Skocz do zawartości
dante2003

Playstation 4 (i 2 i 3 ;-) ) HD NEWS

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja specjalna PSP Final Fantasy VII:

[img]http://img255.imageshack.us/img255/123/ffviisonypspxc0.jpg[/img]

Z okazji 10 lecia serii FF. Cena 219$ a w zestawie wszystko w stylu FF (słuchawki itd) oraz Final Fantasy VII Crisis Core.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[b]Gran Turismo 5 i 10 tysięcy pojazdów.[/b]

Czego to nie wymyślą twórcy gry by nagłośnić tytuł jeszcze w czasie tworzenia produkcji. Serwis Gran Turismo Center, który jak można wywnioskować z nazwy zajmuje się tematem serii GT opublikował ciekawe informacje na temat samochodów dostępnych w najnowszej piątej odsłonie GT.

Według redaktorów serwisu pojazdów ma być bagatela 10 tysięcy. Tak. Dziesięć tysięcy wozów, ale nie od razu. Podstawowa wersja GT5 ma zawierać w sobie wyłącznie 340 pojazdów, kolejne będzie można ściągać z Internetu jakiś czas po premierze. Za darmo? Tu mi traktorek jedzie! Chociaż nikt nic jeszcze nie ogłosił. Ciekawie przedstawia się opcja indywidualnego zamówienia wozu, polega to na tym iż wysyłamy do Polyphony zgłoszenie, uiszczamy odpowiednią opłatę i za jakiś czas dostajemy na twardy dysk swój wymarzony wóz.

Z serwisu GTC informacja równie szybko pojawiła się co znikła. Oczywiście nie znamy powodów takiego działania. Opcje są dwie, albo informacja była fałszywa albo prawdziwa i do akcji wkroczyło Polyphony.

wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lista zniknęła, ponieważ to był tylko "wishlist" pochodzący z forum GTPlanet i nie ma on nic wspólnego z rzeczywistością. Podobna lista powstała przed wydaniem GT 4. Edytowane przez DaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='DaN' post='55105' date='03.08.2007, 02:56 ']Lista zniknęła, ponieważ to był tylko "wishlist" pochodzący z forum GTPlanet i nie ma on nic wspólnego z rzeczywistością. Podobna lista powstała przed wydaniem GT 4.[/quote]

Aha. Brzmiało to trochę nie wiarygodnie szczególnie, że już kiedyś polyphony sie skarzyło o długą pracę nad danym modelem wraz z przechodzeniem na kolejne generacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[b]Gigabajty muzyki w Heavenly Sword[/b]

Sony udowadnia, że duża pojemność płyty Blu-ray na coś się jednak przydaje.
Japoński koncern jest zadowolony, że na format konsoli PlayStation 3, wybrał właśnie Blu-ray, bo teraz może wykorzystać dużą pojemność płyt w swych grach. Dla przykładu Heavenly Sword, nowa produkcja studia Ninja Theory, tylko na samą muzykę, zajmie aż 10 gigabajtów pojemności nośnika.Gra wykorzysta tak wielką ilość miejsca na 3.5 godziny muzyki, efektów dźwiękowych, oraz 4.500 linijek mówionych dialogów. Garry Taylor, jeden z ludzi Sony powiedział, że w grze jest półtorej godziny cut scenek w jedenastu językach.To wszystko nie byłoby możliwe, gdy PS3 używało dwuwarstwowej płyty DVD.
Premiera Heavenly Sword w Europie 19.09.2007


Ciekawi mnie co za rok lub dwa zrobią w X360 żeby czytało coraz to nowsze i pojemniejsze gry. Edytowane przez AdrianWNS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[url="http://image4.play-asia.com/640/5x/pa.106733.1.jpg"][img]http://image4.play-asia.com/640/5x/pa.106733.1.jpg[/img][/url]

[url="http://www.engadget.com/2007/09/20/dualshock-3-ps3-controller-hands-on/"]http://www.engadget.com/2007/09/20/dualsho...oller-hands-on/[/url]

Pad pojawi się na rynku USA w kwietniu razem z najnowszą wersją konsoli PS3.
Dostępny będzie w dwóch wersjach.
Razem z najnowszą konsolą i osobno.
Ci co kupili konsolę wczesniej, a brakuje im tylko tego kontrolera zapłacą 55$.
Nie wiadomo nic o terminie wprowadzenia pada w Europie.
Pozostaje nam import ze stanów.

