Skocz do zawartości
Maciej Koper

Kalibracja TV w UK i Irlandii - Vincent Teoh

Rekomendowane odpowiedzi

Ilość zapytań, które spływają do mnie i dotyczą kalibracji telewizora w UK lub Irlandii jest... zaskakująco spora ;) Chociaż gdy spojrzeć na statystyki odwiedzania portalu to staje się jasne, że czyta nas (i interesuje się kalibracją) wielu polaków, którzy wyemigrowali na wyspy. Kilka razy powstawały już "projekty" ściągnięcia mnie do UK na kalibrację, ale ostatecznie nie doszły do skutku i nie ma się co dziwić. Transportowanie takiej ilości drogiego sprzętu i przemierzanie tysięcy kilometrów do jednej czy dwóch osób jest zwyczajnie nieopłacalne.

W UK, a konkretnie w Machesterze mieszka jednak mój znajomy Vincent Teoh, który również oferuje kalibracje "wyjazdową". Może dojechać do każdej części UK, czy Irlandii, a z racji tego, że gromadzi zamówienia i odwiedza kilka punktów pod rząd ma dosyć niskie ceny za transport.

Vincent jest jedyną osobą, którą uważam za równą sobie w sprawach kalibracji. Jeśli zatem ufacie Mi, ufajcie również jemu. W moim uznaniu jest to kalibrator #1 na wyspach.

Posiada on tak jak ja najlepszy sprzęt do kalibracji jaki powstał, jest to spektroradiometr Jeti Specbos 1211 i kolorymetr Klein K-10A

spectro.jpg

Teraz najważniejsza sprawa - cena. Bazowo jest to 250 funtów brytyjskich, jednak specjalnie dla użytkowników naszego forum wynegocjowałem z nim rabat. Jak duży? Pytajcie o wycenę i powołujcie się na hdtvpolskę ;) Najlepszą cenę otrzymacie na telewizory LCD Sony i Samsung.

Aby dowiedzieć się więcej o usługach Vincenta i zapisać się na kalibrację odwiedźcie stronę: http://www.hdtvtest.co.uk/news/calibration

kiWQwl.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vincent jest jedyną osobą, którą uważam za równą sobie sobie w sprawach kalibracji.

Mamo ... chwalą nas ;):P:) .

Zaznaczenie moje.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie pisać i mówić dla mnie liczą się tylko dwa portale: hdtvpolska i hdtvtest (i trudno mieć inną opinię patrząc na światowe serwisy - zerkam jeszcze na amerykański avsforum oraz avforums - ale te w dalszej kolejności). Tym bardziej cieszy bliska współpraca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...