Skocz do zawartości
pmcomp

Nowe amplitunery kina domowego, a Dolby Atmos i DTS X / Onkyo PR-SC5530

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

I tak na dzis wybor nie jest zly bo na dzis klocki są wypasione w to co na dzis jest potrzebne.

Pytanie: czy ten Marantz upmixuje mi sygnal DTS czy DTS HD MA do postaci 7.2.2 albo 7.2.4 z wykorzystaniem Dolby Atmos czy konieczna bedzie aktualizacja do DTS X?

Bo jak rozumiem upmixuje mi DD i DDTHD do 7.2.2 i 7.2.4?

Dzieki za odpowiedz.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ten jest zaj-ebi-sty, Marantz SR7010 Calssic Limited:

maxresdefault.jpg

;)

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak na dzis wybor nie jest zly bo na dzis klocki są wypasione w to co na dzis jest potrzebne.

Pytanie: czy ten Marantz upmixuje mi sygnal DTS czy DTS HD MA do postaci 7.2.2 albo 7.2.4 z wykorzystaniem Dolby Atmos czy konieczna bedzie aktualizacja do DTS X?

Bo jak rozumiem upmixuje mi DD i DDTHD do 7.2.2 i 7.2.4?

Dzieki za odpowiedz.

Pozdro

Ktory? ;)

7702 MKII (ani SR7010) nie upmiksuje sygnalow DTS na upmikserze Dolby (ani tez odwrotnie) Ta cecha zakonczyla zywota w poprzedniej linii. Wiele osob zostala na 7009 albo swiadomie teraz kupuje na wyprzedazach 7702 z mysla ze bedzie upmiksowac DTS poprzez DSU, a upgraduje na nowy sprzet kiedy okaze sie ze sytuacja do tego dojrzala.

Z drugiej strony masz doniesienia, ze Neural:X (upmikser DTS-u) powoduje, ze sufit jest bardziej zywy niz przy DSU.

"Nie ma rozy bez ognia". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, prawie zrozumiałem. Jak rozumiem na upmikserze DTS X będzie? Tzn. posiadanie DTS X na pokładzie ma upmiksować stare sygnały DTS do dużej ilości kanałów?

Sorry, że pytam ale mi sie "nie chce"przekopywać przez wszystkie wątki na AVS.

Pozdro


Ktory? ;)
7702 MKII (ani SR7010) nie upmiksuje sygnalow DTS na upmikserze Dolby (ani tez odwrotnie) Ta cecha zakonczyla zywota w poprzedniej linii. Wiele osob zostala na 7009 albo swiadomie teraz kupuje na wyprzedazach 7702 z mysla ze bedzie upmiksowac DTS poprzez DSU, a upgraduje na nowy sprzet kiedy okaze sie ze sytuacja do tego dojrzala.
Z drugiej strony masz doniesienia, ze Neural:X (upmikser DTS-u) powoduje, ze sufit jest bardziej zywy niz przy DSU.
"Nie ma rozy bez ognia". ;)

to dobrze :).

Obejrzyj sobie The Big Short. Tak żywych tyłów nie słyszałem w żadnym filmie od 17-u lat :).

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Big Short widzialem, Natwnie w DTS:X .

To nie tyl, tylko sufit.

A jeszcze Ci powiem ze ten sufit to przy sporej czesci atmosowych mixow, to pikus.

Jesli bedziesz mial model z DTS:X na pokladzie, to upmiksery dzialaja DSU (Dolby Surround) dla DD, DTHD, a Neural:X dla DTS/DTSMA, lub kazdy z z nich dla PCM (musisz sobie rozkodowacw odtwarzaczu) .

Jak masz stary model, sprzed 2015, bez obslugi DTS:X, to DSU upmiksuje wszystko.

Jak masz nowy model z 2015r, ktory ma w planach DTS:X, ale jeszcze nie dostal, to jestes w [beeep]e , bo DSU dziala tylko dla sygnalow Dolby i PCM, a czy bedzie dzialac dob4ze to sie okaze jak update przyjdzie ;) u D+M tragedii nie ma, jakies male glitche. Ktos ma jakies znieksztalcenia, U mnie cos w scierzkach DTS:X trzaska... ot radosci early adaptor-ow.

U Jaska_31 ponoc dobrze, ale moze sie jeszcze nie wsluchal. Wsluchales sie w ExMachine @Jakiek_31?

