Skocz do zawartości
Gmeru

To już oficjalne: OLED TV od Philipsa w tym roku!

Rekomendowane odpowiedzi

Ale po prawej to tak czy siak jest plama czerni ; ) Inaczej być nie może ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie porównania mnie zawsze bawią. Zestawia sie coś z czymś I udowadnia wyższość jednego nad drugim. Zrozumiał bym na pokazie w sklepie ale na pokazie prasowym. Za kogo oni uważają tych wszystkich którzy przybyli ma ten ivent za ślepych czy tak mało obeznanych z technologia ze trzeba takie szopki robić z obrazem. To tak jakby zaprosić Clarksona na pokaz nowego Ferrari i udowadniać ze jest szybszy od beczki w124 puszczajac je oba na 1/4 mili

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Piteron
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, że co roku myślę tak jak ty.... ale musisz mieć świadomość, że tam są naprawdę dziennikarze, którzy często nie mają bladego pojęcia o aspektach technicznych (tak z 70%) i takie rzeczy od zawsze będą działać na wyobraźnię. My jesteśmy już trochę w innym świecie zaawansowania dlatego mnie interesuje tylko test w redakcji. A pokaz: no cóż. Trzeba zobaczyć, można pomacać ; ) Taki pierwszy kontakt jest bardzo potrzebny. Ale jak są robione np. analizy HDR... to sam się zastanawiam jakbym to sprzedał dziennikarzom. To naprawdę ciężki temat z punktu widzenia marketingowca. Dzisiaj zobaczę jak to zrobi Sony ;p A za parę dni Panasonic. Oczywiście ten trzeci zrobi to pewnie najbardziej fachowo. Ale oni już tak mają ;p tyle, że pewnie nie każdy to kuma jak jest taki bardzo profi. Więc spotkania są potrzebne ale dla nas to bardziej zapoznanie się z linią itd. by Wam móc coś napisać :)))))))) A technicznie to dopiero na miejscu u nas pełna ocena : )

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy czerni OLEDa nie kwestionowałem, gdyż,że, aczkolwiek,niemniej, jednak, poprostu...zjada plazmę. :P

P.S.

Wolę rozśmieszać, niż być cieciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co tu kwestionować?

wystarczy wybrać się do Saturna w Warszawie i porównać sobie np 65js9500 do 65ec970V.Fakt że dopłata do oleda to ok 5 tyś ale przy tym pulapie cenowym to juz nikt sie nie zastanawia nad takimi kwotami.A jakość obrazu powala i to mimo braku HDR w oledzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy skrócić czas naświetlania - zrobienie zdjęcia by obraz z projektora lub lcd miał czerń jak oled nie jest zadnym problemem

Proponuję też szybciej mrugać przy oglądaniu LCD to czerń będzie wtedy lepsza ;):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą czerń, uzyska się w grobie. :)

Edytowane przez artomoher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...