Skocz do zawartości
artomoher

EPSON EH-TW5300 ...czyli tanio - nie znaczy , że słaba jakość! ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Heniusieniunieniusiu...braciak jako TurboDymoMan zawstydził nawet Cyklopa, to co się tu dziwić. :D;)

Edytowane przez artomoher
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie przyjeżdżam...już rozdysponowane :unsure:

A miałem jakiegoś moozgoyeba ze sobą zabrać.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Henio,bez obaw,mamy kilkunastopoziomową piwnicę z alkoholem :D

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, Heniutek, wiesz, że zły prąd pozwala pić tylko wyrwinery, więc moozgo[beeep] jak najbardziej wskazany...ba pożądany. :D:P;)

Edytowane przez artomoher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz możliwość, to "odżałuj" trochę grosza na profesjonalną kalibrację. Różnica będzie kolosalna.

Wklepując i porównując te wszystkie ustawienia z sieci stracisz mnóstwo czasu, a i tak nie osiągniesz takiego efektu jak "po kalibracji"... ;)

Przerabiałem już to na TV. A przy kolejnym projektorze będzie to pierwsze co zrobię.

To wcale nie są duże koszty, jak spojrzy się na jakość, którą można uzyskać...

Na czym polega taka kalibracja i jak sie odbywa? Kto to moze zrobic i gdzie? Edytowane przez Plisiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym zajmuje się Maciej Koper, zadaj mu pytanie na forum, co, gdzie, kiedy i za ile. ;)

Edytowane przez artomoher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

podepnę sieę pod fajny temat ;)

jakiś czas temu zakupiłem

EH-TW5300

zastanawiam sie nad ekranem ,pomieszczenie 25 merów białe ściany

czy kupić szary ekran czy biały co możecie polecić do 2 tys nie koniecznie musi być zwijany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość będzie oferować ekran szary, bo będzie lepsza czerń, ale będzie widać mniej szczegółów.

Zerknij w kalkulatorze odległości jakie FL Ci wyjdzie i z jakiej odległości.

Jak możesz sobie pozwolić na ekran stały, to może zrobić samemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solek300 weź pod uwagę Adeo Reference Grey - ramowy. Kupiłem samo płótno używane i zamontowałem na dokupionej na wymiar płycie mdf. Wyszło połowę taniej niż u u producenta (muszę jeszcze zrobić ramkę - na razie nie miałem czasu szukać). Jestem zadowolony - kontrast się poprawił. Obraz lekko się przyciemnił ale po kilku dniach tego nie widać. Szczegóły dla mnie - bez zmian. Jestem zadowolony. Warto dla tego projektora brać coś szarego bo czerń/kontrast sama z siebie nie powala (całą reszta jak najbardziej w tej cenie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem tu nowy zatem proszę o wyrozumiałość. Chcę kupić projektor i pojawił się problem w wyborem bo ze względów technicznych musiałem ograniczyć się do ekranu o przekątnej 104 cale a odległość projekcji wyszła mi 4m ( nawet z drobnym hakiem). Miałem brać epsona 5300 ale okazało się ,że nie mieści się w tej odległości. Proszę o jakieś sprawdzone propozycje w tym przedziale cenowym ok 3 koła. z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie jeżeli są czy to normalne że projektor po 2h pracy w trybie econo nie chłodzi lampy tylko od razu się wyłącza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też w tym trybie wyłącza się po 3 sekundach więc to chyba normalne.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, bobw napisał:

U mnie też w tym trybie wyłącza się po 3 sekundach więc to chyba normalne.

Ufff dzięki bo myślałem że coś nie tak bo ostatnio mam pecha do wszystkiego co kupie. Możliwe że nowe lampy nie grzeją się tak mocno albo epson chce Nas zmusić do szybszej wymiany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie ponieważ posiadałem wcześniej starego nec'a 3lcd w którym to nie występowało, czy u was też podczas zmiany obrazu tzn sceny projektor wydaje dźwięki podobne do dysku hdd ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi zapewne o działanie przysłony  a jej praca to właśnie taki terkot.  Ja mam wyłączone i jest spokój. Poczytaj test modelu 5350 to jest bliźniak naszego modelu i tam jest kopalnia wiedzy . Na pewno Ci się przyda.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra a czy komuś ten projektor kiedykolwiek wyłączył się tak że chłodził lampę po wyłączeniu ? Jak tak to po jakim czasie użytkowania ? Oglądałem ostatnio kilka filmów 3d (nie wszystkie pod rząd) ale najdłuższy 3h i nic nadal projektor wyłącza się bez chłodzenia lampy....:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to normalne. Jak będzie potrzeba to z pewnością się włączy.

tumblr_ncczwiBtsH1sctiaro2_500.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

......

Edytowane przez artomoher
nie tu gdzie trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Mam pytanie odnośnie mniejszego pomieszczenia pod ten projektor. Czy dla pomieszczenia, gdzie ekran będzie w odległości 2.0-2.3m od projektora, warto w ogóle kupować projektor? Drugie pytanie, czym różni się EH-TW5300 od EH-TW5350? Podpięte pod projektor będzie PC i PS4, także tylko filmy w jakości BD i gry. Obecnie w pomieszczeniu mam TV Samsung UE40H6400. Pewnie to głupie pytanie, ale czy będę bardziej zadowolony z obecnego TV w tej samej odległości, czy z obrazu z projektora? Te okulary 3D, które były w komplecie z moim TV będą współgrały z tym projektorem?

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okulary będą pasowały, podłączenie PS4 zrobi opad kopary,  EH-TW5300 od EH-TW5350 (wi-fi) moim zdaniem szkoda kasy za to wi-fiObraz uzyskasz w granicach 83". Zobacz w kalkulatorze:   https://support.epson-europe.com/TDC/ThrowDistanceCalculatorPL/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...