Skocz do zawartości
slawkor

Stereo do 2000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakiegoś stereo do 2000zł z kolumnami podłogowymi o szerokości od 19 do 23cm z dobrym basem. Może być używane. Co byście polecili? Ma to nagłośnić pokój 16m2 w muzyce i sporadycznie w filmach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą byc używane tylko MUSZĄ bo za 2000 zł nowe to kupisz chińskie g.

Masz na mysli wzmak i kolumny?

Jesli tak to dasz radę. Jeżli z CD to będzie słabo.

Kolumny, polecam Dali 450.

IMG_7349kopia2.jpg

Na alledrogo masz jakieś dwie oferty. Nie moje, za stan i opis nie biorę odpowiedzialności. Nie wiem jaką mają szerokość. Polecam kupowanie sprzętu dla dźwięku, a nie dla wymiarów ;).

Wzmak japoński lub brytyjski z lat 80/90 wyrwiesz także. Pioneer, Yamaha, Marantz, NAD, Myriad ... coś w tym stylu. Popytaj na audiostereo.pl co dobrze grało z tymi Dali. To były i dalej sa znakomite kolumny. Czasem nie kup 850-ek bo cie zabiją dudnieniem w Twoim pomieszczeniu.

Np. Pioneer 656 lub wyższy.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałam o połączeniu b&w z yamahą ale to chyba większe pieniądze.

Ktos mi polecał kolumny pylony pearl 25 w połączeniu z onkyo. Podobno nieźle to gra.

Co do szerokości to ograniczają mnie wymiary lokum niestety

Wystarczy mi wzmacniacz i kolumny albo amplituner.

Tylko że ja potrzebuje żeby miał chociaż dwa wejścia cyfrowe plus analogi bo muszę podłączyć pod to tv.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo amplituner z wejściami cyfrowymi albo dobre stereo. Twój wybór. Moim zdaniem dobre stereo plus dokupiony tani DAC np. V-DAC.

A co mają wejścia cyfrowe z połączeniem z TV? TV można podłączyć po analogach zarówno z wejścia jak i z wyjścia. Chyba, że to jakis cudaczny TV.

Dali 450 i Pearl 25 to dwa różne światy. Jak napisałem, Twój wybór. Jeśli liczysz na dobre nowe kolumny w cenie ok. 1300 zł tzn. że masz albo mało doświadczenia albo nie przykładasz znaczenia dla jakości dźwięku. Sorry.

Nawet na allegro jest mnóstwo fajnych "starych" kolumn które zjadają wszystkie dzisiejsze marketingowe wynalazki. Trzeba tylko o nich wiedzieć i umieć je wyszukać. Jeden przykłąd podałem.

Oczywistym jest, że przed zakupem kolumn trzeba posłuchać, najlepiej w swoim pomieszczeniu.

Oto drugi: kiedys kupiłem za 535 zł kolumny Jensen Model 4 mające ze 40 lat albo i więcej:

219821-jensen_model_4___3_way_vintage_sp

Dźwiękowo REWELACJA !!! Dzisiaj taki poziom dźwięku to minimum 6000-8000 zł.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...