Skocz do zawartości
Tofikmax

Projektor pod konsole

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje porady w wyborze projektora pod konsolę dla dzieciaka .

Kwota to max 3k , a wymagania wielkie :) Myślę o LG PA 1000 lub PF 80 ( troszkę za drogi ) .

Czy te modele nadają się pod konsole ? Jakich Wy używacie projektory pod gry ?

Zależy mi na długiej żywotności lampy , niskim poborze prądu i w miarę możliwości łatwym ustawieniu , montażu . Znalazłem jeszcze taką ciekawostkę ZTE S Pro 2 , ale czy to nadaje się do gier ?

Może coś z krótko ogniskowych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U kolegi gramy na BenQ1070 i powiem Ci, że jak dla mnie to daję radę. Jeśli to ma być do gier to moim zdaniem benek spełni twoje oczekiwania. Jak patrzyliśmy ostatnio na ilość wyświetlonych godzin to w rok prawie dobił do 1200...;-) Praktycznie 3/4tego nabite jest na grach z konsoli ps4;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi właśnie o długą żywotność lampy i niski pobór prądu :) Jezeli mają katować projektor , to tanim kosztem :)

Równie dobrze mógłbym kupić Sony 55 , który jest na dodatek cichy i łatwy w montarzu ( ustawieniu ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie takie tanie Soniaki sprzedaja? Chetnie kupie, bo mysle o wymianie na cos do prawdziwej ciemnicy :) Ile mi dasz za mojego TW3500 z dodatkowa nowa lampa? Jeszcze latwiejszy w rozmieszczeniu niz Sony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest używany za 6k , ale jest problem z poborem prądu i żywotnością lampy . Chcę coś taniego ( nie videofilskiego ) dla dzieciaków do 3k .Benek spełnia tylko jedno kryterium - cena :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest używany za 6k , ale jest problem z poborem prądu i żywotnością lampy . Chcę coś taniego ( nie videofilskiego ) dla dzieciaków do 3k .Benek spełnia tylko jedno kryterium - cena :)

Podeślij namiar. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może warto wziąć pod uwagę model Optoma HD26 DLP - http://www.morele.net/projektor-optoma-hd26-dlp-fullhd-3200-ansi-95-8ze01gc0e-665591 - ma żywotność lampy do 6500 godzin, jest łatwy w instalacji, posiada wbudowany głośnik, może wyświetlać prawdziwe treści 3D prawie z każdego źródła 3D, włącznie z Blu-ray 3D, PS3, Xbox, 3D TV. Można go kupić za niecałe 3 tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego , w branży robisz ? :) Który to już dzisiaj Twój post o Optomie ? Jak coś brałbym 141 , bo jest tańsza :) To dla dzieciaka dla zabawy , aby nie katował mojego X500 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Optoma HD26 i HD141X nie nadaje się do gier zoom x1,1 zbyt mocno ogranicza swobodę wyboru rżnięcia w gierki gdzie się żywnie spodoba, w przypływie emocji riebjata pozabija się o projektor walający się po pokoju akurat w tym miejscu gdzie się siedzi kiedy się gra, trzeba sobie sprawić krótkoogniskowy żeby usiąść w odległości 4m od ekranu mając projektor dużo przed sobą wtedy nikt nikomu nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też biorę pod uwagę modele ST , aby móc się zamachnąć przy walce :) No , aby mój syn mógł przywalić w cel , a nie w żródło światła :)

Co polecasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz Optomy polecam Optomę :) a tak całkiem na serio to jeśli ma być po taniości i ma być firmowy znaczek to pewnie bym się zainteresował GT1080 bo to i pograć można bez rozwalania źródła światła i pooglądać coś wieczorem na ogrodzie bo ma jasne światło i księżyc nie da rady zakłócić seansu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...