Skocz do zawartości
azooo

Oppo 103D problem z dzwiękiem HD

Rekomendowane odpowiedzi

Podłączyłem zappiti pod tylny port hdmi in, w ustawieniach zmieniłem na bitstream i mimo wszystko amp nie dostaje sygnału ze ścieżki dźwiękowej w DTS HD. DD/stereo działa prawidłowo, lecz niestety nie mogę go zmusić do przekazania dźwięku hd z zappiti do ampa (z zappiti podłączonego bezpośrednio do ampa wszystko hula).

Czy wie ktoś może jak rozwiązać ten problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę.

Dekodowanie do PCM lub podłączenie do ampli i dalej do Oppo. Ćwiczyłem na Dune plus Oppo.

Przy okazji. Myślę o zmianie. Jakaś szybka opinia o Zappiti ;-)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przekleję z innego tematu w którym pisałem o zappiti:

"Osobiście od kilku tygodni testuję Zappiti player 4K i szczerze mogę go polecić. Czyta praktycznie wszystko - może poza pełnym menu z obrazów BD, ale to w żaden sposób nie przeszkadza w oglądaniu (player jest na androidzie, więc podejrzewam, że może być apka odtwarzająca BD z menu). Największą jego zaletą jest to, że sam pobiera okładki i opisy filmów np z IMDB (95% opisów mam po polsku), sam kategoryzuje filmy ze względu na ich rodzaj itp. Filmy zasysa ze wskazanych katalogów na moich 2 qnapach. Cena według porównywarki to obecnie 1229, ale wiem, że można go dorwać taniej.

Dodam tylko, że do tej pory oglądałem wszystko na Dune D1 do którego nie miałem żadnych zastrzeżeń, ale odkąd zacząłem zabawę z zappiti - dune poszedł w odstawkę i powędrował do sypialni :)"

Wszystko zależy od tego czego wymagasz od takiego playera. Mi głównie zależało na tym aby mój 6 letni syn mógł sam wybrać i odpalić bajkę przeglądając pozycje po okładkach. Żonie przy okazji też bardzo przypadło do gustu to, że bez szukania opisów po filmwebie jest w stanie szybko wybrać interesujący ją film.

Edytowane przez azooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękował.

Nie mogli go zapakować do "normalnej" obudowy ;-)

Edytowane przez bojeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D1 tez nie jest w "normalnej" obudowie :) Zappiti mimo wszystko jest bardziej "ustawne" bo to buda typu turbodekoder enki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...