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie kupię maszyny bez DTS X ... NFW :)

Mam nadzieję, że jak Marantz ma obiecany update, a Denon już ma, to za chwilę ... :). W końcu to ten sam koncern jest teraz.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Obie marki juz update-owaly swoje klocki. Przeciez napisalem Ci, ze Jasiek_31 ma Denona, a ja mam Marantza i obaj mamy dzialajacy DTS:X.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Aaaa ... OK. A którego masz Marantza?
Firmware zapodaje się po USB czy klocek sam ciągnie z internetu?


Dobre zestawienie które klocki z którego roku produkcji co mają na pokładzie, choc juz trochę nieaktualne: http://www.highdefdigest.com/news/show/DTS/dtsx/Dolby/Atmos/Receivers/Home_Audio/Speakers/Pioneer/Denon/Marantz/Integra/Onkyo/Yamaha/KEF/Klipsch/hdds-dtsx-dolby-atmos-gear-buying-guide/24564

I jeszcze tutaj zestawienie "jak to działa": http://www.avrant.com/the-current-state-of-dtsx-atmos-receivers/

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako "wywołany do tablicy" odpowiadam że Ex-Machina jeszcze nie miałem czasu posłuchać (cholerny brak czasu przez HoC).

Z upmixerami jest tak jak napisał binary, w Denonie na dzień dzisiejszy trzy najwyższe modele z ostatniej serii dostały update i update leci z Internetu.

Od siebie dodam że mnie również wydaje się że upmixer DTS robi bogatszą górę niż DSU, czasami mam nawet wrażenie że upmixer DTS brzmi lepiej niż ścieżki w natywnym Dolby Atmos, ale oczywiście może być to tylko subiektywne odczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Melduję, że Marantz AV7702MkII zakupiony :).

XL_av7702mk2_u_b_fr_cl.jpg

XL_av7702mk2_u_b_fr_op.jpg

XL_av7702mk2_u_b_re.jpg

Wyszukać zdjęcia wnętrza 7702 w sieci nie jest łatwo:

zEwlfv.jpg

HOrB9v.jpg
OSGeop.jpg

Będzie się działo.

Teraz robię doktorat z ustawienia głosników, niedługo do was wrócę z mnóstwem pytań ;).

Czy w międzyczasie mogę poprosić Was o linki do stron z listą filmów wydanych na BD ze ścieżkami DD ATmos i DTS X oraz najbliższe zapowiedzi?

Dziękuję.

Pozdro

EDIT: chyba znalazłem: http://www.hdmoviesource.com/Blu-ray-Dolby-Atmos-DTS-X-s/628.htm . A może jest jaka s inna w postaci listy bez obrazków?

Dolby Atmos: http://forum.blu-ray.com/showthread.php?t=248132

DTS X: szału nie ma: http://forum.blu-ray.com/showthread.php?t=257742

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak macie usytuowane swoje głośniki w systemie 5.1.4 czy 7.1.4?

Z tego co porysowano tu: http://manuals.marantz.com/AV7702MK2/NA/EN/BIAJSYayalfxms.php to jest to jakiś wielki koszmar :angry: .

U mnie intalacja wygląda następująco:

Fronty R i L oraz center standardowo ok. 1 m od podłogi.

Surroundy L i R jako dipole na wysokości kanapy na ocznych ścianach na wys. ok. 2,20 m od podłogi.

Surroundy tylne L i R na tylnej ścianie za kanapą, kanapa ok. 1,5 m od tylnej ściany, promieniujące na wprost, na wys. ok. 2,20 m od podłogi, pochylone do dołu w kierunku słuchacza.

Czy da się pogodzić jakoś ustawienie w trybie Atmos i DTS X? przecież one są kompletnie inne!

Macie pomysły?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ustawienie 5.1.2.

A surroundy niestety mam za sobą po bokach w odległości 1,2m, na wysokości 1,6 - 1,7m (skierowane w kierunku głównego miejsca odsłuchu), głośniki górne (dwa) w odległości około 2,5 - 2,8m od siebie, przesunięte do przodu o około 30-40cm w stosunku do głównego miejsca odsłuchu (zamontowane w suficie na wysokości 2,7m).

Docelowo góra będzie przerobiona na system z czterema głośnikami ale na to jakiś czas muszę poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe na co wydali 10 000 pln. wynikające z różnicy cen pomiędzy modelami 7702 mkII a 8802a, może wartałoby porównać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Voila:

top_inside.jpg

W funkcjonalności różnica pomiędzy oboma klockami jest pomijalna:

http://us.marantz.com/us/products/pages/ProductDetails.aspx?CatId=avseparates&ProductId=AV8802A

http://us.marantz.com/us/products/pages/ProductDetails.aspx?CatId=avseparates&ProductId=AV7702mkII

Nie mówiąc o tym, ze w 8802A do DTS X jest potrzebny upgrade, a nie tylko update softu.

