD

Ale spoko, że była możliwość się spotkać! Mamy o czym dyskutować a i wiemy mniej więcej co się dzieje po drugiej stronie : ) Pewnie na drugi raz wyślą gościa technicznego hehe. Przynajmniej zobaczył, że Polacy nie gęsi ; ) i siedzą grubo w temacie!

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem rozczarowany. Nie interesowałem się wcześniej tym projektem, tylko słyszałem jak ludzie emocjonują się tym całym netflix-em. Miałem przez miesiąc. Przecież tam nic nie ma. Jakieś stare filmy które widziałem już 10 razy i denne seriale, które w ogóle mnie nie interesują. Myślałem (widać naiwnie) że tam będą filmy z małym opóźnieniem które są wyświetlane w kinach. A tu totalna kicha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się spinać. Nikt nikogo nie zmusza do zakupu. Jesteśmy dla N małym rynkiem i traktują nas jak kolejny kraj w którym zaistnieli. N nie ma ciśnienia żeby tu być. Wszystko rozstrzygną klienci, albo osiągną zamierzony target i będą wprowadzali polskie treści albo nie. I nikt nami się nie przejmie. Pamiętajmy że

1. W Polsce nie ma kultury dabingowania filmów

2. Szerokopasmowy net dopiero się rozpycha

3. Wciąż nie lubimy płacić na treści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się napisy do HOC 1-3. Do 4 sezonu już się robią i mają pojawić się szybko... ;-). Coś się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się napisy do HOC 1-3. Do 4 sezonu już się robią i mają pojawić się szybko... ;-). Coś się dzieje.

Mogli się dogadać z napisy24, tam napisy do 4 sezonu są już dawno.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 i 2 sezon Breaking Bad też już napisami PL:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej z grupą Hatak ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...