Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam? :D :D :D Kopie już zassane? A może nocna premiera? :D Kto odpala w 4K? :D

BLx0ov.jpg

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeszcze męczę GTAV a to wszystko przez WOT'a, ale Wieśka kupuje na dniach ma się rozumieć :) jednak o 4K mogę co najwyżej pomarzyć hehe, będzie dobrze jak na ultra się wyrobi bez tego efektu Nvidia Hairworks na GTX 970 w tych miejmy nadzieje prawie stałych 60fps, choć pewnie spadki będą i tak.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uwaga: ogarnąłem kolekcjonerkę na... XO O_O Ale pewnie grę to sprzedam. Musiałem mieć wszystkie gadżety ;p a tylko ta wersja je ma. Szkoda, że graficznie ssie trochę chociaż coś czuję, że pewnie i tak wygląda za[beeep]iście a ludzie mocno przesadzają bo nikt nie widział live...

Dobre foto ile idzie PS4 a ile na Xa ; ) w PL:

uhYZkh.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało ogarnąć kolekcjonerkę na PC. Mega wypas. Samą grę dziś odpalę dopiero, w nocy nie siedziałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja spokojnie czekam pewnie do weekendu. Czasu zero : (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ja uwaga: ogarnąłem kolekcjonerkę na... XO O_O Ale pewnie grę to sprzedam. Musiałem mieć wszystkie gadżety ;p a tylko ta wersja je ma. Szkoda, że graficznie ssie trochę chociaż coś czuję, że pewnie i tak wygląda [beeep]iście a ludzie mocno przesadzają bo nikt nie widział live...

Dobre foto ile idzie PS4 a ile na Xa ; ) w PL:

uhYZkh.jpg

Hehe grubo, no XO nie ma łatwo :) ale Microsoft jest tego sobie sam winien dając słabsze bebechy od PS4.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko na ultra + rozdziałka 2560 x 1440 i wszystko śmiga pięknie. Grafika wypala oczy po prostu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie I7-4790k @ 4.5, GTX Titan @ 1006 GPU, 1920x1200, i prawie wszystko ultra, kilka opcji high (optymalizacja gforce experience)- 45- 60 klatek według FRAPS'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam? :D :D :D Kopie już zassane? A może nocna premiera? :D Kto odpala w 4K? :D

BLx0ov.jpg

4K? jaka karta to pociągnie w przyzwoitym klatkarzu w ultra i z "włosami"?:)

GTX 980M w takiej konfiguracji to raptem 20 parę klatek maks, płynność zaczyna się od FHD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no tylko SLI ; ) Ale wydawało mi się, że to oczywiste ; ) Myślę, że dopiero generacja kart 2016 da radę z 4K na jednej. Ja jeszcze czekam bo jak widzę ile jest bugów i ile już poprawili to chyba ten weekend będzie idealny na próbę : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się już naprawdę dobrze. Trochę bugów jeszcze zostało, czasami też gra się u mnie wywala do pulpitu. Ale ogólnie jest OK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zabawa z wieśkiem będzie w weekend, wygospodaruję trochę czasu. W tygodniu kicha:/

FHD, wszystko ultra i 55 cali:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4K? jaka karta to pociągnie w przyzwoitym klatkarzu w ultra i z "włosami"? :)

GTX 980M w takiej konfiguracji to raptem 20 parę klatek maks, płynność zaczyna się od FHD.

Tak jak Gmeru napisał, tylko SLI a to tylko na najwydajniejszych modelach.

Tutaj link do testu: http://pclab.pl/art63116-35.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dziś kupiłem Ps4 z Mortal Kombat X w zestawie i dokupiłem sobie wiedźmina 3.

Zapowiada się interesująco choć spodziewałem się nie co lepszej grafiki.

Może po zamianie kabla HDMI będzie lepiej :P (tak Pan mi powiedział w sklepie, że kabel HDMI w zestawie jest do niczego i obraz dużo gorszy ale ja w to nie wierzę :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Pan takie głupoty gada, że lepiej żeby się podszkolił chociaż myślę, że bardziej chodzi o wciśnięcie kolejnego kabla :) Zmiana nic nie da. Nie ma ŻADNEJ różnicy w obrazie.

Co do fantów to gratki : ) Zacny zestaw. Ja właśnie instaluję ; ) W końcu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały OT - lepiej grać w tą grę w trybie gry czy to bez znaczenia? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę by miało to większe znaczenie... zależy od TV w sumie. Ale ogólnie nie powinno mieć w tym przypadku większego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, przez weekend pocisnąłem trochę w wieśka, wrzuciłem krótki filmik z wiochy na początku gry.

Ustawienia grafiki na UBER, "włosy" wyłączone. W FHD, średnio około 40 klatek (GTX 980M)

Na 55 calach ładnie to wygląda (grałem na padzie z PS3).

https://youtu.be/V3VjvL78Y6g

Edytowane przez djrobus
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No za[beeep]iście to wygląda djrobus. Ja jeszcze chwilowo jadę na 780 w SLI i wszystko na full w 4K to jakieś 25fps więc walczę z ustawieniami ; ) Ale już naprawdę blisko do dwóch 980 (może nawet Ti). Zobaczymy - wtedy powinno być te cholerne 60fps ; )

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No [beeep]iście to wygląda djrobus. Ja jeszcze chwilowo jadę na 780 w SLI i wszystko na full w 4K to jakieś 25fps więc walczę z ustawieniami ; ) Ale już naprawdę blisko do dwóch 980 (może nawet Ti). Zobaczymy - wtedy powinno być te cholerne 60fps ; )

Niestety Gmeru.

Patrząc na wyniki testu tutaj: http://pclab.pl/art64026-29.html, nawet 50fps w 4K to będzie dobry wynik.

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podkręci GPU w tych 2 x 980Ti na 1400Mhz i jest szansa że do 60 dobije

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...