Zakładam, że jest róznica w dźwięku, pytanie czy warta 10.000 zł. Różnica w budowie płyty cyfrowej jest, to widać na pierwszy rzut oka. Na pewno lepszy jest zasilacz. I ten porzadek w 8802 :).

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa ... OK. A którego masz Marantza?

Firmware zapodaje się po USB czy klocek sam ciągnie z internetu?

Ja mam SR7010 updade jest OTA, trwa 35-40 min

Panowie, jak macie usytuowane swoje głośniki w systemie 5.1.4 czy 7.1.4?

Z tego co porysowano tu: http://manuals.marantz.com/AV7702MK2/NA/EN/BIAJSYayalfxms.php to jest to jakiś wielki koszmar :angry: .

U mnie intalacja wygląda następująco:

Fronty R i L oraz center standardowo ok. 1 m od podłogi.

Surroundy L i R jako dipole na wysokości kanapy na ocznych ścianach na wys. ok. 2,20 m od podłogi.

Surroundy tylne L i R na tylnej ścianie za kanapą, kanapa ok. 1,5 m od tylnej ściany, promieniujące na wprost, na wys. ok. 2,20 m od podłogi, pochylone do dołu w kierunku słuchacza.

Czy da się pogodzić jakoś ustawienie w trybie Atmos i DTS X? przecież one są kompletnie inne!

Macie pomysły?

Ja dzialam w tej chwili na 5.1.4 (TS, TR)

Doktroat to malo. moze sie zdazyc, ze bedziesz musial pobawic sie w doswiadczenia empiryczne, ze wzgledu na base layer zawieszony (za) wysoko.

Najpierw znajdz odpowiedz na pytanie czy kreci cie Auro3D? (chyba masz upgrade gratis z tym modelem) i jaki masz rodzaj stropu ( konstrukcja drewniana czy beton), bo wiercenie otworow w powierzchni sufitu i wkladanie w nia plastikowych glosnikow, w przypadku konstrukcji drewnianej, wymusza wykonanie zabezpieczenia ogniotrwalego, czyli zakup odpowiednio obudowanych fabrycznie glosnikow albo "kapturkow".

Na wyspach przewazaja konstrukcje drewniane i Ci co chca polaczyc przyjemne z pozytecznym, decyduja sie na umieszczenie gornej werstwy glosniko w dobudowanym na suficie konstrukcji biegnacej wokol scian, zabezpieczajac w ten sposob p.pozarowo i wykorzystujac uklad do Auro3d i Aurmonatica (zamiast TF stosujesz FH), ktory tez ponoc ladnie upmiksuje. podobno takie polozenie dziala dobrze.

Ja wole glosniki w suficie zdecydowanie odepchnac od sciany. w tej chwili sa w osi ok 0,9m od scian bocznych ale docelowo beda ok 1,3m (pokoj szer 4,6m) w tym tygodniu planuje zasymulowac i przetestowac takie przesuniecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ciekawe na co wydali 10 000 pln. wynikające z różnicy cen pomiędzy modelami 7702 mkII a 8802a, może wartałoby porównać ?

AV8802A Multi-channel Network AV Pre-amplifier - Additional features against AV7702mkII

· 13.2ch XLR pre-out, 13.2ch RCA pre-out (instead of 11.2ch XLR pre-out, 13.2ch RCA pre-out in 7702mkII)

· Toroidal transformer & Copper plated chassis

· Three piece top cover construction

· High performance power supply with 4x 10.000uF capacitors

Zacytowałem to stąd: http://hometheaterreview.com/dtsx-coming-soon-to-top-shelf-av-receivers-and-preamps/ , BTW bardzo dobry opis aktualnej oferty Marantza.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W funkcjonalności różnica pomiędzy oboma klockami jest pomijalna:

Zakładam, że jest róznica w dźwięku, pytanie czy warta 10.000 zł.

Z papierów tego się nie dowiemy - myślę, że w tych 10K jest ukryte to "coś" , o co w tej zabawie chodzi.

Lepsze podzespoły, lepsze aplikacje, lepsze bloki ( 13 x HDCAM lub 13 x DAC ) - to wszystko przecież GRA.

