Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
marianowic

Słuchawki wokółuszne do 700zl

Polecane posty

Witam.

Przymierzam sie do zakupu słuchawek do słuchania muzyki w pracy.

Źrodłem muzyki będzie komputer (SoundCloud, YouTube, może Spotify) oraz iPhone (mp3 320kb/s, SoundCloud).

Chciałbym aby słuchawki grały fajny bas, gdyż słucham głownie oldscool rap-u, house-u, funky.

Jak na razie spodobały mi sie KOSS Pro4S.

Co innego byście polecili w cenie do około 700zl.

Dodatkowo chciałbym sie zapytać czy jest duza różnica w jakości dźwięku pomiędzy słuchawkami z kablem a bezprzewodowymi? Jakie są wady słuchawek bezprzewodowych?

Dzeki i pozdrawiam.

iPhone Tapatalk

beyerdynamic dt770 pro... focal spirit.. sennheiser momentum...

ja sprzedalem bezprzewodowe, bo ciagle albo sluchawki albo telefon mi padal...bluetooth jednak sporo ciagnie... teraz mam spirity i sa rewelacyjne.. chociaz nie do konca wokoluszne.. i spisuja sie najlepiej..

Ja bym polecił coś powyżej Twojego budżetu, ale generalnie najlepsze słuchawki w przywzoitej cenie jakich słuchałem: Sony MDR-1RBT.

Bas mają świetny, używam ich codziennie ze Spotify puszczanego z iPhone. Do tego są bezprzewodowe (na kablu też działają) a ich bateria wytrzymuje mega długo.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...