Skocz do zawartości
Piotrek P

Jaki uchwyt wybrać do TV 65 cali?

Rekomendowane odpowiedzi

No dla mnie akurat ten nie odpowiada. Szukam sam wieszak bez tych ramion. W sumie nie chce mi sie 65 tką wyginać na boki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, manfred1 napisał:

No dla mnie akurat ten nie odpowiada. Szukam sam wieszak bez tych ramion. W sumie nie chce mi sie 65 tką wyginać na boki.

Też nie kupiłem aby ustawiać TV pod kątami, ale zdecydowałem się na to rozwiązanie dla wygody dostępu do połączeń z tyłu TV. Przy stałym uchwycie każda modernizacja połączeń kablowych wiąże się ze ściąganiem TV ze ściany, masakra przy tej wielkości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgoda ale ja juz mam wszystko przygotowane znaczy sie kable wyprowadzone w maskownicy tylko je  podłączyć. Dodatkowo wyprowadzam sobie kable z tv do maskownicy gdyby mnie naszła ochota coś podłączyć w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padło na kabel otraz uchwyt mam nadzieje że bedzie to dobre połaczenie kosztem jak najmniejszej odlegości tv od ściany
Kabel HDMI

oraz uchwyt
uchwyt slim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad dwoma poniższymi uchwytami do telewizora 60":

Vogels W50080 http://www.tophifi.pl/vogels-w50080-czarny.html

Vogels EFW8305 http://www.tophifi.pl/efw8305-uchwyt-scienny-do-ekranu-max-50.html

Który z poniższych uchwytów będzie lepszy? Ten EFW8305 jest strasznie duży bo baza ma 84 cm długości. A ten mniejszy ma nawet większe obciążenie bo do 80 kg,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania nigdy nie używany w oryginalnym opakowaniu uchwyt Meliconi 600S. Jak coś pisz na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, XGrzesX napisał:

Zastanawiam się nad dwoma poniższymi uchwytami do telewizora 60":

Vogels W50080 http://www.tophifi.pl/vogels-w50080-czarny.html

Vogels EFW8305 http://www.tophifi.pl/efw8305-uchwyt-scienny-do-ekranu-max-50.html

 

Czemu chcesz kupić takie drogie uchwyty, jeśli takie same można kupić na Allegro za 1/3 tej ceny. Sam również w pierwszym momencie byłem zdecydowany kupić uchwyt w sklepie, gdzie kupowałem TV. Jednak postanowiłem sprawdzić wcześniej co jest oferowane na Allegro... i trochę monety zostało w kieszeni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, manfred1 napisał:

Tv za 10 tys zł a uchwyt za 30 zł. Można i tak

Płaciłem za uchwyt 120zł, gdzie w sklepie ten sam kosztował ponad 300, różniły się dystrybucją. Ale każdy zrobi jak uważa....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić właśnie uchwyt Vogelsa. Będę wdzięczny jeśli doradzicie ktory z tych dwóch wybrać.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co mnie odsyłasz do swoich testów skoro tam nie ma żadnego z tych uchytow ?

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale co Ty chcesz się dowiedzieć na temat tych uchwytów. Mi w zupełności opis Gmeru wystarczy aby podjąć decyzję na tak lub nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o którym opisie Gmeru pisałeś ? Gdzie on opisał te uchwyty ?

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby Ci pomóc???? Naprawdę nie umiesz wyciągnąć wniosków na temat jakości i możliwości vogels z tych kilku testów i porównać do wybranych przez siebie? Vogels to klasa i nie ma co już pisać. To tylko uchwyty a nie skomplikowane urządzenia... 

ps. W50080 przecież praktycznie taki sam testowałem w sypialni omg...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że Vogels robi dobre uchwyty więc wybrałem tego właśnie producenta i zapytałam który z tych uchwytów będzie lepszy. To ze chwaliłeś uchwyt podobny do W50080 nie oznacza ze jest on lepszy od EWF8305 którego nie testowałeś. Tak trudno było zrozumieć moje pytanie ?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuję uchwytu obrotowego na tv 55 cali. Czy ktoś ma i może polecić? Ten z allegro ktory jest w temacie niestety, ale mi nie odpowida (testowałem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię trupa :) (aczkolwiek lipiec to nie tak daleko był).

A mianowicie. Poszukuję wieszaka pod ostatni mój zakup czyli LG OLED 65". Jednakże wymóg jaki sobie postawiłem to odległość od ściany. Nie chcę montować go jak najbliżej a znacznie dalej tak 8-9 cm od ściany. Obecny TV Sony wisi na uchwycie z oryginalnej stopy (montaż zgodnie z instrukcją producenta; btw. świetny patent), dzięki czemu telewizor jest odsunięty od ściany na wspomnianą wyżej odległość. Lepszy przepływ powietrza, bezproblemowy dostęp do wszystkich złącz - same plusy.

Niestety przeglądam te wszystkie wieszaki i praktycznie wszystkie płaskie mają powierzchnię bardzo blisko. Jedynie uchylne pozwalają uzyskać większą odległość, lecz właśnie nie chcę tych uchylnych montować (nie mam zaufania do nich za grosz). Ktoś zna w miarę dobry i niezbyt drogi uchwyt, który zapewni moje wymagania?

 

Edytowane przez vaGRAnt
.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vaGRAnt niedługo będę kupował telewizor i ostatnio zacząłem się rozglądać za uchwytem. Zależy mi na tym żeby telewizor można było przysunąć jak najbliżej kanapy. Salon jest duży a na 65cali lub więcej mnie nie stać więc pomyślałem że nadrobię odległość uchwytem. Póki co ten mi się najbardziej podoba:

http://www.uchwytylcd.eu/p1628,nbsp2-wysokiej-jakosci-obrotowy-uchwyt-do-telewizorow-lcd-led-plazma-40-70.html

Ma sporą odległość i spory udźwig więc mam nadzieje że będzie ok.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie są to już uchwyty uchylne, a takich nie chcę montować, no chyba że będę zmuszony jeśli nie znajdę odpowiedniego płaskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczepiając się pod temat,

Montował ktoś ostatnio na ścianie oled-a LG 65" ? Jaki wieszak godny polecenia do w/w TV ? Z góry dziękuję za sugestię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podczepiając się pod temat,
Montował ktoś ostatnio na ścianie oled-a LG 65" ? Jaki wieszak godny polecenia do w/w TV ? Z góry dziękuję za sugestię.
Ostatnio instalowałem LG 65" na ścianie z użyciem http://allegro.pl/obrotowy-uchwyt-do-telewizora-lcd-led-tv-40-70-tuv-i6970810274.html

Bardzo dobry i solidny uchwyt z dużymi możliwościami regulacji. Polecam.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba o ocenienie, który będzie lepszy do TV 65 cali o wadze do 30 kg? Zależy mi na bardzo dobrym uchwycie obrotowym i o niewielkiej odległości telewizora od ściany ("w stanie spoczynku").

Meliconi 600SR SLIMSTYLE  czy Vogel's W52080?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...