Skocz do zawartości
jokers

Kiedy w Polsce nowa seria tv Philips na 2015r?

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, od grudnia czekałem na nowe tv samsunga ale cena powala, musze z tej firmy zrezygnować :( teraz liczę na Philips, interesuje mnie seria 7600 z ekranem 65". Czy ktoś ma informacje kiedy pojawi się w polskich sklepach oraz jaka będzie cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połowa roku (trwa szlifowanie androida 2015). Póki co będę się przeplatać serie aktualne z informacja o nowościach. Ale realnie jeszcze trzeba poczekać. A najwyższe serie to klasycznie 4kwartał. Tak jak do tej pory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokażą na IFA 2015, w polskich sklepach realnie w grudniu 2015.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jesteśmy w okresie kiedy nie ma co wybrać. Samsung zaszalał z cenami a reszta ociaga się, chyba źle zrobiłem, że czekałem na nowe telewizory z 2015r, nie przewidziałem że tak późno pojawia się na rynku.

Jaki w takim razie polecacie telewizor z matryca 63" 4K z roku 2014? na nową serię liczyłem na wydatek około 10000zł, jeżeli to ma być starsza seria to odpowiednio taniej, aby później nie żałować zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Philips 65PUS7120 jest już w mediaexpert.Sam się nad nim zastanawiam tylko brak testu jakiegokolwiek. Wiadomo ,że matryca 50Hz. Pytanie czy to nie za mało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy do czego chcesz używać. Wystarczy przeczytać praktycznie dowolny test TV na matrycy 60Hz na naszym Portalu by wiedzieć w jakich warunkach najlepiej spisze się taki ekran :)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sa jakies nowe wiesci o serii 6000? Mnie najbardziej chyba obecnie interesuje Philips 55PFT6550/12 i jego dostepnosc test. Bez tego do zakupu Sony W805C sie nie zblize, chociaz nadal 60W605B nadal w glowie siedzi mimo tego ch$%^#^o bandingu. Ambilight wyrownuje szanse w stosunku do 60".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez czekam na test 55PFT6550

Mam ten sam dylemat czy sony805 czy Philips

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy pojawi sie w sklepach Philips 32PFT6500 ? Wersja 40 cali juz jest a 32 cale ciagle niedostepne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...