Poza tym warto byłoby się upewnić, czy aby 7702 jest prawdziwie zbalansowany, czy też to myk znany z ONKYO.

Dużo pytań, mało odpowiedzi - bez porównania łeb w łeb to tylko domysły. Jest jeszcze Yamaha CX-A5100 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Obawiam się, że oba moga nie być prawdziwie zbalansowane jak napisałeś.

Nie dam 18 klocków za klocek, który przez port HDMI za rok może być "bezużyteczny".

Z doświadczenia wiem, że przyrost jakości dźwięku nie jest wart 10 tysięcy :).

Szczególnie w kinie domowym gdzie wszystko jest cyfrowe i skompresowane.

Jeśli mam wydawać większą kasę to bardziej wierzę w adaptację pomieszczenia poprzez equalizację. Robiłem takie próby ze znakomitym skutkiem choc o wadach już napisałem. Zdjęcia z netu pokazują, że poprawna equalizacja powoduje płaską charakterystykę przenoszenia w całym paśmie nawet dla wykresu przy 1/24 oktawy. To szok. Adaptacja akustyczna z elementów fizycznych jak rozpraszacze czy pochłaniacze raczej nigdy nie da tak płaskiej charakterystyki jak procesor DSP i equalizacja. Zgadzam się tutaj z Binarym. A dodatkowa konwersa AD i DA w kinie domowym nie boli tak jak w stereo.

Podobnie jak dla mnie te 9 końcówek w amplitunerze nie są nic warte. Dlatego wybrałem procesor pomimo, że kosztuje "tyle samo" co procesor.

A teraz będę myślał jakie głośniki i jak je ustawić :). A potem czy warto zainwestować kolejne 2000 EUR w to miniDSP ;).

Z tego obrazka skłaniam się do nastepujących głosników:

Pict%20SP%20Position1_UJDCILjsvfvyub.png

Mam: FL, C, FR, SW1 (ustawiony w tylnym, prawym kącie), SL i SR (jako dipole po obu stronach słuchacza ok. 0.9m powyżej uszu słuchacza) oraz SBL i SBR (na tylnej ścianie na podobnej wysokości jak SL i SR).

A z tych czterech dodatkowych które dokupię planuję wg. schematów jak poniżej:

Pict%20SP%20Position2_UJDCILwssbzasu.png

Pict%20SP%20Layout%2011.1%20Side%20AVR~_

Pict%20SP%20Layout%20Top%20X4200_DNTXILh

głośniki FHL i FHR oraz TFL i TFR (albo TML i TMR).

Głosniki FHL i FHR będą na przedniej ścianie ustawione tak aby promieniować bezpośrednio i do dołu w stronę słuchacza.

Natomiast drugą parą chcę wypełnić przestrzeń pomiędzy strefą przednich głośników (FL, C, FR, FHL i FHR) i tylnych (SL, SR, SBL, SBR plus te dwa dodatkowe na suficie).

Z tym, że w moim przypadku nie będą one na osi głosników FHL-RHL i FHR-RHR tylko bardziej rozstawione na boki ponieważ będą podwieszone na skosnym suficie. Dla przypomnienia mój salon ma dach typu trójspad z kątem 30 stopni:

2000px-Dach_czterospadowy.svg.png

Od lewej strony wg. tego rysunku mam tył pomieszczenia odsłuchowego natomiast po drugiej stronie jest przód z ekranem i telewizorem.

Czy tak będzie OK? Co sądzicie?

PS: a tak patrząc na te rysunki to zastanawiam się nad dokupieniem tylko dwóch głośników FHL i FHR oraz wyłączeniu z systemu głośników SBL i SBR i podłączenie ich jako RHL i RHR. One i tak wiszą wysoko z tyłu. Kat pochylenia mogę odpowiednio wyregulować. Wtedy otrzymam system 5.1.4 ew. (5.2.4 z dwoma subami).

A jeśli dokupię cztery głośniki to mogę dodać do systemu kolejne dwa "sufitowe" czyli razem: TFL i TFR (albo TML i TMR). Wtedy ponownie system 7.1.4 albo 7.2.4.

Marantz 7702MkII jak i zapewne inne procesory mają pełną definiowalność wyboru głośników w systemie w zależności od ich fizycznego rozmieszczenia.

Największe wyzwanie to będzie ustawienie dwóch subów na froncie :angry: ... choc mam pewną koncepcję.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pytanie bo się trochę pogubiłem:

czy w 7702MkII mogę ustawić system na 7.2.4 czy także na 9.2.4?

