Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie

dzisiaj dotarł do mnie Popcorn Hour VTEN ,i juz mam problem z poustawianiem biblioteki i proszę wasz o pomoc jak to zrobić

wszystkie media są pobierane z dysku sieciowego Synalogy moj katalog mediów wygląda tak

Pchoto ,Miusic ,,Wideo

W katalogu Pchoto mam nastepne katalogi zdjęć z data robionych zdjęć rok i miejsce

W katalogu Miusiv mam katalogi rożnych wykonawców

W katalogu Video mam katalogi Fimy HD ,Filmy Rodzinne w tym katalogi z filmami dvd , Bajki,Teledyski

jak to wszystko poustawiać żeby maiło ręce i nogi

Proszę o pomoc jetem teraz zielony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogę Ci , bo się na tym nie znam :(

Ale , powiedz mi dlaczego wybrałeś ten plener , a nie np. Dune Solo 4k ?

Jak z jakością obrazu , napisami ? Ile za niego dałeś i gdzie ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trudno odpowiedzieć na pytanie "jak poustawiać aby miało ręce i nogi". Tak sobie poukładaj pliki abyś się w nich nie pogubił i aby miało to sens dla ciebie.

Muzykę zazwyczaj trzyma się w folderach wykonawca/albumy

Zdjęcia, zazwyczaj ludzie dzielą wg dat, struktura rok/miesiące. Ale można też wg osób czy wydarzeń

Filmy - czasem seriale razem z resztą, czasem osobno, czasem w folderach wg lat lub wg typu, lub np., osobno dla dzieci osobno koncerty, osobno reszta. Potem zazwyczaj jeden film w jednym folderze, ewentualnie z podkatalogiem Extras

Wszystko zależy co kto ma i ile tego ma. Ale jak widzę masz już podobną strukturę.

Edytowane przez HDev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,Koledzy a jest możliwość żeby ten popcorn hour odtwarzal zdjęcia i filmy bezpośrednio z telefonu komurkowego (Android)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno pójść przez UPNP DMR/DMC (Digital Media Rendered/Controller)

Na komórce zainstaluj program np, BubbleUPnP lub iMediaShare i zobacz czy przy odtwarzaniu będziesz mógł wybrać VTen-a jako odtwarzacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...