Skocz do zawartości
deling

Wybór odtwarzacza HD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , krótko i na temat moja Yamaha 1067 juz mnie zmotywowała do szukania odtwarzacza który niema problemu z plikami MKV

Yamaha odtwarza na 10 filmow powiedzmy 5 ciągle musze kombinowac z plikami zeby coś obejrzeć

albo to profil nie ten albo biblioteka mkv i tak wkółko

wiec pytanie który odtwarzacz zagwarantuje mi pełen profesjonalizm w bezproblemowym odtwarzaniu plików MKV

musi umieć DTS HD jesli chodzi o audio chociaz niekoniecznie wystarczy tez samo DTS core przezyje to tylko MKV nie bluray

no i zeby nie byl za drogi co polecacie bo nie jestem ostatnio w temacie z gry odpadlem jak sie uposazylem w sprzet jakies 5 lat temu

Edytowane przez deling

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jakoś mało odpowiedzi przyszło na twoje zapytanie.

Wiele pytań "co kupić" już padło na tym forum...

Jeżeli chcesz mieć solidny sprzęt, bez problemów z AudioHD, także z plików MKV, polecam Mede8ery.

Model 600x3d jak działasz przez sieć i nie potrzebujesz mieć dysku w odtwarzaczu. Ewentualnie 800x3d jak musisz mieć dysk wewnątrz.

Med600 przeczyta i płynnie odtworzy wszystko co trzeba zdalnie z serwera NAS, o ile masz sieć 1Gbit.

Pewnie są tańsze opcje. Co do Mede8era ma pewność że będzie działać bez problemu. Znam też inne odtwarzacze, też działają dobrze ale są droższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meede8er to bardzo fajna zabawka . Wszystko śmiga okładki pobiera super. Ale co do jakości obrazu strzelałbym w sigme i produkty popcorna. Jak nie potrzebujesz dysku w środku bierz vtena albo czekaj na nowego a500 na którego i ja czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainteresowales mnie tym VTENem 900 zl to nie jest wielka cena i Sigma tam siedzi taka jak w moim AZBOX obraz żyleta na Panasie 55VT30

to co bys polecił ostatecznie VTEN czy Mede8er 600 ?

bo juz ogólem to zacząłem uzywac Mojego Macbooka do filmów a iphona uzywam jako pilota do maca w Macu działa mi wszystko a za kabel thunderbolt >HDMI

zaplacilem tylko 50 zl

Mam wypuszcza HD audio rowniez obraz i audio po jednym kabelku do wzmaka

jednak nie jest to zbyt wygodne potwierdzam

ale 900 zl znowu w kieszeni

Edytowane przez deling

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...