Skocz do zawartości
Gmeru

Relacja wideo: Konwencja Panasonic 2016 Frankfurt

Rekomendowane odpowiedzi

Relacja wideo: Konwencja Panasonic 2016 Frankfurt

Na początku marca mieliśmy okazję uczestniczyć w corocznej konwencji firmy Panasonic we Frankfurcie. Japoński gigant zaprezentował produkty ze wszystkich segmentów RTV oraz AGD. Nas oczywiście najbardziej interesował ten pierwszy. Tylko u nas możecie obejrzeć wideo z pierwszej ręki dotyczące najnowszych linii telewizorów oraz odtwarzaczy Ultra HD Blu-ray producenta na ten rok. Zapraszam!

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie to się to nie podoba. Jeżeli już jest okazja to czemu kamera nie pokaże dokładnie wyglądu poszczególnych telewizorów . Ich detali wyglądu z boku , tyłu zatrzymując ujęcie tak aby można było popatrzeć tylko biega obiektywem jak w kinie akcji i nic konkretnego nie widać. Dla nas to jedyna okazja aby te telewizory zobaczyć dużo wcześniej niż pojawią się w sklepach. Inni jakoś to potrafią tutaj zawsze jest ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo czekałem na takie info. Nie oczekiwanie myśli me o zakupie CZ-950 65" zostały wyparte. Będę jednym z pierwszych który zawiesi na ścianie DX-900 65" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że za kilka dni zawita on do nas. Też chciałbym już wymacać :) takiego finala.... i fajnie, że będzie już razem z nowym Blu UHD : )

mnie to się to nie podoba. Jeżeli już jest okazja to czemu kamera nie pokaże dokładnie wyglądu poszczególnych telewizorów . Ich detali wyglądu z boku , tyłu zatrzymując ujęcie tak aby można było popatrzeć tylko biega obiektywem jak w kinie akcji i nic konkretnego nie widać. Dla nas to jedyna okazja aby te telewizory zobaczyć dużo wcześniej niż pojawią się w sklepach. Inni jakoś to potrafią tutaj zawsze jest ten problem.

sterbid spoko. Jak zawsze uwagi przyjęte na klatę. Jednak w tym wypadku ciężko było zrobić to tak jak napisałeś. Ale przed nami jeszcze wiele pokazów za kilka dni/tygodni. Zwrócę na to uwagę jak da się tak dokładnie to wybadać.

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trza bylo zapytac (tu zgodnie ze zlozona obietnica) tych "wulgarnych synonimow dla slowa czlonek" z Panasonica o co chodzi z tymi 60Hz matrycami i degradacja parametrow sprzetu wzgledem odpowiednikow z generacji z lat poprzednich :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już może, kiedy modele na 2016 rok będą dostępne na naszym rynku oraz jaka może być orientacyjna cena modelu dx700?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jeśli cos krecicie i wrzucacie na youtube dobrze by bylo gdyby material mial jednak 60 fps lub 30, a nie 50 bo rwie niesamowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo czekałem na takie info. Nie oczekiwanie myśli me o zakupie CZ-950 65" zostały wyparte. Będę jednym z pierwszych który zawiesi na ścianie DX-900 65" :P

U mnie już stoi od soboty 12 . Zakupiony w Euro AGD RTV w promocyjnej cenie.Teraz tylko kalibracja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy 65CX800 będzie miał wsparcie do HDR10 , Dolby Vision ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test DX900 jak ktoż by chciał poczytać

https://www.avforums.com/review/panasonic-dx902-tx-65dx902b-uhd-4k-tv-review.12385

Z testu wynika że wadą jest pojawiający się czasem banding i niezbyt udane 3D

A cała reszta w superlatywach, obraz bardzo zbliżony do OLED-a


Poczekam jeszcze na Testy X93D Sonego i wtedy czas coś kupić i zdecydować

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy 65CX800 będzie miał wsparcie do HDR10 , Dolby Vision ?

HDR10 tak. Przynajmniej takie info było 4tyg temu. Ma być update.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm bo cały czas się miotam i nie wiem co kupić ...

Czy ze średniej-wyższej klasy CX800 vs. Samsung JS8500 - który z nich lepiej się sprawdzi przy seansach nocnych ?

Czy sobie je odpuścić i poczekać na nowości na rok 2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...