Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety jak na złość na drugim końcu świata sprzęt jak zwykle odmawia posłuszeństwa. Dwa razy podchodziliśmy do nagrania stoiska LG na szybko i ciągle coś nie tak. Poniższy film ma małe problemy jakościowe ale jest myślę bardzo ciekawy i wrzucamy go abyście zobaczyli chociażby OLEDa G6, który masakruje designem ; )

  • Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru, Maciek,

Pytanie za 100 punktow

Czy wiecie cokolwiek na temat serii B6 i C6?

Jak na moj gust (rzut oka na design) to beda to nastepcy odpowiednio EF950 i EG960. Ale czy rzeczywiscie tak jest?

Super ciekawa kwestia, a dla mnie wazna bo rozwazam EF950 w rozmiarze 65" (czekam az ceny spadna) lub ew. Ta wlasnie nowa serie B6.

Dacie rade wycisnac jakies info od chlopakow z LG? Tak po starej dobrej znajomosci :)

Pozdro,

L & P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszperalem troszke w sieci :)

Wyglada na to, ze B6 i C6 to nastepcy EF950 i EG960 z bardzo podobnym wygladem ale o jeszcze lepszych parametrach. Brzmi zachecajaco :)

Co ciekawe LG odchodzi powoli od "curved" TV - teraz jedynie seria C6 ma byc zakrzywiona - czekalismy na ten dzien dlugo ... ale nareszcie nadszedl.

Jeszcze ciekawsza informacja: B6 ma podobno nie kiec wsparcia dla 3D! chyba jako pierwszy telewizor z istotonych modeli na rynku. Czulem ze ten czas nadejdzie ... jestem sie nawet w stanie zalozyc ze za 2 - 3 lata 1/3 TV bedzie pozbawiona funkcji 3D a za 5 lat calkowici o niej zapomnimy. Nie ma chyba nic bardziej nienaturalnego niz siedzenie w domu na kanapie w okularach aby zobaczyc dobre kino - przynajmniej dla mnie, oldschool'owca :)

Dajcie znac czy udalo Wam sie dowiedziec wiecej, moze jakies przyblizone daty rozpoczecia sprzedazy Europe/Polska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom poznawanie wszystkiego dopiero przed nami. Fajne rzeczy odkopałeś. My też się dowiemy jak tylko będzie okazja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do funkcji 3D spokojnie schodzi do "podziemi" = jest wszechobecna w nagrywarkach i po kablu hdmi wrzuca do nawet do kineskopowego monitora...

ale z dobrym materiałem jest fajną odmianą szczególnie w wersji pasywnej=polaryzacyjnej. jeden z kluczowych warunków przy syceniu się 3D.

Co do podziału serii i dostępności sprzętowych i softowych, to nawet w samym lg jeszcze nie wiedzą co i gdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...