Skocz do zawartości
marofux

Pierwszy projektor za 3tyś.Prośba o pomoc w wyborze.

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad Epson EH-TW5300 i Benq W1070.Na temat Benq co nieco poczytałem natomiast o epsonie nie ma jeszcze opinii czy testu.Dodam że mieszkam w niewielkiej miejscowośći i nie mam możliwości zabaczyć obu projektorów w akcji. Który da ostrzejszy obraz i nasycenie kolorów. Projektora będę używał tylko do filmów i meczy w zaciemnionym pokoju, odległość projektora do ekranu 3m, chcę uzyskać obraz około 100 cali.Czytałem też że okulary 3D od samsunga(takie posiadam przy swojej plaźmie) pasują do epsona co pozwoliło by mi zjechać z kosztów.Za wszystkie rady i uwagi z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epson Jest bardzo ciekawy, okulary pasują, a i owszem. Czekam na dostawę w/w . Porównywałem też z Benq W1070 i mi bardziej pasował Epson.

Może to słabo oddaje, ale zobacz różnicę ( Epson po lewej).

Wybór należy do Ciebie, do tego jest tańszy, więc można dołożyć do ekranu. :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz test EH-TW5350 ( to to samo tylko z wi-fi), w j. francuskim.

http://www.projection-homecinema.fr/2015/10/22/test-epson-eh-tw5350/#

tu eh-tw5300 , test po angielsku:

http://projectiondream.com/en/review-projector-epson-eh-tw5300/

Edytowane przez artomoher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, jutro zamawiam epsona bo to jednak 150zł niżej plus okulary na które musiał bym wydać(napewno dołożę więcej do ekranu) a obraz bardzo podobny, czernie po stronie benq a ostrość po stronie epsona.Dziś też dostałem link który już jest na you tube, od projektory pro

https://www.youtube.com/watch?v=DjM4hV2JsV4

Pozdrawiam

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okulary do Epsona, to mozesz dobrac z telewizorow Samsunga, Poprzednich generacji. Mnie dodatkowa para kosztowala 10€ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ifajnie(celowo razem). :D . Daj znać jakie wrażenia po odpaleniu będą, Binary prawdę pisze, jak zawsze. :D;)

Edytowane przez artomoher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam plazmę samsunga serii500 to okulary powinny pasować, wrażenia opiszę prawdopodobnie w przyszłym tyg. zamówienia już poszły:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, jutro zamawiam epsona bo to jednak 150zł niżej plus okulary na które musiał bym wydać(napewno dołożę więcej do ekranu) a obraz bardzo podobny, czernie po stronie benq a ostrość po stronie epsona.Dziś też dostałem link który już jest na you tube, od projektory pro

https://www.youtube.com/watch?v=DjM4hV2JsV4

Pozdrawiam

Dzięki za ten link, bo zapomniałem i czekam na pierwsze Twoje testy i opinie. ;)

Edytowane przez artomoher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym myślał o tym Epsonie TW5350. My zrobimy jego test ale dopiero przed samymi świętami.. jednak wszystko wskazuje an to, że to naprawdę fajny sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Róbcie, róbcie chłopoki, dla ogółu, bo ja i Marofux już będziemy testować w domku, jeno ten bez wi-fi duuuuupirifi. :D:);)

Też zdam relację. ;)

Edytowane przez artomoher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no,lubię Was,ale nigdy nie zamówiłbym TV/Projektora bez wczesnego sprawdzenia na własne gałsztuny,gdyż często pewnie dobrze chcecie,ale lipniali widzicie :P:D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no,lubię Was,ale nigdy nie zamówiłbym TV/Projektora bez wczesnego sprawdzenia na własne gałsztuny,gdyż często pewnie dobrze chcecie,ale lipniali widzicie :P:D;)

Gdzie jest napisane, że nie widziałem ??? :P Post #2 , jak byk napisałem - "porównywałem".

Ooooooo ... jakiś głos rozsądku ?

Tetrykom dziękujemy . Dziękuję. giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz TYLKO NA PODSTAWIE WIEŚCI PRZECZYTANYCH W NECIE ???