Odświeżone PS3 bedzią miały dysk 80GB + tego duala za 499$.

[img]http://www.blogsmithmedia.com/www.engadget.com/media/2007/09/dualshock-3-hands-on-03.jpg[/img] Edytowane przez koles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cieszy, że coś w PS3 nowego.

Zapytam przy okazji:
data: nowe Grand Turismo w PL/EU
data: ROCK Band PL/EU

I czy będzie działać zestaw perkusyjny z USA do wersji UE ?
Bo tam kosztuje śmieszne 80 usd i jestem na to napalony.

Plan mam taki:
Kupuję i zamykam się na miesiąc na działce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='koles' post='88419' date='27.02.2008, 21:55 ']Pad pojawi się na rynku USA w kwietniu razem z najnowszą wersją konsoli PS3.
Dostępny będzie w dwóch wersjach.
Razem z najnowszą konsolą i osobno.
Ci co kupili konsolę wczesniej, a brakuje im tylko tego kontrolera zapłacą 55$.
Nie wiadomo nic o terminie wprowadzenia pada w Europie.
Pozostaje nam import ze stanów.[/quote]

Czym ma się różnić ten pad od zwykłego SIXAXIS? Kupiłem ostatnio w polskim sklepie PS3 40GB i pad wygląda dokładnie tak jak ten na zdjęciu. Brak tylko napisu "DUALSHOCK 3".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będzie miał wibracje znane z poprzednich modeli DUALSHOCK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='viewer' post='88437' date='28.02.2008, 00:23 ']Czym ma się różnić ten pad od zwykłego SIXAXIS? Kupiłem ostatnio w polskim sklepie PS3 40GB i pad wygląda dokładnie tak jak ten na zdjęciu. Brak tylko napisu "DUALSHOCK 3".[/quote]


A wibrę twój ma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='koles' post='88446' date='27.02.2008, 23:51 ']A wibrę twój ma ?[/quote]

Raczej nie. Nie wiem bo nie gram. Dla mnie PS3 to odtwarzacz filmów i zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[url="http://www.ps3site.pl/playstation-3d/13470/"]http://www.ps3site.pl/playstation-3d/13470/[/url] - super sprawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, wczoraj to czytałem na gameonly i jestem ciekaw jak to będzie wyglądać. Okulary strasznie męczą a i jakość obrazu trudno odczytać ; ) Ciekawe jak to zrobią by było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy firmware 2,76 . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Główne funkcje zmienione w wersji 2.76 oprogramowania systemowego

* Ulepszono jakość odtwarzania niektórych programów PLAYSTATION 3.

sie rozpisali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 mld USD - tyle wynosi pierwsza roczna strata Sony od 14 lat.

17% spadek sprzedaży w EU.

Największe straty Sony poniosło na rynku konsol do gier - koncern sprzedał co prawda ponad 10 milionów modeli konsoli Playstation 3 (o 10 proc. więcej niż przed rokiem) i 14.1 mln Playstation Portable (rok wcześniej - 13,81 mln), jednak oczekiwał lepszej sprzedaży.
Duże słabsze wyniki niż się spodziewano odnotowano w dywizjach: Sony Games, Sony Electronics oraz Sony Ericsson. Dywizja Sony Pictures wypracowała zysk.

A Wy chcecie obniżenia cen na filmy BD.

Mkv się oddala.

I to ostatnie zdanie było w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie od dzis wiadomo że jesli cos jest tansze zarabia sie na ilosci a nie na sztuce

Tymczasem - szczegolnie w polsce- mysli sie dokaldnie na odwrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a o odtwarzaniu MKV nadal nic nie wiadomo ?

bez zmian, nie ma co liczyć na coś takiego, przynajmniej teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec update nic w sumie nie zmienilo --- hmm to po co je wogole robili palanty jedne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprzednia wersja podobno potrafiaą uwalić niektore konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzą gry z dysku, psuje się BD itd. Ja tak miałem i wiele innych osób (można poczytać na tym forum i innych o różnych przygodach). Ten update miał też naprawić właśnie to ale przecież Sony się do tego nie przyzna ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...