Skocz do zawartości
Prosperowiak

czas na ostatni odtwarzacz Blu-ray

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

zmuszony jestem kupić odtwarzacz Blu-ray. Zdaję sobie sprawę, że to może być ostatni w mej karierze, z uwagi na UHD, 4K, 8K, pipi Ka ;)

po pierwsze: podstawą będzie odtwarzanie z nośników Blu-ray, urządzenie może acz nie musi odtwarzać wszelkiej maści format divx,

po drugie, cena urządzenia nie gra roli, ale ustalmy sobie pułap nie przekraczający dajmy na to 2 tyś złotych, w grę wchodzi również sprzęt używany / starszy model z drugiej ręki, czy naprawdę będę widział różnicę w wyświetlaniu obrazu ze sprzętu wartego 500zł a 1500zł?!

żadne smarty / farty w urządzeniu są mi niepotrzebne... zakładam, że sprzęt ma odtwarzać płyty BD ewentualnie czytać divxa. Proszę o kilka propozycji, chyba że jest jeden słuszny wybór ;)

Edit: żeby nie było, że leniwy czy idę na łatwiznę, poszperałem, poczytałem i upatrzyłem sobie Panasa BDT-700, ale chętnie rozważę inne propozycje.

Edytowane przez Prosperowiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to ma być przejściówka , to polecam Panasonic BDT 460 z Netflix-em na pokładzie . Za 499 zł super sprzęt . Mam podpięty pod JVC X 500 , obraz bajka .

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się szerzej ...

Widzę totalną śmierć BD playerów.

Czyli zanik zainteresowanie topową jakością Video u odbiorców jak i u producentów.

Szukam BD z opcjami SMART czyli dostępem do internetu.

Widzę, że takich modeli nikt dziś nie produkuje.

TOTALNA SMIERĆ BluRay playerów ?

Filmów także jak na lekarstwo ...

Chętnych brak.

Koniec ery BluRay ?

Wygląda, że to fakt.

Edytowane przez 2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego koniec ery bluray ?

juz tłumaczę

Mniej LEGAL

MKV z zassane z sieci dobrze zripowane oddaje praktycznie tą samą jakość w HD łacznie z dzwiekiem HD

za darmo i to nie tylko w PL mam kilku znajomych w UK ,IRL i DE nie polaków , rzadko kto tam kupuje filmy w sklepie wszyscy łoją z serwerów host lub torrentów hurtowo mimo ze ich stac

a teraz bardziej LEGAL

co do stania

W IRL nowy film bd kosztuje 20 eur ! taki IRlanczyk kupuje sobie na poleczke nowy film bd za godzine pracy

ty musisz wydac na taki film nie rzadko caly dzien pracy

PROSTE JAK DRUT , w takim kraju jak PL gdzie maja w [beeep]e gospodarke to wlasnie to tak upada wszystko

malo zarabiasz malo kupujesz sklepy bańczą

filmy zalegaja na polkach sklepowych i sie kurza

Edytowane przez deling

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CI co kupowali płyty będą kupować, ci co ściągają będą ściągać i tego się nie zmieni. Wchodzenie poszczególnych formatów dla dla wcześniej wymienionych osób nic nie zmieni. Jeśli ktoś jest zapalonym audiofilem i kinomanem będzie starał się dążyć do posiadania nowinek technicznych. Ponadto zobaczcie co się stało z vinylem i cd, niby już miały nośniki upaść bo to prechisteria na rzecz odtwarzania muzyki z plików a nadal nośniki są dostępne i wracają jak bumerank. Wiele osób jest przywiązane do pewnych rzeczy i się tego nie zmieni, np wiele osób do dnia dzisiejszego czyta książkę papierową, uruchamia płytę cd czy też vinyl bo to w pewnym sensie rytuał i otoczka z tym procesem związana niż wszystko mieć w wersji elektronicznej. Dzisiejsza młodzież może już korzysta z nowinek i nie wróci do tego co było kiedyś ale wiele osób nie przejdzie na nowoczesny standard choćbym nie wiem co....;-) Płyta to płyta anie plik na kompie, książka w ręku to papier a nie 01kowy plik w czytniku..;-) Chyba jestem jeszcze ze starej daty..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , na All... za tę cenę i w tym sklepie kupiłem . Pełen profesjonalizm . Polecam .

witam

i dziekuje za info raz jeszcze, nabylem i czas na testy :)

mam tylko jedno pytanie, jak w ustawieniach sieci, wpisujac haslo do WIFI uzyc wielkich liter?! jakis przycisk?