Gratuluję :)

Chcesz się ścigać na obrażanie? Filmiki? Za młody jesteś, nic nie wiesz, nic nie umiesz niestety ;). Napisz coś od siebie, merytorycznie, na podstawie testów i odsłuchów w swoim systemie, u siebie w domu ... podyskutujemy :).

Bo na razie jesteś dla mnie CTRL-C ... CTRL-V :) :) :) ... niestety ... znowu muszę przytoczyć kawał o młodym i starym byczku: http://kawaly.tja.pl/dow[beeep],idzie-stary-byku-po-lace-z-mlodym , dorośnij proszę ;).

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko sklerotyk i tetryk wypisuje takie pierdoły, nie potrafiąc czytać ze zrozumieniem. No cóż , kurz zbutwiałych i kupowanych na pałę sprzętów, odciska coraz większe piętno na sznurku łączącym uszy. Idź kup sobie starego strucla na e-bayu i podnieć się na blogu jak ktoś się pozbył, a teraz zagraca u ciebie miejsce. Siooooo!

Jakoś nie trawię twojej osoby i nie odpisuj , że ty to bla, bla, bla, bo co mnie to [beeep] obchodzi. EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbekinij i potem spuść po mnie wodę w toalecie. I poczuj się lepiej, tego ci życzę. Wtedy ci nie zaszkodzę. Będziesz dalej żył w swoim świecie.

I ... dorośnij dzieciaku. Podotykaj (bez podtekstów) he, he, he.

Coś cię ten mój blog strasznie korci niestety, że tam ciągle zaglądasz i jesteś na bieżąco ... nie czytaj proszę ... Taki zakazany owoc? A kysz, won.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie obchodzi co kto widział.

Muszę sam to sprawdzić... ;)

Jednak zdanie pmcomp zazwyczaj traktuję dopiero jako trzecie lub czwarte w kolejce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super ... możesz i jako setne. Moja pierwsza rada ... oglądać na własne oczka i słuchać na własne uszka.

To też trzecie czy czwarte?

BTW obawiam się że sużo wody w Wiśle upłynie zanim kolega moher bedzie mail okazje kupic za wlasna kase o potestować tyle sprzetu co ja. Najlatwiej wklejac obce opinie z netu. Nie sprawdOne i formacje tylok C-C ... C-V.

EOT

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że nie ,tak samo jak traktowanie polecanych przez Ciebie obejrznych filmów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bingooo , daj spokój, bo cieciowi miotła się pokruszy...d4XomC3.gifcomment_t5fjXjF02bDYl0a5HFOooJcdompmeXuS

Edytowane przez artomoher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znasz powiedzenie o gustach czy mam zacytować w oryginale?

Kolejny który niby nie czyta mojego blogu ale czyta?

Panowie, ogarnijcie się, TAM można odpisać, piszcie w temcie wątku, zapraszam do siebie, podyskutujmy ... ale merytorycznie, miejcie coś do powiedzenia.

Filmy to kwestia gustu ale .. o sprzęcie to ... DOŚWIADCZENIE !!!

d4XomC3.gifcomment_t5fjXjF02bDYl0a5HFOooJcdompmeXuS

Nie masz nic więcej do powiedzenia? To Twoja cała odpwiedź?

Na języku polskim w szkole nic więcej nie nauczyli? Szkoda ....

Może i PIS ma rację żeby gimbazy zlikwidować, poziom wzrośnie. He, he.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażaj leszczy, to smaczne rybki są. :D;)

Stare radio można wyłączyć... teraz rozumiem, .pmcomp - ty stary zasrańcu. :lol:

Edytowane przez artomoher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watch your language ... bo możesz już długo nie napisać tu ani słowa ... wakacje od pisania.

Chcesz spróbować jeszcze raz? ... dajesz ...

Ten portal broni się sam ... wiedzą i doświadczeniem ... i takich userów jak ty do pomocy nie potrzebuje.

Pomyśl nad zmianą ...

Merytorycznych argumentów brak, jak zwykle, to się zaczynają inwektywy ... do czasu.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz,znudziło mi się przekomarzanie z Tobą i co tam możesz sobie edytować oraz tracenie wolnego czasu :lol:

Zdania o Tobie na razie nie zmienię :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...