Skocz do zawartości
MJRegul

Giętkie kable HDMI z dławikami?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jakie dwie sztuki kabli HDMI o długości 1,5m kupić?

Cena ~130zł/szt z allegro przełknę.

Ważne dla mnie by miały dławiki oraz by były w miarę ładne (oplot?) gdyż będą na widoku oraz najważniejsze - by nie były bardzo sztywne, potrzebuję coś w miarę wyginającego się.

Mam ładne Prolinki z oplotem ale są tak sztywne, że ciężko mi je ułożyć niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup tanie z oplotem.

Moje kosztowały po 10zł /szt.1.4 high speed i działają pięknie.

No chyba, że lubisz bez sensu wydawać kasę, to kup drogie. ;)

Edytowane przez artomoher
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup tanie z oplotem.

Moje kosztowały po 10zł /szt.1.4 high speed i działają pięknie.

No chyba, że lubisz bez sensu wydawać kasę, to kup drogie. ;)

Niktórzy uważają, że drogie kable dadzą im lepsze odtwarzanie. Typowe dla ludzi bez podstawowej wiedzy o elektronice.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze uważałem, że w przypadku HDMI istnieje tylko jedna grupa dobrych kabli - te najtańsze. :D

Sąsiad kupił do projektora przewód 10m "PureLink" za około 900zł. , ja kupiłem za 45zł (też 10m high speed 1.4a - zaszalałem) :lol: , przestał się do mnie odzywać, bo nie zauważył różnicy. :P

Wcisnęli mu w sklepie do Sony VPL-HW55 , zapewniając , że tu musi być ten przewód. :ph34r: :blink: :D ;)

Edytowane przez artomoher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naiwnych nie sieją. Sami rodza sie na kamieniu. A z drugiej strony przecietny Kowalski kupując trochę droższy sprzet myśli że i kable połączeniowe też muszą być droższe. Ja kontrolowalbym po tym kątem sprzedawców, którzy robią sobie pośmiewisko z Bogu ducha winnych klientów i naciągają ich niemiłosiernie. W kablu np HDMI ważne jest aby byl w miarę przyzwoicie wykonany i raczej prosty niż ,,zaginany,, gdyż na zagięciach może dojśc do przetarcia. A cena, a już w szczegolności wyszukane opakowanie, to tylko tzw chwyty marketingowe. Sila sugestii jest jednak potężna i potrafi zdziałać cuda. W kablach cyfrowych sygnal albo jest albo go nie ma. Można sprawdzic w sklepie w czasie zakupu. Innym zagadnieniem jest tzw naskórkowość kabla, którą jedni słyszą, a inni wcale. Ale dotyczy to w głownej mierze kabli połączeniowych do kolumn. Nie jestem akustykiem, nie mam słuchu absolutnego i nie będę sie wypowiadal na ten temat. Pozdrawiam nie dających się nabierac. A tym nabranym współczuję. (chociaż oni na pewno slyszą duża różnice - sugestia)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...