Skocz do zawartości
Prosperowiak

stare, ale jare... czyli wasze typy z rynku wtórnego

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy temat sie przyjmie czy nie, ale z autopsji mialem kilka razy, a wlasciwie dwa... dylemat czy wybrac, ktorys z nowszych czy zaufac sprawdzonemu, starszemu modelowi TV.

moje typy akurat sie sprawdzily, postawilem na Kuro 60" i Sony z4500 40". Z obu decyzji jestem zadowolony. Oczywiscie, ze temat czasami jest nieaktualny, jesli dotyczy to osoby poszukujacej od telewizora czegos wiecej niz tylko doznan wiizualnych... mysle tu o wielu innych aspektach szczegolnie, o ogolnie pojetej funkcji SMART.

dlatego wlasciwie zalozylem temat, abyscie podali swoje typy "niezniszczalnych" modeli, ktore mimo uplywu lat wciaz ciesza sie duzym powodzeniem na rynku wtornym. A perelki mozna czesto trafic, szczegolnie w sytuacji, gdy uzytkownikowi zaczyna przeszkadzac brak dvbt badz rozbudowanych funkcji SMART.

moje typy:

- Philips PW9551 - legendarny jak dla mnie, do tej pory nic lepiej nie gralo w SD, jedyna wada to rozmiar - 32" to dzis zdecydowanie za malo

- Pioneer KURO 5090 / 6090 - ludziska wydaja kilkanascie tysiecy na sprzet, a ja wciaz bez wzgledu na to czy siedze z boczku czy na wprost, nie mam problemu z katami, naturalnoscia barw, czernia... juz 6 lat minelo, i co roku pojawialy i pojawiaja sie kilerzy tego modelu, a on wciaz niezniszczalny!

- Sony x4500 / z4500 - dla mnie mega zaskoczenie jesli mowimy o LCD / LED, ale jeszcze troche testow i napisze wiecej...

jakie Wasze propozycje?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plazmy:

- Panasonic ST60 - cena jakość bez konkurencji

LCD:

Sony HX920 - 156 stref dynamicznego podświetlenia LED (jak wiemy Sony odeszło póki co od takich drogich w produkcji modeli)

Philips Cinema 21:9 - ponoć wisi taki wypas jeszcze w Euro koło M1 Marki - Wawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli to VT60, moim zdaniem lepsze od Kuro.

Lepszego świecidła na polskim rynku nie znam (jak wiadomo skurwione mi się nie podobają ;)).

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...