Skocz do zawartości
Romanoff

SPRZEDAM TELEWIZOR 50" PANASONIC 50ST60 2 LATA GWARANCJI

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Mam do sprzedania telewizor plazmowy Panasonic 50ST60.

Telewizor używany w warunkach domowych, głównie wieczorami, zakupiony niecałe półtora roku temu.

Jestem jego pierwszym właścicielem, nie posiada żadnych wad ukrytych, działa idealnie, daje piękny obraz - idealny do oglądania z max. 2,5m odległości. Posiadam do niego pudełko, instrukcje, pilota, okulary 3d(jedna para), rysik(pen).

Telewizor posiada 2 lata gwarancji - szczegóły na priv. Cena 3200zł, wraz z dowozem na terenie Warszawy i bliskich okolic, inne formy transportu do uzgodnienia.

Powodem sprzedaży jest przeprowadzka i w nowym miejscu zamieszkania jest za mały :( więc jestem zmuszony zmienić na projektor.

Chętnych zapraszam do kontaktu i obejrzenia go na żywo w podwarszawskim Latchorzewie.

Pytania proszę kierować telefonicznie lub przez forum/priv.

Przemek

694 856 441

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pakować, to perełka na dzisiejszym rynku.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pakować, to perełka na dzisiejszym rynku.

Pozdro

Hej,
Czy mam rozumieć ,że jesteś zainteresowany TV ? :)
Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skądże ... ja mam w domu już trzy Panasy, w tym 65".

Chociaz taki 50" w ... kiblu móglby być interesujący ;).

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat. Niestety ale nie jestem w stanie dowieźć TV dalej niż w obrzeżach Warszawy, w związku z czym dwóch kupujących zrezygnowało i oferta jest nadal aktualna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam kolegę Przemka! Telewizora raczej nie trzeba polecać ; ) Wiadomo, że klasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to dziwię się że taki tv jeszcze nie znalazł szczęśliwego nabywcy.... i też dziwię się że zainteresowany nabywca nie chce się na tyle "poświęcić" żeby podjechać po odbiór.... a przecież jak ktoś szuka pdp to już nie jest jakimś pierwszym lepszym Kowalskim , tylko wie czego chce i ma jakieś pojęcie o tym co dobre..... :) :) ;)

Tym bardziej że pdp panasy ( st50, st60) to teraz perełki. ...... :)

... a ten rozmiar tv wejdzie do większości pojazdów osobowych.....

Do mnie @siwyR6 leciał po odbiór prawie 400 kilometrów a transport 65" w opakowaniu firmowym w dużym kombi to dopiero wyzwanie.... :) :) ;)

Edytowane przez Yodas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to dziwię się że taki tv jeszcze nie znalazł szczęśliwego nabywcy.... i też dziwię się że zainteresowany nabywca nie chce się na tyle "poświęcić" żeby podjechać po odbiór.... a przecież jak ktoś szuka pdp to już nie jest jakimś pierwszym lepszym Kowalskim , tylko wie czego chce i ma jakieś pojęcie o tym co dobre..... :) :) ;)

Tym bardziej że pdp panasy ( st50, st60) to teraz perełki. ...... :)

... a ten rozmiar tv wejdzie do większości pojazdów osobowych.....

Do mnie @siwyR6 leciał po odbiór prawie 400 kilometrów a transport 65" w opakowaniu firmowym w dużym kombi to dopiero wyzwanie.... :) :) ;)

A ja się nie dziwię. W dzisiejszych czasach 50" to bardzo mało. Chyba, że ktoś będzie szukał TV do sypialni...

Wysłane z mojego Note 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla jednego mało dla drugiego dużo.... każdy ma swoje osobiste preferencje......

Czyli uważasz że teraz wszyscy kupują 60 i więcej cali.....

Największy udział w rynku ma teraz przedział 42-50..... jeszcze dwa lata temu 32-42..... gdzieś czytałem te dane nie pamiętam gdzie.... :)

Widać że rozmiar rośnie...... tv oczywiście ;):)

Niestety z jakością obrazu sytuacja jest odwrotna..... dodają bajery a jakość obrazu się cofa..... no cóż Kowalski zwraca uwagę na wodotryski a nie na podstawowe zadanie do którego jest stworzony tv , czyli jakość obrazu.....

