Skocz do zawartości
FORFAN

Multiroom, wybranie operatora.

Rekomendowane odpowiedzi

I cały ten sprzęt służy Ci już kilka lat? Bez jakichkolwiek zmian? Karty się nie zmieniały od operatora? Wiem, że po roku czasu to wyjdą takie same koszty za wynajem jak za kupno. Więc po tym roku jeśli będę chciał przedłużyć umowę i znów wynajmować to będę oddawać im pieniądze za nic. 35 zł miesięcznie x np. 12 miesięcy kolejne = 420 zł. Czyli 420 zł oddam, a tak mógłbym mieć swój sprzęt i tego nie płacić. Myślę, że rozumiecie budżet studenta. Aż tak trudne jest to skonfigurowanie z telewizorami, gdy zna się już modele dekoderów?

Jasiek wypowiedz się! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I cały ten sprzęt służy Ci już kilka lat? Bez jakichkolwiek zmian? Karty się nie zmieniały od operatora? Wiem, że po roku czasu to wyjdą takie same koszty za wynajem jak za kupno. Więc po tym roku jeśli będę chciał przedłużyć umowę i znów wynajmować to będę oddawać im pieniądze za nic. 35 zł miesięcznie x np. 12 miesięcy kolejne = 420 zł. Czyli 420 zł oddam, a tak mógłbym mieć swój sprzęt i tego nie płacić. Myślę, że rozumiecie budżet studenta. Aż tak trudne jest to skonfigurowanie z telewizorami, gdy zna się już modele dekoderów?

Jasiek wypowiedz się! :)

Kolego 35 złotych za cztery odbiorniki, jeżeli kupisz 4 dobre tunery satelitarne HD za 420 złotych jak sam policzyłeś to gratuluję.

Tak ciągle mam tą samą kartę kodową typu Cameleon, sprzęt generalnie już mi się zmienił bo najpierw miałem odbiornik SD a teraz mam dwa HD.

Czy jest to trudne do skonfigurowania, kup i przekonaj się bo nawet z Twoich wyliczeń widać że nie rozumiesz co chcesz zrobić.

I powtarzam CI po raz ostatni, pierwszą i największą trudność jaką napotkasz to nabycie karty kodowej typu Cameleon na zasadach abonamentu od operatora (jest jeden sprzedawca w Legnicy który sprzedaje Cameleony ale jako pre-paid, nie wiem czy studenta stać na wydanie ponad 1000 złotych jednorazowo).

Jak już zdobędziesz taką kartę to musisz kupić cztery odbiorniki, jakie, decyzja należy do Ciebie, ceny od kilkuset do kilku tysięcy złotych, warunek muszą spełniać jeden muszą działać ze spliterem bądź wspierać card-sharing, spliter następne urządzenie do kupienia, card-sharing, trzeba to umieć skonfigurować.

Myślę że powiedziałem już wszystko, zrobisz jak chcesz.

Jak chcesz badać temat głębiej polecam LAKI HDTV forum, tam będziesz miał specjalistów w tyn temacie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solidnie wytłumaczone, a przede wszystkim przetłumaczone do rozumu.
Nie mam się z takich, którzy ciułają grosz gdzie mogą, albo że mnie kompletnie nie stać.
Po prostu wiem, że w dobie globalizacji, konkurencji i walki o klienta, często mówią nam, że białe jest czarne, dlatego starałem się to wszystko obejść.

Pozdrawiam,
i Dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...