Skocz do zawartości
yoemaster

Smart Tv - Małe rozczarowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem posiadaczem as 640 48 cali Tv za tą cenę ok , jedynie co mnie denerwuje to brak takiej biblioteki programów jak ma np samsung tam jest wszystko hbo go , tvp , iplex premium vod onet itd a w panasonicu nie ma nic w zasadzie , dzwoniłem do panasonica przed zakupem powiedzieli mi ze te aplikacje będą w niedalekim czasie dostępne ale ich nie widać dla czego samsung dba o polaków a Panasonic nie czyżby P nie zależało na polakach i sprzedaży tutaj tv ?( W sklepie powiedzieli mi ze P rzadko się sprzedają ) Dużo idzie Lg i sam żałuję po ma ze nie kupiłem Samsunga a jakie jest wasze zdanie na ten temat czy jest szansa ze Panasonic na jakaś petycje wstawi kilka appek dla polaków .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polaków kolego Polaków, a nie polaków :angry:

Przed zakupem wskazane było się zorientować w rynku.

Moim zdaniem żadne petycje do P nic nie pomogą.

Dla mnie w Tv liczy się obraz przede wszystkim.

Reszta ma małe znaczenie.

Edytowane przez Gatar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na marginesie - kupiłeś telewizor do oglądania, sugerując się jakością obrazu, czy może gadżet ze smartem, gdzie ważniejszą sprawą od jakości obrazu będzie klikanie? W przypadku tego pierwszego, dostajesz świetną jakość obrazu (równomierność podświetlania, brak cloudingu, dse itd.), a problem możesz rozwiązać podpinając go do dowolnego doongla z androidem, lub pc'ta, gdy to jest ważna funkcja. W przypadku tego drugiego, cóż...nie ten producent.

Edytowane przez firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt... wszystko jest napisane przy kupnie. Już nie wspominam np. o testach (naszym?) ale na stronie Panasonica. Każdy wie co kupuje a Smart w Panasonicu i tak jest mega rozbudowany. Warto przed kupnem wiedzieć co się kupuje. W LG też nie było TVN Playera przez lata. Doszedł nie tak dawno. Jak komuś zależało to musiał o tym pamiętać. Teraz nie ma go w nowych modelach co też jest dziwne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe LG w ogóle nie wspierają flasha, z tego co pamiętam, a ktoś pisał, że AS640 ma podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to flash ma teraz znaczenie? Chyba ważniejsze HTML5...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca...wsparcie HTML5 to coś co raczkuje, flash jest powszechnie stosowany. Oczywiście, HTML5 jest przyszłością, ale w jakim czasie...gdy kupuje się sprzęt na teraz, a niektóre strony korzystają właśnie z flasha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...