Skocz do zawartości
wuzel

Filmy 3d z laptopa a Sony SONY KDL-55W955B

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani!

Jeżeli Wy mi nie pomożecie to już naprawdę nie wiem co począć a to co zrobi ze mną małżonka może być dla mnie tragiczne w skutkach.

Kiedyś pamiętałem, że sony nie lubi formatu MKV. Ale sądziłem, że przez lata coś się zmieniło.

No i kupiłem tego soniaka co w temacie bo i konsola sony i stolik z glosnikami sony. Żona sugerowała samsunga.

No i teraz mam przewalone bo żona "włacz 3d, włącz 3d". Mam do testów takie rzeczy:

IMAX Under the Sea 3D 2009 [1080p.Half.Over-Under.DTS-HD MA.5.1.AC3.BluRay.x264-SONDA] - mkv

Pacific.Rim.3D.2013.MULTI.1080p.BluRay.Half-OU.x264.DTS-WiZARDS - mkv

I jeszcze jakieś iso bo czytałem już o wyciąganiu tych plików ssif - u mnie nie działa i to.

Laptop toshiba, karta graficzna AMD RADEON HD 7670M.

I teraz co się dzieje.

1. Jak biorę tego imax to przez wifi tv pisze, że wykryto sygnał 3d i w serwerze multimediów mogę to znaleźć i odpalić ale idą dwie klatki i stop na pół minuty.

2.jak chcę przez hdmi to mam tak:

a. kabel chyba dobry bo pisze sony high speed with ethernet.

b. podlacza do wyjścia hdmi z lapka i do wejście hdmi / mhl w tv. Bezpośrednio bez żadnych kombinacji ze stolikiem.

c. na tv nie pojawia się info, że wykryto sygnał 3d.

d. odtwarzacze jakie próbowałem t kmplayer oraz vlc

e. obojętnie czy coś zmianiam w odtwarzaczu czy przyciskiem tv to się nie da uzyskać 3d. albo przesunięte albo trzeba szybko okulary zdjąć aby oczopląsu nie dostać.

Co robię źle? Co mam pozmieniać? Gdzie szukać przyczyny?

Z góry dziękuję za każdą pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup któryś z odtwarzaczy polecanych na forum i zapomnij o mkv i stanowisku Sony. A z drugiej strony polecam zakup przyzwoitego blu raya ceny płyt już zaczęły pokazywać się na przyzwoitym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...