Skocz do zawartości
GeorgePL

Panas ST60 czy to nadaje sie na naprawe gwarancyjną.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ten tv, i jakiś czas temu zauważyłem dziwne pasy u góry i dołu, które widać tylko na pełnym obrazie, troszkę kolor zmieniają. Czy to nadaje się na usterkę gwarancyjna? bo tv kupiony w 2013 roku i za parę dni kończy się gwarancją.Tzn myślałem ze mam 2 lata a na ich stronie niby jest że 3 jeśli kupiło się przed 24.12.2014 . Dodam fotkę to ułatwi ocenę.

20151216_113932_LLS_1.jpg
image host

20151216_111757_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypalone pasy od obrazu kinowego. Za duzo w tym formacie ogladales. Chodzi o 21:9. Na gwarancji nic nie poradza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypalone pasy od obrazu kinowego. Za duzo w tym formacie ogladales. Chodzi o 21:9. Na gwarancji nic nie poradza.

Bo mam NC+ i tam wszystko w tym formacie, nic nie zmieniałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować zostawić TV na pustym kanale analogowym (śnieg). Jeśli nie jest to już trwale wypalenie to z czasem zniknie, ale zajmie to bardzo dużo czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szansa jest. Ale dlugotrwale ogladanie w tym formacie poczynilo juz szkody. Po pierwsze zmienic format obrazu na full screen. Kurcze ciezko bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedii nie ma ale spróbuje. Czyli z gwarancją nic nie da rady. Dzięki za pomoc :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Panasonicu trudno się pozbyć takich powidoków, ale spróbować warto. Musisz tez unikać teraz 21:9 ile się da.

Moja mala rada, za każdym razem jak będziesz chciał wyłączyć TV to przełącz go na pusty analogowy program (żeby wyświetlał śnieg) i zostaw go tak na 15-20min.

Dzięki temu będziesz usuwał wszystkie powstałe powidoki + z czasem powinny tez zniknąć te długotrwałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...