Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A trzymałeś go cały czas rozwinięty, czy zwijałeś i rozwijałeś? 

Może ktoś jeszcze jakiś ramowy poleci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KikU napisał:

A trzymałeś go cały czas rozwinięty, czy zwijałeś i rozwijałeś? 

Rozwijałem na czas projekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzone dobre stałe ekrany masz firm Suprema, Adeo i Kaubera. Do 300 zł będzie naprawdę ciężko ze stalym a o rozwijanym to już odradzam stanowczo bo to pieniążki wyrzucone w błoto.

Edytowane przez Bipo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś mi przyszło do głowy dla mojego przypadku gdzie muszę składać ekran a chciałbym mieć MagicScreen żeby nie bawić się w jakieś wielkie adaptację salonu

Chowanie ekranu w całości w zabudowie sufitowej w podobny sposób jak TV na załączonym filmie :)

Ma ktoś może podobne rozwiązanie u siebie ? Co o tym myślicie ?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukając ekranu z napinaczami można wybrać około 95". Ale bez napinaczy może nawet 110". Oczywiście przy ograniczonym miejscu. Czy warto czy to jeszcze bezpieczny ekran?


Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak. O takich myślałem firmach. Wcześniej gdzieś czytałem właśnie że do 100" nie opłaca się brać napinaczy. Niepotrzebnie podraża. A 110" to chyba niewielka różnica.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 130" bez napinaczy i nie narzekam.
Same krawędzie boczne troszkę się zawijają do środka ale zostawiam po 5cm marginesu od krawędzi i jest ok.
Możesz sobie zamówić z ramkami na te 5cm po bokach, to już napewo będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecny ekran który mam to 131" bez napinaczy. Od 4 lat zdaje egzamin. Do zabudowy sufitowej. Po skończonej projekcji nawet nie widać że coś tam jest w suficie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógę was prosić koledzy o polecenie paru firm gdzie mógłbym kupić/zamówić ekran firmy Kauber. Kto dobrze doradzi, wyceni. Żeby się nie sparzyć. Nie przepłacić niepotrzebnie. Czy macie jakieś zaufane? Może być na info priv.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że najprościej skontaktować się bezpośrednio z producentem. Nie zaszkodzi wysłać zapytanie do kilku sklepów i zamówić tam gdzie będzie lepsza cena.

BTW tak wygląda zakład gdzie produkują ekrany Kauber. :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że wysłać do paru sklepów. Tylko jest ich sporo i po co mam eksperymentować. Pewnie ze trzy, cztery ktoś zna dobre i sprawdzone.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Pewnie większość jest w Warszawie. Ale to nie ma znaczenia.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HCX na ostrobramskiej, napisz do nich lub zadzwoń to Ci zaproponują odpowiedni ekran w b.dobrej cenie. 👌Odrazu Ci powiem, że ekran o takiej samej wielkości wyjdzie Ci taniej w Kauberze niż w Adeo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Dlatego skupiłem się tylko na tej firmie. Ten sklep co proponujesz ma b.dobrą opinię. Dlatego chciałem dla porównania z dwie inne. A czy firma ANB Zerzeńska 36, 04-787 Warszawa jest znana?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HCX jak najbardziej polecam. Sam byłem u nich na prezentacji i finalnie od nich wziąłem swój projektor. Ekran kupowałem na stronce ekrany.pl i wszystko przebiegło jak trzeba. Jest też choćby abcprezentacji.pl Zresztą zadzwoń/napisz do Kaubera, to Ci podadzą namiary do swoich przedstawicieli z Twojej okolicy.

Kogo byś nie wybrał, to i tak pewnie sklep złoży tylko zamówienie do fabryki Kaubera, i to oni wyślą Ci ekran który dopiero wyprodukują.

 

Edytowane przez MarianPaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekran zamówiony. Trochę to trwało ale myślę że wybrałem optymalnie pod siebie i pokój.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Teraz tylko około 14 dni trzeba czekać.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Nie mogło być innego wyboru. Na teraz i na przyszłość.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który model? Ja mam red label 120''

Będziesz zadowolony, naprawdę solidnie są wykonane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem 95" z napinaczami. Zrezygnowałem z napinaczy to wejdzie 104". Mógłbym wejść na siłę w 113" ale zestaw by za bardzo podrożał. Blue Label. Clear Vision. Na pilota z modułem wewnątrz kasety.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i super , mamy z Mirkiem Kaubera i jest super. Przy 104" nie powinno się nic dziać , moze delikatnie będą uszy na czarnych ramkach zawijac się do środka ale nie będzie to wchodzić na powierzchnię aktywna. Tak więc nie ma się czym nie pokoic. Widziałem ekran suprema andromeda 100" po 7 latach i tam nic po za tym co napisałem powyżej się nie działo :-). 

A kaseta biała czy malowane na czarno?

Edytowane przez Bipo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie czarna. Też spora dopłata. Ale mam top 30cm i będzie kawał czarnego sufitu. Myślę że zbytnio nie będzie odbić. A jak będą to wymyślę jakiegoś czarnego kondona na obudowę.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...