Skocz do zawartości
Gmeru

Wywiad: Rozmawiamy z Piotrem Herodem z firmy Philips - Android TV - Premiera 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już pewnie widzieliście na naszym funpage'u oraz moim Twitterze w lipcu przeprowadziłem wywiad z Piotrem Herodem z firmy Philips. Piotr dość szczegółowo opowiedział dla Was o działaniach firmy w 2015 roku związanych z premierą telewizorów opartych na platformie Android TV. Zapraszam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny wywiad, miło się słuchało :) dzięki Gmeru, mocno ciekawy jestem najnowszych modeli Philipsa, firma kładzie jak wiadomo mocno nacisk na kontrast czernie także moze być ciekawie.

btw. Piotrki górą hehe

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ; ) A tam u Piotrka Heroda jest jeszcze ... Piotr haha. No teraz jak już pokazywałem na forum mamy kolejne TV jak chociażby 7600 więc testy będą coraz ciekawsze :D No i 9XXX.... ale to sobie jeszcze musimy trochę poczekać. Ja tam jaram się tym ambi projekcyjnym ; )

A my wracamy do testów bo trzeba coś wrzucić do PN :DDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Rozmowa ciekawa , ale szkoda , że nic nie dowiedziałem się z niej , choćby o telewizorach Ultra HD firmy TP Vision z logo Philips , serii 8600 , kiedy np. będzie dostępna

na rynku polskim , jakie matryce będą w niej zastosowane (prawdopodobnie 100/120 Hz)itp. Była przecież

ku temu okazja .

Pozdrawiam,

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy Philips jest Chiński w ogóle mnie ta firma nie interesuje . I z chęcią będę pisał o wadach każdego modelu !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma piernik do wiatraka?

popatrz ile audiofilskich marek ma teraz chińskich właścicieli? Za sprzęty za dziesiątki tysięcy złotych za sztukę. O innych nieaudiofilskich nie wspomnę.

Kiedyś produkowano drogi sprzęt długowieczny w USA, Japonii i w Europie, teraz produkują tani sprzęt krótkowieczny w Chinach, w Korei, w Polsce i wszedzie tam gdzie jest tania robocizna.

Jest czas przywyknąć, parafrazując filmowego klasyka Kargulo-Pawlaka.

A jak się nie podoba, jak mi, to trzeba kupować sprzęty audio z lat 60-70-ych. Niestety kina domowego ta zasada nie dotyczy.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie bede slodzil :P

troche sie ulewa jak sie slucha tego wywiadu bo Pan z Philipsa nie ma ani predyspozycji do wystapien przed kamera ani sie wyslowic nie umie ani marytorycznie - nie dysponuje zadna wiedza ani nie jest zbyt blyskotliwy i lotny, ani nie wzbudza zaufania bo wyglada jak gimbus, ktory sie bawi w dzieciecy sejm - itp. itd. :P

Ciekawi mnie kto tych ludzi w Philipsie zatrudnia i czy to nei konswkwencja polityki oszczedzania na wszystkim jest :P.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr Herod przede wszystkim zna się na rzeczy i nawet jak to wystąpienie komuś się nie podoba to faktem jest, że siedzi w temacie od lat i wie co mówi. A co do chińskiego Philipsa, Volvo i Jaguar też są na takiej samej zasadzie chińskie, a klienci się jakoś znajdują (i to chyba więcej niż przed przejęciemi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie...

1. Piotr ma mega wiedzę w tym zakresie a tutaj porozmawialiśmy o tematach dla ludu ;) Możemy zrobić wersję hardcore ale to pewnie dla 15 osób ;)

2. Przykład Volvo itp. idealny. Firma ma właściciela z Chin. I tyle. Wszystko powstaje w EU: http://hdtvpolska.com/topic/34024-philips-tp-vision-wizyta-w-parku-technologicznym-innovation-site-europe-ise-w-ghent-belgia/?p=343451

Ile to już razy było wałkowane....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech koledzy co krytykują wygląd pokażą swoje twarze i predyspozycje to też się pośmiejemy :D Już ja wiem jak oni często wyglądają. Mocni tylko na forum "pisząc".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma piernik do wiatraka?

popatrz ile audiofilskich marek ma teraz chińskich właścicieli? Za sprzęty za dziesiątki tysięcy złotych za sztukę. O innych nieaudiofilskich nie wspomnę.

Kiedyś produkowano drogi sprzęt długowieczny w USA, Japonii i w Europie, teraz produkują tani sprzęt krótkowieczny w Chinach, w Korei, w Polsce i wszedzie tam gdzie jest tania robocizna.

Jest czas przywyknąć, parafrazując filmowego klasyka Kargulo-Pawlaka.

A jak się nie podoba, jak mi, to trzeba kupować sprzęty audio z lat 60-70-ych. Niestety kina domowego ta zasada nie dotyczy.

Pozdro

Unikam Chińskich rzeczy jak ognia i chciałbym żeby reszta "białych" ludzi to zrozumiała - o audiofiliźmie ze mną proszę nie rozmawiać -ponieważ 99,9% to są nieznający się ludzie na muzyce.

System stereo niestety to wada i powinien być zmieniony .Jeżeli ktoś wydaję setki tyś zł myśląc że będzie lepiej - informuję że nie będzie i tylko wypruje się KOWALSKI z kasy .

Samochody Chińskie mnie nie interesują ,a mam kolegę który od 15 lat naprawia Jaguary to dla "chinoli"nawet znaczek zmienili z profilu ,bo się źle kojarzył ... szkoda pisania .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale obok PHILIPSa 55PFS8109/12 nie mozna przejść obojetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...