Skocz do zawartości
Jacusmars

Ważna informacja dly wymieniajcacych dekoder!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Wymiana odbedzie sie dopiero 18 grudnia.Wkur******* sie tym.Ale to prawda.We wszystkich sklepach co sprzedawana jest platforma jest wywieszka ze sa problemy techniczne i nie bedzie mozna wyminic od 10 grudnia.Zadzwonilem teraz na infolinie i powiedziali ze dopiero 18 grudnia wymiana a wiecej informacji i wytycznych beda mieli po 11 grudnia i aby do nich zadzwonic to sie dowiemy wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaraz ktoś napisze, że jak nie będzie 10 grudnia, to rezygnuje z n-ki, ludzie cierpliwości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie może być nawet w styczniu, tylko niech coś zrobią w końcu z tym cholernym dyskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie to w sumie wnerwiło, chciałem się nacieszyć recorderem, a tu nici. Po raz pierwszy zaczynają mnie irytować tą niesłownością. Pani na nlinii powiedziała, że to opóźnienie wynika z dużego zainteresowania wymianą - nie potrafiła wyjaśnić co ma na myśli
pozdrufka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mnie w MM powiedzieli, że wymieniają od poniedziałku czyli 11 grudnia?
Ja radzę spokojnie poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='MaBri' post='27734' date='09.12.2006, 12:46 ']
A mnie w MM powiedzieli, że wymieniają od poniedziałku czyli 11 grudnia?
Ja radzę spokojnie poczekać.
[/quote]

włąsnie dzis na forum "n" jedna osoba byla wlasnie w MM w Wawie i jest tam informacja ze jest wymiana przesunieta w nieokreslona przyszlośc.TO ja zadzownilem na info i powiedzili ze dopiero 18 grudnia a po 11 grudnia beda wiedziec wiecej na informacji ito ze 18 grudnia to ma byc na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja moge czekac nawet do kwietnia , tylko zeby cosik zrobili z dyskiem zeby ciszej chodzil i zeby zniklo to ciecie sie dzwieku po HDMI :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Saturnie w Jankach poinformowali mnie przed chwilą, że wymiana będzie możliwa dopiero w styczniu.
Trzeba przyznać, że "N-ka" stara się jak może aby zrazić do siebie klientów - delikatnie rzecz ujmując.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sie co podniecać ! Taki VOD o o d...e rozbić szkoda kasy
niech go rozbuduja wtedy moze bedzie warto
im pozniej tym wiecej kasy zaoszczedzimy
Magde jakąś tam M beda powtarzać za frico za pare miesiecy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Bajlif' post='27764' date='09.12.2006, 14:22 ']
W Saturnie w Jankach poinformowali mnie przed chwilą, że wymiana będzie możliwa dopiero w styczniu.
Trzeba przyznać, że "N-ka" stara się jak może aby zrazić do siebie klientów - delikatnie rzecz ujmując.....
[/quote]


Super :) mam zamówionego instalatora na wtorek a w poniedziałek miałem jechać do janek po rekordera. Jest to ewidentna wina n, bo przecież rekordery są. Tylko nie można ich wymienić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już mi przeszło PVR, VOD, został tylko na najbliższy rok n-box w sypialni. Cóż efekt zbytniej łatwowierności w obietnice z konferencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzis specjalnie przejechalem sie po punktach sprzedazy.W punktach C+ i CP sa kolejki,a w punktach "n" pusciutku.Dekodery leza i czekaja.Niech powiedza ze nie chca wyminic dekoderów i juz a nie ciagle przekladac date wymiany.Ja juz sam nie wiem.Jedni pisza e bez problem bedzie wymiana.Rano na info mowia ze od 18 grudnia,z koleji po poludniu(jak czytalem posty)to informuja ze mozna juz od jutra.Sami nie widza chyba gdzie żyja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oni sami pewnie dokładnie nie wiedzą kiedy nastąpi wymiana,mnie też na info powiedzieli że po 18!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po wielu trudach dodzwonilem sie do MM na Bemowie.Pwoedzieli mi ze dekodery sa.Ccha wymieniac ale nie moga.Bo przestawiciele "n" maja problemy techniczne.I gdzie tu telewizja nowej generacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto powiedział że nowa generacja jest lepsza :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wymiany po 18.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla wielu będzie to jednak nie wymiana, ale zwrot n-boxów, bo jaką mamy pewność, że ta data będzie tą właściwą.
Ja już słyszę trzecią z kolei. Ileż jeszcze można?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to w koncu "od 18 grudnia" czy "po 18 grudnia" bo mi na info powiedzili ze "od 18 grudnia" a "po 11 grudnia"beda wiedziec wiecej

Dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To bardzo niemiła informacja mówiąc oględnie. Jestem fanem N choćby dlatego że po zamianie Wizji na Cyfrę ta druga zrobiła mnie w konia.
Jednak tutaj N daje wyraźnie ciała.
Zastanowię się poważnie czy kibicować dalej tej firmie.
Przy zakupie nbox otrzymałem zupełnie inne informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to napisalem na poczatku Grudnia to mnie zjechaliscie. Wiec teraz napisze tylko :

A niemowilem ? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj odwiedziłem NeoNet w mojej miejscowości i zapytałem o wymianę box-a na recordera.
"Tak są oczywiście" - usłyszałem.
Ale jeśli chodzi o wymianę to nie bardzo wiedzą jak to zrobić.
Ale nie ma żadnego problemu - ponownie usłyszałem.
"A kupował Pan u nas?"
Nie
"No to będzie problem"
Jednak po chwili stwierdzili, że nie ma problemu.
No to mogę wreszcie wymienić?
"Tak, tylko muszimy zadzwonić i dokładnie wszystko sprawdzić"
Obsługa miła i uczynna.
Zapytałem się jeszcze chcąc się upewnić - Płacę oczywiście tylko różnicę ceny?

No i teraz mnie zaskoczyli totalnie.
Na to bym nie wpadł.
Mam zwrócić im box-a i zapłacić 449 zł za recordera a następnie mam sam dochodzić zwrotu zapłaconej kwoty za zwykłego box-a.

Dodatkowo nie bardzo podobał mi się pomysł z anulowaniem wcześniejszej umowy i zawarcie nowej na recordera.
Prosta droga do obciążenia mnie kosztami rezygnacji ze zwykłego.

Coś tu chyba nie tak.

Recordery mają, ale zwykłych nie i nie wiedzą kiedy dostaną a ludzie pytają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak zawsze w przypadku N-ki pełen profesjonalizm. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po rozmowie z miłym Panem z infolinii, który poinformował Mnie że wymiany n boxów będą po 18 grudnia bo jest duże zainteresowanie :) i wymiany będzie można dokonać w autoryzowanym punkcie.
Z pytaniem czy będzie można zamówić n rekorder przez kuriera to na tą chwile nie.

Czyli Te osoby z "gorszym" boxem muszą czekać dalej.

Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dali infona Satkurierze ze juz od 18 grudnia bedzie wymiana i to 100% termin.Co do wymiany to jak sie okazalo na forum "n" to informatycy nie potrafili wpisac do sieci opcji "wymiana decodera na recoder(stan dobry)" i o taki jeden szczegól byl przesuniety.Dla mnie to glupota.bo o takim czyms to powinni to zrobic jak projektowali cały system.Umowa bedzie ta sama tylko usuna nr.dekodera starego a wpisza nowey numer a koszt 350zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...