Skocz do zawartości
mauryc

Co zamiast plazmy Panasonic TX-P50VT60E w rozmiarze 55-60

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od ponad jestem szczęśliwym posiadaczem plazmy Panasonic TX-P50VT50E. Dodam,że od zawsze kupowałem tylko telewizory plazmowe.

Cel był prosty- TV do Blu-RAY i C+ z materiałem full HD.

Teraz potrzebuję TV 55-60 cali. Budżet do 7000. Przeznaczenie TV to same - Blu-Ray i materiał HD z C+.Głównie zależy mi na odzwrierciedleniu kolorów w tym czerni.

Kompletnie nie mam rozoeznania w tv LCD a Plazmy już nie kupię ;(.

Bardzo proszę o pomoc w wyborze nowego TV.

Z góry dziekuję

Edytowane przez mauryc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to problem, bo nie ma obecnie substytutu dla plazmy w cenie, którą sobie przyjąłeś za max. Najbliżej plazmy, a pod niektórymi względami wielokrotnie lepiej, będzie OLED. Następnie wysokie modele LCD: Philips PUS9809 i Panasonic AX900.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak.....z tego co widzę to wydatek min 10 000 PLN ;( Hmm A może ktoś z was wie gdzie jeszcze jakimś cudem można kupić Plazmę Panasonic TX-P55VT60E ? W Euro RTV można ja kupić ale są to modele z ekspozycji.......

Model Panasonic TX-P65VT60E znalazłem tu:

http://www.ceneo.pl/23580197#mh=w2w5OCkJ74009panasonicecl36h-zeuH-XOHpt4glfiEkyhOQpTqy15XxTrCYy-pYBGwp6H5R72oG5mEMcA5g401E8jw1kSG6j0jn-SE8uK-pWuG9hzDQ5ESuJHC7S6XMb-0NBhTRITNFKpzzsnWvv73Tp9TJ9rW6aYqYgr9MSw2

No ale to wydatek 10 000 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam co prawda jest to gdybanie ale myślę, że po premierze nowych Oledów LG 4K, ten model ma szanse pod koniec roku,może wcześniej (zależy też od kursu złotego)

na cenę w okolicach 7000 zł.http://www.neo24.pl/?p=lg_55ec930v&utm_source=skapiec.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=Skapiec%2FTelewizory+plazmowe+i+LED&utm_term=LG+55EC930V%7C108447%7CLG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK

Zakładając ,że zwiększę budżet do 10.000 PLN pytanie brzmi :

Czy kupować Model Panasonic TX-P65VT60E czy któryś z modeli który wymieniliście?

Proszę również o info czy ktoś z was zna tych sprzedawców (sklepy)? Mam na myśli ich rzetelność w dostarczaniu NOWEGO sprzętu

http://www.ceneo.pl/...9rW6aYqYgr9MSw2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się skusił na tą plazmę ;) W podobnej cenie masz OLED'a, który pod niektórymi względami jest lepszy, ale pod innymi gorszy. Co najważniejsze jednak ma aż 10" mniej, więc VT60 kupić warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam vt 50 i jeśli znasz wady plazmy to obecnie nie ma lepszego tv za te pieniądze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się skusił na tą plazmę ;) W podobnej cenie masz OLED'a, który pod niektórymi względami jest lepszy, ale pod innymi gorszy. Co najważniejsze jednak ma aż 10" mniej, więc VT60 kupić warto.

Sorry Macku,ze znowu zawracam Ci glowe w sumie wciąż o to samo, czyli jakość obrazu vs wielkość ekranu.Maciek do odleglosci 3.7 m jak Ci już wspominałem i w zasadzie w 99% do seansow nocnych z blu ray'a,co bys wybral 65VT60 czy 75H6400 zakladajac oczywiście,ze 65VT60 nie jest Refurbished,powystawowy,po prezentacjach itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 3,7 m każdy TV będzie za mały. No może 75". 65" na pewno będzie za mały. 65" to 2,5 m dla fullHD. To moje doświadczenia.

Nie sądzę, żebyś gdzieś kupił nowy 65VT60. Pisaliśmy pól roku temu .... BRAC !!!

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 3,7 m każdy TV będzie za mały. No może 75". 65" na pewno będzie za mały. 65" to 2,5 m dla fullHD. To moje doświadczenia.

Nie sądzę, żebyś gdzieś kupił nowy 65VT60. Pisaliśmy pól roku temu .... BRAC !!!

Pozdro

Dziekuje Ci za rade, co Ty bys wybral do 3.7m-plazme czy szukalbys dobrze podświetlonego 75H6400?powyzej kolega zamiescil linka do sklepow na ceneo,ktore rzekomo maja 65VT60 dostępne od reki-jeden sklep nawet więcej niż 4 szt.

10.300K-10.900. Pytanie, czy to na pewno fabrycznie nowe-zapakowane ekrany czy Refurbished,powystawowy,po prezentacjach itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link do sklepów z TX-P65VT60E nieaktualny. Dziś wszyscy piszą ,że brak towaru ;))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry Macku,ze znowu zawracam Ci glowe w sumie wciąż o to samo, czyli jakość obrazu vs wielkość ekranu.Maciek do odleglosci 3.7 m jak Ci już wspominałem i w zasadzie w 99% do seansow nocnych z blu ray'a,co bys wybral 65VT60 czy 75H6400 zakladajac oczywiście,ze 65VT60 nie jest Refurbished,powystawowy,po prezentacjach itp.

Nie wiem co bym wybrał. Bardzo ciężki dylemat. VT60 jest o klasę, albo dwie lepszy, ale 10" też powoduje bardzo dużą różnicę.Musisz podjąć decyzję sam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co bym wybrał. Bardzo ciężki dylemat. VT60 jest o klasę, albo dwie lepszy, ale 10" też powoduje bardzo dużą różnicę.Musisz podjąć decyzję sam ;)

Dziekuje za odp.Bardzo podobnie odpowiedział mi Gmeru gdy pytałem Go o wybor miedzy nowym Philipsem serii 9 w 65 calach a Samsungiem 75H6400.

Tak czy inaczej po plazmach Panasonica z powyzszego linku nie ma sladu,a sprzedawcy twierdza w mailach,ze to były archiwalne ogłoszenia,dziwne.

Pozostane przy 75H6400 bo chyba jakość/cena jest nie do pobicia na obecna chwile, a może za pare lat będzie mnie stać na 75-77 calowego oleda. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK rozwiązałem problem tv głównego w salonie - poprzestawiałem meble.

Teraz potrzebuję 2-giego do tzw pokoju gościnnego/sypialni.

Więc proszę o opinię który z tego zestawu wybrać:

http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe,i1,k5.bhtml

lub ewentualnie tego

http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe,i2,k5.bhtml

PRZEZNACZENIE TV:

Tak jak w pierwszym wypadku - do oglądania materiału Blu-Ray i Tv HD. Chodzi o o (w miarę) jak najlepszą jakość obrazu , Może NIE być smart,3D itd .

Z góry dziekuję

Edytowane przez mauryc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...