Skocz do zawartości
kowalmisiek

Jaki odtwarzacz z XBMC polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem czy to ze amplituner nie puszcza obrazu jest wina HDMI 2.0 ale przeciez to powinno byc kompatybilne wstecznie i powinno smigac. A co do XBMC ze niema 5.1 to jest dziwne. XBMC ma zaszyte wszystkie kodeki w sobiewiec powinno dzialac. A jak dziala na wbudowanym playerze to tu tez powinno. Moze z ciekawosci przez optyczne zobacz czy pojdzie ale raczej nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Musze przyznac ze dzisiaj zglupialem sam.Dzwiek 5.1 jest puszczany przez optyka ale nie we wszstkich playerach go odtwarzacz puszcza.

Instalowalem kilka wersji xbmc, kodi oraz alternatywne oprogramowanie. Zassalem nawet xbmc specjalenie skompilowane pod rokchipa ale nie da rady.

Jedno jest pewne, xbmc androidowe ma sie nijak do linuxowego. Pozostaje sprobowac wyrzucic andka i zainstalowac np openeleca ale to juz wyzsza szkola jazdy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na razie odpuszczam instalacje openeleca gdyz problem rozwiazalem , moze nie z takim rezultatem jak chcialbym ale moze byc...

Wystarczy zainstalowac eksplorator na androida i otwierac przez niego pliki z zaznaczeniem uzycia mx playera. mamy piekne 5.1.

Byc moze kiedys wypuszcza xbmc na androida wspierajace 5.1 poki co do wszystkiego innego xbmc pieknie smiga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W xbmc mozna ustawic aby filmy otwierały się domyślnie przez mxplayer. Poszukaj na forach o androidzie haseł xbmc external player

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zainstalowalem jakas wersje gdzie mx player mial bys domyslbym playerem ale niestety xbmc sie nie wlacza. Wyczytalme ze jeszcze mozna sprobowac wyedytowac plik gdzie ustawia sie domyslby program ale chyba nie chce mis ie w to bawic jak na razie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja póki co nie zachęca. Również chciałbym podpiąć hdmi do amplitunera i używać. Pozostają dwa pytania; czy da się wywalić androida, a dalej czy ta operacja nie zakończy gwarancji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zeby bylo wszystko jasne. Nie jest to zly sprzet ale zalezy jakie sobie stawiacie priorytety. Jesli chodzi o gware to kupilem z ebaya wiec moge o niej zapomniec. 450 zl bym za niego nie dal ... Jesl chodzi o audio to jest niezly, jak na razie to niebo a ziemia w porownaniu z moim blurayem.Measy ma bardzo dobrego optyka.Kazdy film idzie w 5.1 tlko niestety poprzez mx player. BYc mzoe ktos sie poswieci i wypuszcza xbmc/kodi na andka z dtsem. Nie ukrywam , ze najlepiej bylo by wywalic tego androida i openeleca walnac ale poki co tego sie nie podejme. Ogolnie sprzet jest baaaardzo mocny, moca miazdzy taka maline, natomiast malina wygrywa wsparciem.Filmy jak fimy ale glownie zalezalo mi na serwerze muzycznym i to osiagnalem, poprzez xbmc to czysta przyjemnosc. .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za recenzję. Wniosek prosty, że należy jeszcze zaczekać z zakupem. Oczekiwałem załatwienia podpięcia jednym kablem. I późniejszej łatwej obsługi tak by żona mogła sobie poradzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.Próbowałem zaktualizować soft.Niestety za każdym razem mój PC wyświetla monit,że urządzenie USB jest nie rozpoznawalne.Próbowałem różnych sterowników i nadal lipa.

Może jest inny sposób aby wrzucić soft w ten sprzęt.Usb w Measy działa(wszystkie 4) więc nie wiem w czym rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyjcie odtwarzacz cubox-i jest niezly szczególnie wersja z 4 rdzeniami.

Wysłane z mojego SM-N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to wolę typowego "nuc'a" z normalnym oesem:

http://www.arest.pl/produkt/Komputery/62,242,,gigabyte,0,0,0,,/47578/GIGABYTE-BRIX-GB-BXBT-2807-N2807-1-58-2-16-DDR3L-iHD-HDMI-WIFI-BT-USB3-LAN/

http://www.arest.pl/produkt/Komputery/62,242,,gigabyte,0,0,0,,/47307/GIGABYTE-BRIX-GB-BXBT-1900-J1900-2-00-2-41-DDR3L-iHD-HDMI-WIFI-BT-USB3-LAN/

Nie wierzę w to, że te dwa nie dadzą sobie rady z jakimkolwiek materiałem...do tego mając typowy oes (win/lin) nie mam problemu z żadnymi ograniczeniami odnośnie wspieranych formatów, kodeków czy akcesorii. Mysz/klawiatura na bt albo radiowo...Te dwa są w cenie do 600 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...