Skocz do zawartości
DaroDaro

Podłączenie 3D przez Yamaha RX-V1600

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam pomocy.

Czy orientujecie się czy ta yamaha przenosi sygnał z odtwarzacza BD 3D na telewizor samsung 3D po HDMI? bo mam tylko 2D i może to wina przewodu HDMI o za małym transferze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam pomocy.

Czy orientujecie się czy ta yamaha przenosi sygnał z odtwarzacza BD 3D na telewizor samsung 3D po HDMI? bo mam tylko 2D i może to wina przewodu HDMI o za małym transferze?

Niestety, Yamaha RX-V 1600 nie przenosi sygnalu 3D.Mialem podobny problem z moja RX-V 3800,ktorej po przygodach z amplitunerami Denona,HK w podobnym przedziale cenowym ABSOLUTNIE nie chciałem zmieniac żeby ruszyc 3D zachowując dźwięk Dolby True HD i DTS HD.Pozostaje Ci kupic odtwarzacz blu ray z dwoma HDMI np. Panasonic BDT 460 czy Denon 3313UD bądź Oppo 103UE, do Twojej klasy sprzętu to moim zdaniem pasuja dwa ostatnie.Nastepnie wypuszczasz z odtwarzacza po pierwszym HDMI obraz 3D prosto do telewizora,a po drugim HDMI bezstratny dźwięk do amplitunera,i gotowe.

Pzdr.

P.S

Denona znajdziesz w UK za ok 2300 pln,a Oppo w Stanach czy Kanadzie za 499$-działa w PAL/NTSC i 110/230V-ryzyko cla 50%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za pomoc, choć odpowiedź mnie podłamała bo nie spodziewałem się takich "problemów" z 3D na tej klasie sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za pomoc, choć odpowiedź mnie podłamała bo nie spodziewałem się takich "problemów" z 3D na tej klasie sprzętu.

Wiesz jak jest,idzie "nowe" i żeby wyciagac od ludzi kase "musisz"kupic amplituner obslugujacy 3D.To naprawdę żaden problem,mozesz wydac około 500-600 zl i będziesz miał rownie zacnego playera,ktory idealnie nada się do Twojego klocka.Test po angielsku,ale player warty uwagi.

http://www.whathifi.com/panasonic/dmp-bdt460/review

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moje strony powiem ci że masz bardzo dobry amplituner kina domowego z przed ery HD. Nie obsługuje on 3D itp. ale ma dobry dźwięk. Także tak jak piszą wyżej kup odtwarzacz z dwoma wyjściami HDMI. Jedne wyjście do telewizora, a drugie wyjście do amplitunera, ale ustaw na drugim wyjściu wysyłanie bezstratnego audio jako PCM i powinno być git.

Pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...