Skocz do zawartości
mariuszelectro

Połączenie TV z amplituneram via Bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie do użytkowników

Chce zrobić nas połączenie

TV 4k philips (najprawdopodobniej) będzie to 4k 65**9809

Zestaw głośników (sound bar) lub amplituner + kolumny chce połączyć przez Bluetooth

Czy każdy sound bar współpracuje z każdym TV przez Bluetooth i jest zintegrowany (tzn automatycznie się włącza i moza sterować prze pilota TV?

Czy istnieje taki wynalazek jak subwoofer aktywny + kolumny sterowne prze Bluetooth (dźwięk) i jest zintegrowane z TV ? (Sterowanie)

Czy można podłączyć amplituner przez na Hdmi i sterować dźwiękiem za pomocą Pilota z TV? Tak aby nie trzeba było używać pilota od ampli?

pewnie pisze niejasno ale chce uzyskać nast efekty

1)mieć radio internetowe z TV ( podobno ten philips ma ) lub amplitunera

2) chce postawic głośniki w miejscu gdzie nie mogę doptowadzić kabli głośnikowych ale mam prąd (dlatego myśle o Bluetooth )

3) chce aby obsługa była nieskomplikowana czyli jeżeli oglądam tv to zestaw blutootch automtycznie się włącza i mogę sterować głośnością jednym pilotem od TV

Preferowany Ew amplituner to byłaby yamaha (mam już jeden taki i jestem zadowolony)

Proszę o porady i przykłady jak to rozwiązać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uu, temat skomplikowany i pomoc zerowa.

Poradziłeś sobie z podłączeniem przez BT?

Też się zastanawiam, czy jak podłącze komputerowe głośniki 2.1 z BT do TV, czy będę mógł sterować głośnością za pomocą pilota TV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy sprawdzić. Sparuj z TV dowolny głośniczek BT (najzwyklejszy, taki do telefonu) i będziesz wszystko wiedział. Co tu "skomplikowanego"? ?

Przy okazji: przez BT nie ma możliwości zdalnego uruchomienia odbiornika jakim jest np. głośnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...