Skocz do zawartości
moonfall84

Driveclub - żart, kpina,

Rekomendowane odpowiedzi

Na steamie można ściagnąć Project Cars w wersji bulid chyba 832 czy cos... Od siebie powiem że po paru wyścigach nie jest żle:) chociaż szału jeszcze nie ma. Dobry model jazdy, ładne samochody, gorzej z otoczeniem jak sie dokładnie przyjrzeć, choć trzeba przyznac że gdy zaczyna sie wyścig i jest najazd kamery to faktycznie wygląda to wtedy jak na najlepszych zdjeciach w necie:)

Dzięki za propozycję, ale posiadam jedynie biurowego laptopa i pokaz slajdów wystarczy mi w PowerPoint :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dwa dni temu zakupiłem sobie driveclub i jestem zadowolony.

Grafika piękana, zwłaszcza jak się trafi na wschód słońca z lekkimi opadami!

Miałem do wyboru project cars, który mnie jarał oraz driveclub. Zdecydowałem się na pół arcade pół symulację i myślę, że 100% symulacja w project cars daję sporo frajdy ale to chyba jeszcze nie czas na taki tytuł.

Ogólnie driveclub ma sporo z symulacji gdyż prowadzenie pojazdów przypomina prawdziwą jazdę i jedynie czego chyba tylko brakuje do pełnej symulacji to zniszczenia auta, które mają wpływ na prowadzenia auta ale ja na razie i tak obijam auta w driveclub więc project cars było by dla mnie nie grywalne na ten moment :)

Ostatnim aspektem, który przemówił u mnie za DC to grafika, która jest ładniejsza.

Najbardziej po zakupie denerwowała mnie 10GB aktualuzaja bez której nie mogłem rozpocząć przygody z asfaltem ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że gra od premiery zmieniła się niesamowicie i teraz to można spokojnie powiedzieć, że to jest wersja finalna. Szkoda, że od początku tak nie wyglądała. Obok Forzy to właśnie ten tytuł ogrywam równie często jak już mam odpaloną PS4. Grafa dla mnie jest na takim poziomie, że często tylko dla niej lubię sobie pojechać np. podczas burzy. Warunki pogodowe to małe mistrzostwo świata na ten moment i aż żal, że nie było tego na premierę. Grafa urywa wtedy łeb ; ) Dodana nie tak dawno Japonia jest pięęęęękna no i dużo nowych samochodów. Firma niesamowicie po tej całej fali gnoju ; ) wspiera w tym momencie ten tytuł. GTR upragniony też się pojawił ; )

Kolos28 jak coś to wbijaj do klubu hdtvpolska : )

ps. Muszę wypróbować czy ze spotify, że da się podłożyć muzę? Bo chyba to powinno działać. A wtedy to wow : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili to jest moim zdaniem najlepsza gra na PS4. Jedyna którą odpalam od czasu do czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gmeru

Wbije tylko muszę troszkę się wprawić i wykupić PS+ ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zaproszenie @Gmeru ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...