Skocz do zawartości
czesio8094

Dune 102 i problem z firmware

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakiś czas temu posiadłem polskyTV(heh) wszystko smigalo ladnie pieknie itp. ale nie w tym rzecz. probuje wrocic na orginalny firmware od dune (model 102 ten bez w :<) ale podczas podpiecia usb , wrzucenia pliku dff na usb nie moge tego odtworzyc system poprostu nie rozpoznaje go jako update od firmware. moglbys jakos cos na to poradzic? bylbym wdzieczy jesli ktos by mi odpowiedzial bo siedze bez tv i to troche boli /;

Z Góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrałeś do normalnego Dune 102 firmware z PolskyTV? Jeżeli tak, musiał być odpowiednio spreparowany. Tam gdzie go znalazłeś i pobrałeś nie było informacji jak wrócić? Pewnie traz trzeba zastosować firmware dla 102ki spreparowany dla urządzeń z PolskyTV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do normalnego dune wgralem wlasnie fw od polskytv i teraz jak probuje wrocic do orginalnego to sie nie da...;/ zadnych informacji, pracownicy polskytv sie nie odzywaja i ogolnie masakra...moze mi chociaz ktos polecic jakis tanszy dekoder z androidem tak jakbym mogl miec xbmc (kodi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goście z PolskyTv ci nie odpowiedzą. Oni nie mogą się wypowiadać nt. instalowania ich oprogramowania na innych urządzeniach i naprawiania tego. To nie ich interes i pewnie mają też lojalkę względem Dune.

Jedyna szansa to pytać tam gdzie znalazłeś ten przerobiony soft. Pewnie na jakimś forum...

Sprzętu z Androidem jest pełno. Szczególnie tego taniego. Ale nie miałem styczności i wiem że w wielu wypadkach z tymi najtańszymi może być problem z bieżącym i późniejszym wsparciem. Z rozwiązań z Kodi, ale bez Androida znam odtwarzacz cood-e. Inne jakie znam to już droższe sprzęty - takie jak OpenHour Chamelleon.

Wybór na rynku jest jednak duży. Może ktoś inny na tym forum poleci coś tańszego i sprawdzonego.

Jeżeli sprzęt podłączasz przez AVR i chcesz mieś obsługę dźwięku wielokanałowego, także DTS-MA i TrueHD do 7.1, to musisz dokładnie pytać o wsparcie. Nie każde urządzenie będzie wspierać wszystkie opcje. Niektóre mają licencje (dekodowanie) i jest ok, niektóre nie mają ale działa, choć po aktualizacji może przestać, niektóre nie mają, lub mają tylko część opcji. Albo mają, ale nie w Kodi tylko np., przez MXPlayera lub inny player polecany przez producenta.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...