Edytowane przez Prosperowiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CI co kupowali płyty będą kupować, ci co ściągają będą ściągać i tego się nie zmieni. Wchodzenie poszczególnych formatów dla dla wcześniej wymienionych osób nic nie zmieni. Jeśli ktoś jest zapalonym audiofilem i kinomanem będzie starał się dążyć do posiadania nowinek technicznych. Ponadto zobaczcie co się stało z vinylem i cd, niby już miały nośniki upaść bo to prechisteria na rzecz odtwarzania muzyki z plików a nadal nośniki są dostępne i wracają jak bumerank. Wiele osób jest przywiązane do pewnych rzeczy i się tego nie zmieni, np wiele osób do dnia dzisiejszego czyta książkę papierową, uruchamia płytę cd czy też vinyl bo to w pewnym sensie rytuał i otoczka z tym procesem związana niż wszystko mieć w wersji elektronicznej. Dzisiejsza młodzież może już korzysta z nowinek i nie wróci do tego co było kiedyś ale wiele osób nie przejdzie na nowoczesny standard choćbym nie wiem co....;-) Płyta to płyta anie plik na kompie, książka w ręku to papier a nie 01kowy plik w czytniku..;-) Chyba jestem jeszcze ze starej daty..

ale ja sie z toba zgadzam ! mam do dzisiaj pioneera 1200 jeden z lepszych gramofonów do tego cedeka 707es , jak znasz temat to wiesz co to za sprzet , ale mimo to przerzucilem sie na pliki , mam sporo vinyli i sporo cedeków , i swoje lata juz tez jednak nie mam zrytego bereta i traktuje to wszystko na luzie jak moge jechac z ripu to biore to co szybciej he he , odbrze zripowany flac niema roznicy na niekorzysc z oryginalem

mam tez kilka plyt bluray i Yamahe 1067 bardzo fajny blurayek , ale znam takich co kupili bluraya i nigdy zadnej plyty ,:-) chyba ze testową jak dostali w prezencie w media markt ha ha

Edytowane przez deling

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CI co kupowali płyty będą kupować, ci co ściągają będą ściągać i tego się nie zmieni. Wchodzenie poszczególnych formatów dla dla wcześniej wymienionych osób nic nie zmieni. Jeśli ktoś jest zapalonym audiofilem i kinomanem będzie starał się dążyć do posiadania nowinek technicznych. Ponadto zobaczcie co się stało z vinylem i cd, niby już miały nośniki upaść bo to prechisteria na rzecz odtwarzania muzyki z plików a nadal nośniki są dostępne i wracają jak bumerank. Wiele osób jest przywiązane do pewnych rzeczy i się tego nie zmieni, np wiele osób do dnia dzisiejszego czyta książkę papierową, uruchamia płytę cd czy też vinyl bo to w pewnym sensie rytuał i otoczka z tym procesem związana niż wszystko mieć w wersji elektronicznej. Dzisiejsza młodzież może już korzysta z nowinek i nie wróci do tego co było kiedyś ale wiele osób nie przejdzie na nowoczesny standard choćbym nie wiem co....;-) Płyta to płyta anie plik na kompie, książka w ręku to papier a nie 01kowy plik w czytniku..;-) Chyba jestem jeszcze ze starej daty..

A ja Proponuję Ci żebyś wrócił do podstawówki i pouczył sie ortografii, zanim zabierzesz glos na forum. Twoje blędy są nie do przyjęcia. Pozdrawiam.

Edytowane przez Gandalf2305

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Proponuję Ci żebyś wrócił do podstawówki i pouczył sie ortografii, zanim zabierzesz glos na forum. Twoje blędy są nie do przyjęcia. Pozdrawiam.

Może przyjrzał byś się swojej polszczyźnie i nie wytykał innym błędów :D.

Osobiście również wolę płytę niż plik i nic w tym złego nie widzę jak wielu innych. Różnica na korzyść płyt jest oczywista ( nie zacytuję klasyka ) a jak ktoś tego nie słyszy to proponuję specjalistę i "trąbkę" ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przyjrzał byś się swojej polszczyźnie i nie wytykał innym błędów :D.

Osobiście również wolę płytę niż plik i nic w tym złego nie widzę jak wielu innych. Różnica na korzyść płyt jest oczywista ( nie zacytuję klasyka ) a jak ktoś tego nie słyszy to proponuję specjalistę i "trąbkę" ;).

Jeśli łaska - gdzie w mojej wypowiedzi widzisz błędy ortograficzne??? Jeśli chodzi o słowo ,,proponuję,, z dużej litery to jest to zwyczajna pomyłka spowodowana szybkim pisaniem. Natomiast gdybyś sie dokładnie pochylił nad cytowanym wcześniej tekstem to zauważyłbyś kilkanaście ,,kłujących w oczy,, błędów jak choćby ,,preCHistEria,, lub ,,bumeranK,,. Uważam, że zwracanie uwagi na zaśmiecanie pięknego języka polskiego nie jest niczym złym i staram się to robić na różne sposoby. Czasem spotykam się z uznaniem , a czasem nawet z wrogością. Pewnie nie każdemu to odpowiada, pomimo że staram się nikogo nie obrażać. Zwykle, jednak, jestem popierany. A swoją drogą też wolę mieć np film na fizycznym nośniku. Pozdrawiam.

Edytowane przez Gandalf2305

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...