No bo skoro procesor ma 13.2 wyjść na końcówki?

Tak to sobie u siebie wyobrażam (rysunek nie uwzględnia trzech głosników: centralnego i dwóch subów):

1KJgF7.jpg

Konfiguracja 9.2.4:

FL i FR

C

FHL i FHR

TFL i TFR

TML i TMR

SL i SR

RHL i RHR (zamiast obecnych SBL i SBR)

oraz dwa SUBy.

Czy to jest możliwe czy będę musiał ograniczyć konfigurację do:

Konfiguracja 7.2.4:

FL i FR

C

FHL i FHR

TFL i TFR

SL i SR

RHL i RHR (zamiast obecnych SBL i SBR)

oraz dwa SUBy.

Czy raczej to pytanie powinienem zadać na AVS?

Możecie chłopaki zobaczyć w Waszych setupach czy da się wybrać jednocześnie 13.2 głośników? A jeśli tak to jak wtedy będą zachowywały się ścieżki filmowe Dolby Atmos i DTS X?

Karwa ... znowu jestem pionierem. Jak jechac to na maxa :).

Wydaje mi się, że 9.2.4 czyli 13+2 kanały nie pójdą bo w opisach stoi jak byk : Max Number of Processing (Preamp) Channels 11.2 albo 11.2 Channel Max.

Czyli procek ma 13.2 wyjść ze względów konfiguracyjnych.

Pozdro

----------------------------------------------------------------------------------------------


Uwaga, uwaga, mój Onkyo TX-NR905, wtedy flagowy amplituner, będzie na sprzedaż:

front_large.jpg

Cena? Jeszcze nie wiem, musze popatrzeć po ile one chadzają ;).

Stan idealny. Nigdy nie grzebany, nigdy nie naprawiany. Oryginalne opakowanie.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Będzie grubo :) Czekam na finalne wykonanie i jakieś zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na razie to będę musiał dokupić głośniki. I dlatego się tak dopytuję bo nie wiem jakie i ile ;).

O prowadzeniu kabli to już nie wspomne, moja żona będzie szczęśliwa :):ph34r::D:P .

Końcówki na szczęście mam.

No to ja już chyba wiem ile max. kanałów.

Wystarczy spojrzeć na to zdjęcie (to wprawdzie 8802A ale zasada jest ta sama), policzyć i pododawać :) .. dla ułatwienia dodam moduły na prawo od transformatora:

top_inside.jpg

Nie chce wyjść 9.2.4 = 15. Wychodzi max. 7.2.4 czyli 13. Albo jak kto woli 11.2.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na palcach jednej ręki można policzyć osoby mające głośniki sufitowe na forum, a Ty pytasz o 11.2 :D Chyba będzie ciężko uzyskać od kogoś informacje oparte na doświadczeniu, a nie tylko teorii. W każdym razie trzymam kciuki. Na pewno będzie ciekawie przecierać szlaki.

Głośniki jakie planujesz dokupić będą z tej samej serii co obecne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam system Teufel Theater 8 THX Ultra w wersji 7.1:

teufel_theater_6.jpg

Oczywiście nie jest już produkowany. Jest gość na eBayu który taki set sprzedaje ale chce tyle ile jja kiedyś dałem za nowy.

Myślę o dokupieniu czterech głośników z setu Teufel System 6 THX Select, plus ew. subwoofer jako drugi:

1885_25466.jpg

Głośniki są mniejsze i lepiej sie wpasują w otoczenie.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj pmcomp

będę mógł coś więcej powiedzieć o samej kalibracji w ciągu najbliższego kwartału. Obecnie kończę składać zestaw, który będzie zamontowany u mojego ojca. Procesorem ATMOS u nas będzie Yamaha MX5000 11.2, głośniki sufitowe już są, 2 suby z przodu też. Obecnie mój ojciec składa tylne głośniki, bo nie znalaźleliśmy żadnych, które odpowiadałyby pomieszczeniu.

dam znać więcej z czasem. Pytaniem jest jeszcze co będzie jako ampli, na razie wybieramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mieszasz czasem czegoś? Yamaha MX5000 to wielokoanałowa końcówka mocy, a nie procesor ;).

Pozdro

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Tutaj opis zastosowania dwóch procesorów Dirac miniDSP DDRC-88A w systemie 7.2.4 pod Dolby Atmos: https://minidsp.com/images/documents/A%20Step-by-Step%20Guide%20To%20Setting%20Up%20Dual%20miniDSP%20DDRC-88A%20Units.pdf

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...