Edytowane przez Yodas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60" może i nie, ale "3200 za 50" starą plazme jak w sklepie mam nowy ELCEDE 55" za 3000 zł". Tego Panasonica kupi osoba, która wie co on oferuje, a dla niej pewnie 50" to za mało, a przeciętny użytkownik oglądający M Jak Miłość podchodzi do sprawy tak jak wyżej w cudzysłowie napisałem. Takie wnioski wyciągnąłem na podstawie mojej dalszej rodziny czy znajomych :D

Wysłane z mojego Note 3

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie już naganiać bo mam wrażenie że oglądam " łowcę jeleni"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie już naganiać bo mam wrażenie że oglądam " łowcę jeleni"

.... Ten tv nie potrzebuje naganiaczy, sam się broni .... dlatego się troszkę dziwię ze tak długo wisi w "rubryce" sprzedam..... :);)

...osoba która się na niego zdecyduje na pewno nie będzie jeleniem... jeleniem będzie ten co nie zdąży go kupić... :) :) :)

...ostatnio widziałem dużo jeleni w MM słuchających wywodów sprzedawcy ( łowcy) reklamujacego "niesamowitą " jakość lcd za 4k.....

@Ultro masz coś do zarzucenia jesli chodzi o jakość obrazu w tym modelu ?.... pomijam jego rozmiar...

Edytowane przez Yodas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko ta plazma zjada każdego lcd za te 3k

Co z tego,ze zjada, jak sie nadaje do pokoju 2mx3m=6m2 i do ogladania z 2m odleglosci od ekranu,znasz kogos kto w takich warunkach oglada filmy,bo ja nie.Znam za to cale mnostwo chetnych,ktorzy chetnie doloza 100 plnow i kupia 55h6400 czy 65h6400 pijac do Podobnego ogloszenia na forum-55vt60 za 6K- przeciez lepiej dolozyc 3K i kupic oleda 55 od LG,ktory wciagnie nosem te dwie plazmy razem wziete,a co prawie pewne,to oled od LG za chwile zacznie taniec.Mozna zrozumiec,ze plazmy wyswietlaja wysmienity obraz,ale bez jaj,moze wszyscy powyciagamy stare modele crt,stare nike,levis'y i bedziemu probowac je sprzedawac za cene prawie jak w dniu zakupu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ochodzki...nieco więcej empatii...jeśli nie jesteś zainteresowany zakupem skąd to bicie piany...robisz tylko sprzedajacemu negatywny PR.

Yodas...sprzedawcy z tego żyją...nie tylko w MM...i czy czasem nie obrażasz "jeleni" tylko dlatego że lcd za 4k to szczyt ich marzeń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cezaryjerzy.

Żadne bicie piany tylko wyrażenie mojej opinii,po to sa fora, nieprawdaż ?

Druga sprawa, to przeczytaj sobie dokładnie wszystkie watki o sprzedaży tych plazmowych uzywek,99% sprzedających kupuje później np.wiekszego 65-75 calowego leda od Samsunga bądź projektor, i jakos gorsza czern im nie przeszkadza.Ale ok,skoro gustujesz w uzywkach w co najmniej dziwnych cenach, to zapraszam-ostal mi się jeszcze crt 32 cale Sony,ktory również bije lcdki jakoscia obrazu,cena 3000K. :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ochodzki...cały czas jesteś off-topic...sugeruję załóż własny wątek ze statystykami sprzedaży i moich upodobaniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ochodzki...nieco więcej empatii...jeśli nie jesteś zainteresowany zakupem skąd to bicie piany...robisz tylko sprzedajacemu negatywny PR.

Yodas...sprzedawcy z tego żyją...nie tylko w MM...i czy czasem nie obrażasz "jeleni" tylko dlatego że lcd za 4k to szczyt ich marzeń?

.....sami siebie obrażają wysłuchując i ufając opinii większości sprzedawców.... napisałem większości , bo są jeszcze sprzedawcy którzy naprawdę mają wiedzę i potrafią doradzić.... niestety większość wczoraj doradzała w dziale odkurzaczy a dzisiaj doradza w dziale rtv.... smutne to ale prawdziwe... Edytowane przez Yodas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ochodzki...cały czas jesteś off-topic...sugeruję załóż własny wątek ze statystykami sprzedaży i moich upodobaniach

Najlepiej wlasny blog.

