Skocz do zawartości
elektrofar

Turbobox, a mediabox...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Krótkie pytanie do znających temat. Chodzi mi o porównanie szybkości działania dwóch dekoderów mediabox i turbobox. Szybkość samej pracy i ew. szybkość przełączania kanałów. Czy to prawda, żę mediabox ma szybszy procesor?

seba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw bo turbobox tak juz zuli ze zaczyna to irytowac momentami ale mediabox znowu nie maja dysku i trzeba podlaczac zewnetrzny ahh...

SN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anchor, masz turboboxa? Muli Ci ten dekoder? Ale muli przy włączaniu, czy normalnie w czasie oglądania programów? Mógłbyś krótko opisać?

W nc+ zaproponowali mi właśnie ten dekoder, bo mediaboxów nie dają już dla abonentów po migracji, i to mnie wkurzyło do reszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież mediabox też ma dysk 500GB. Panowie... Ogólnie chodzą tak samo. Na pewno mediabox jest najnowszy i jest lepszy pod względem bebechów ale mam oba i jakoś specjalne różnicy nie widzę. Wszystko zależy od softu a soft jest generalnie jeden na wszystkie. W tej chwili jednak na rynku są dostępne (dla nowych klientów) wifibox+ oraz premiumbox+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru, powiedz mi proszę, czy w czasie normalnego oglądania lubią się te dekodery zawieszać? Czy zrywa obraz, jakieś zacinki? Słyszałem, zę mediabox ma ponadto szybszy procesor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani razu mi się nie zawiesił od kiedy używam. Ten dekoder ogólnie sam z siebie się nie wiesza. Oczywiście pewnie komuś się zdarzy ale sporo tego sprawdziłem... mediabox to moim zdaniem najlepszy dedykowany dekoder do satki od nadawcy. Lepszy od wifiboxa czy premium boxa. Czemu wychodzi z rynku to chyba tylko księgowy wie... Ma mocniejsze bebechy. Poszukaj na forum bo o tym już było. Np. w moim dawnym teście (sorry ale nie wygląda ze względu na starość ;) ale tekst jest) : http://hdtvpolska.com/page/articles.html/_/testy/dekodery-satelitarne/adb/test-platforma-cyfrowa-nc-mediabox-r151

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padło ważne sformułowanie które mnie zainteresowało. Mediabox faktycznie jeden z kepszych dekoderów wychodzi ze sprzedaży i proponują w jego miejsce Wifi i premium boxa. Oczywiście dla nowych bo dla starych tak jak np. Dla mnie jak to było ostatnio - mamy dla pana super ofertę .... Ble, ble, ble. Defacto cena wyższa o 20 zł. I o nowym dekoderze nie ma co marzyć - bo po co panu?

Dużo było o rzekomej elitarności nc+ i jej przewagi nad innymi, ale zaczyna mnie to powoli irytować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwalcie się forumowicze jakie pakiety macie i co udało się wam ostatnio ugrać przy przedłużeniu umowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi:

COMFORT+ 59zł
History 2HD 1,99zł
Multi+ 15zł
Premium Film 49zł
HBO 25zł
HISTORY HD 1,99zł
EXTRA+ 30zł
MULTIROOM STANDARD 20zł
Premium Sport 49zł


Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

Comfort+ 29,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.
Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.
Extra+ 10 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.
Premium Sport 10 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.
Premium Film 10 zl dlaAbonentow z dnia 22.12.2014 r.
HBO 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.
History HD 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.
Multiroom Standard 0 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Umowa na 24 mies.

Edytowane przez pupil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...