Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o informacje jak to jest z usługą TV Anywhere. W teście piszą panowie: "Należy zaznaczyć, że telewizor i urządzenie mobilne musi znajdować się w tej samej sieci domowej..." natomiast na stronie panasonica: "Funkcja TV Anywhere zapewnia dostęp do programów telewizyjnych lub nagrań z dowolnego miejsca na świecie."

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sklepie internetowym RTV max Panasonic 65 CWX804 z ceny 15999 zszedł do ceny 9499 złotych co tym panowie sądzicie - brac czy spokojnie czekać dalej? Bo myślę też o Sony 65 8505c

Edytowane przez sterbid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie, szukam tv 55cali o dobrej jakości obrazu i w rozsądnej cenie. Obecnie posiadam tv samsunga 40650b. Rozważam zakup 3 modeli sony55x8505c, samsung ju7000 lub panasonic cx800. TV będzie stał w salonie od południowej strony. Najczęściej oglądam wieczorami sport (piłka nożna) jak i filmy. Dzieciaki dosyć często używają PS4. Najbardziej przypadł mi do gustu panasonic,tylko żę boje się "szarpania" w sporcie i filmach. Odwiedziłem kilka sklepów i różnie z tym bywało w jednym ok a innym "szarpało" nieco. Jeśli płynność obrazu będzie nieco lepsza niż w moim starym samsungu to myślę ze go wezmę. A może któryś z pozostałej 3? Proszę o poradę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć , szybkie pytanie czy ktoś jeszcze widział ten telewizor dostępny na rynku ? Albo może polecić jakąś alternatywę na tym samym poziomie innych producentów ? I już ostatnie pytanie :) czy tegoroczny model dx800 mocno odstaje od zeszłorocznego cx'a 800? Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na odpowiedzi :)

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(..)czy tegoroczny model dx800 mocno odstaje od zeszłorocznego cx'a 800?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

A tescik jest na portalu ...obu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy warto kupić ten tv za 1000€ z przedłużona gwarancja na 5 lat i czy da radę zainstalować deltamediapleyera na tym tv i jak z obsługą kodi ? Dziękuję za odpowiedź

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...