Skocz do zawartości
bednar2012

JVC DLA-HD1 czy DLA-X3

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Forumowicze, prośba o pomoc w wyborze używanego projektora.

Mam do wyboru te dwa modele. Cena ok. 1000zł większa za DLA-X3.

Oba w porównywalnym stanie i zużyciu lampy. Czy ktoś może mi wskazać który model jest lepszy, który warto kupić i dlaczego?

Mocne strony każdego z nich również mile widziane. Dodam, że funkcja 3D nie jest dla mnie istotna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak duży obraz chcesz uzyskać ? Pomieszczenie zaadoptowane pod projektor ? Twój pierwszy projektor ? Myślisz o grach ?

Sądzę , że technologia tak leci do przodu , że nie ma co inwestować w droższy . Brałbym HD 1 . Za 2-3 lata kupisz już w rozsądnej kwocie 4K :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projektor ma byc wykorzystywany wylacznie do filmow w dedykowanym do tego pokoju w mieszkaniu. Ogladanie tylko wieczorem ew. w weekend w ciagu dnia. Ekran ma 2m szerokosci. Projekcja z max. 3m, tak samo odleglosc ogladania. Pokoj maly, 3,5m na 2,9 jeszcze jest przed adaptacja, wiec moge poszalec w tej kwestii. Projektor bedzie moim pierwszym wiec wszystkiego ucze sie od zera. Dzisiaj jade ogladac HD1, jak mi sie spodoba to go wezme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrazenia z prezentacji opisze krotko: Projektor stoi juz u mnie w domu :) Jakosc obrazu FENOMENALNA!!! Po odpaleniu, na szybko na bialej scianie w salonie, uzyskalem obraz ok 4m szerokosci. Szczeki do dzisiaj nie moge podniesc z podlogi. Pracuje nad adaptacja pokoju z ekranem 2m szer. i zastanawiam sie czy jej nie przerwac na rzecz kina w salonie. Dzisiaj zrobie pierwsze testy w malym pokoju i zobacze jak to wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie zadzejvisionych :) Projektor uwielbia ciemne klimaty ( ściany , sufit )

Jak już się ogarniesz wklejaj fotki !

Miłego obcowania z JVC .

Maciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...