Skocz do zawartości
mobor

Mede8er X3D - odtwarzanie 3D ze struktury

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie dotyczące Mede8er w kontekście plików 3D odtwarzanych ze struktury

W moim wypadku jest to struktura plików zgodna z AVCHD 2.0 (kamera 3D)

Próba odtworzenia takiej struktury jako całość ("płyta") kończy się tym że pliki są odtwarzane kolejno, jeden po drugim ale tylko w 2D (materiał jest oczywiście w pełnym 3D) Przeskok z pliku na plik jest błyskawiczny

Jeśli natomiast odtworzę z tej samej struktury pojedyńczy plik - materiał odtwarzany jest w 3D ale przeskok z pliku na plik jest dramatycznie wolny (kilka sekund)

Czy jest na to jakaś rada?

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wyłączyć obsługę menu płyt BD i odtworzyć zawartość "ze struktury". Powinno pójść w 3D. Jak nie - nie jest o jeszcze obsługiwane przez odtwarzacz Czy ta płyta/struktura generowana jest przez kamerę, czy z materiałów z kamery po obróbce programme na PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wyłączać menu płyt (rozumiem że chodzi o opcję dotyczącą "BD-Lite" ?)

W obu wypadkach materiał leci w 2D. W menu można wybrać tylko funkcję konwersji z 2D->3D

Struktura jest wprost z kamery 1:1 - nic w niej nie grzebałem

Odtwarzacz BD Panasonica czyta tą strukturę prawidłowo (ale z kolei nie umie odtwarzać pojedynczych plików)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chłopaki z MEe8era mogliby się przyjrzeć takiej strukturze. Odtwarzacze generalnie słabo sobie radzą z obrazami BD (często też DVD) generowanymi przez programy czy urządzenia.

Da się przygotować taka structure z plikiem wideo np. 60sek, aby dało się to jakiś przesłać przez sieć (internet) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka krótkich plików osadzone w strukturze, spakowane rarem ... ?

Nie ma problemu

Gdzie to wrzucić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jakiś swój dysk sieciowy to tam i daj mi namiar na priv. Jak nie masz, spróbuje gdzieś poszukać jakiejś przestrzeni. Ile trzeba miejsca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzuciłem na uploaded - 170MB więc nawet bez konta premium da się w miarę szybko pobrać

Jest to kompletna zawartość karty pamięci - wprost z kamery.

Kamera Sony HDR-TD30

http://ul.to/a3kcfktd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...