Skocz do zawartości
Maciej Koper

Aparat foto czyli największy KŁAMCA przy testach wyświetlaczy: telewizorów, monitorów czy projektorów

Rekomendowane odpowiedzi

Aparat foto czyli największy KŁAMCA przy testach wyświetlaczy: telewizorów, monitorów czy projektorów

Czymże byłaby recenzja telewizora lub projektora bez zdjęć? Zapewne nudną, bezpłciową lekturą. Fotografie są potrzebne by pokazać produkt, zbadać różne elementy techniczne (np. płynność obrazu) a często też pewne jego wady lub zalety. W przypadku testowania wyświetlaczy, lub bardziej generalizując urządzeń obrazujących są jednak też najlepszą metodą na świadome lub nie wprowadzenie w błąd.

 

Przeczytaj całość

  • Lubię 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie jakiś sensowny artykuł w tej sprawie. Brawo panie Maćku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez o tym wiadomo od zawsze, a kto tego nie rozumie nie ma pojęcia o fotografii.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez o tym wiadomo od zawsze, a kto tego nie rozumie nie ma pojęcia o fotografii.

Pozdro

Nie każdy ma, dlatego edukacja poprzez takie artykuły jest bardzo istotna moim zdaniem ;)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez o tym wiadomo od zawsze, a kto tego nie rozumie nie ma pojęcia o fotografii.

Pozdro

Jakby to było jasne to by nie było tego "syfu", który jest w sieci. Sorry ale taka prawda....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było syfu w sieci to po co byłby internet ;) ???

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy by mi nie przyszło do głowy, żeby oceniać czy wybierać telewizor na podstawie jakiś zdjęć.

Może dlatego, że od lat zajmuje się fotografią

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotografia to lekka iluzja dla oka, tak jak film .Oprofilujcie w programie do rawów swoją puszkę ze szkłem i nad odpowiedźą spektralną będziecie w miarę panować.Pomijam programy do rawów, mam ich parę ,każdy inaczej kosi kolor i inne aspekty obrazu z matrycy -walka ,walka ,walka .Nigdy na monitor się nie profilowałem ,acz mógłbym spróbować -ale nie wiem czy to się uda?Są rózne matryce inna elektronika gamuty -Wiercenie w rawie pokaże to co się chce + - i tego się nauczcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mni epoczątkującego to dobry poradnik, kawał dobrej pracy, dobrze że komuś się chciało opisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjecia nic nie powiedzą o tv a szczególnie te z internetu, bo tu można manipulować jak się chce, trzeba zobaczyć specyfikację i ocenić na własne oczy albo posłuchać jakiejść sensownej opinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...