Forum technologiczne powinno byc platforma wymiany wiedzy i porady, a nie sluzyc do promowania swej indywidualnosci. Tymczasem nasz niedoswiadczony Kolega, wydaje sie stawiac swoje opinie jako rzecz nadrzedna, uprzedmiotowujac Forum, czy innych czytelnikow jako elementy majace znaczenie jedynie jako tlo dla swojej osoby.

Kolego ochodzki.

Szczycisz sie "umiejetnoscia czytania ze zrozumieniem", co podkreslales niejednokrotnie. Nie wiem, czy powodem tego jest frustracja tym, ze na codzien jestes otoczony analfabetami funkcyjnymi, czy moze duma, bo jako pierwsza osoba w rodzinie, opanowales te wyjatkowa sztuke. Prosze zwroc jednak uwage na to, ze dzial ogloszen jest jedynym, w ktorym nikt nie oczekuje Twoich opinii, czy komentarzy na temat sprzedawanych tutaj przedmiotow, a regulamin ekplicytnie Ci ich zabrania.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo,Mr binary wrocil z riposta-nie wyszlo w innym watku,to może teraz,tym razem nt.tego, czy mogę wyrazić moje zdanie {nie jako jedyny zresztą }nt. sprzedawanych używanych plazm.

Gdybys omnibusie przeczytal wszystkie watki o sprzedaży używanych plazm,to wiedzialbys,ze nie jestem jedyna osoba,ktora się zdziwila proponowanymi cenami za używane plazmy .Daruj sobie osobiste wycieczki nt.mojej osoby i mojej rodziny , takie teksty dowodzą tylko tego, co od dawna podejrzewałem,chlop ze wsi wyjdzie,ale wies z chlopa nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlop ze wsi wyjdzie,ale wies z chlopa nigdy.

Kolego wstrzymaj się troszkę bo na forum jesteś od niedawna i jak dotąd wiedzą nie błysnąłeś a wręcz przeciwnie do tej pory zadawałeś przeważnie dosyć podstawowe pytania (że nie powiem że pytania prezentujące Twoją niewiedzę a co najmniej niedoinformowanie).

A wypowiedzi podobne do tych które zacytowałem nie świadczą o Twoim oponencie tylko niestety o Tobie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...tego, co od dawna podejrzewałem,chlop ze wsi wyjdzie,ale wies z chlopa nigdy.

...ehhh...i jeszcze mierzysz ludzi własną miarą

Edytowane przez CezaryJerzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jasiek_31

Kto pyta nie bladzi, nie bardzo rozumiem co ma moja wiedza bądź niewiedza w danym temacie do watku używanych plazm .Jesli czegos nie wiem,to pytam,Ty wiesz wszystko?czy jesteś po prostu adwokatem w towarzystwie wzajemnej adoracji?Czlowiek uczy się codziennie,dlatego moja niewiedze czy niedoinformowanie na pewno nie Tobie oceniacJa nie inputuje jakiś bzdur o znjomych analfabetach, i nie robie osobistych wycieczek z braku konkretnych argumentow jak ma to w zwyczaju osobnik @biniary,który nie napisał nic sensownego w powyższym temacie tylko odgryzł się uszczypliwoscia ponieważ z braku argumentow w innym watku poczul się zawstydzony przez "swiezaka" i wyszedł na "krytyka filmowego"przez duże K,który smial mieć swoje zdanie.Wracajac do tematu super uzuwanych plazm, dla mnie jest to hipokryzja i szukanie jelenia na kase za uzywke,skoro później kupuje się większy o 10-20 cali lcd/led bądź projektor,ktore jak wiadomo "maja gorsza np.czern" Jak to jest?plazma jest super,czy może większy led i projek sa bardziej super ,co?pytanie do Panow wszystko wiedzących 4K -az boje się zapytać,bo zaraz podniesiecie larum,ze watek nie ten,albo,ze jestem "niedoinformowany"Tak się wlasnie objawia brak jakichkolwiek argumentow,ktoś jest "glupi" nie ten "dzial" bo "na forum jesteś od niedawna"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...