Skocz do zawartości
Gęsior

Wieszak do 55" super flat

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję wieszaka do HX820 55". Jak dowiedziałem się w SONY, mocowanie jest w standardzie VESA 300 x 300 i uniwersalne będą pasowały. Zależy mi aby był jak najbardziej płaski, TV ma wyglądać jak obraz na ścianie, raczej wieszak bez regulacji, nie chcę też nie potrzebnie przepłacać. Możecie polecić sprawdzone produkty?

Ja znalazłem coś takiego tylko nie wiem czy ta firma jest ok i czy można coś tańszego wyrwać:

http://www.uchwyt.pl/produkty/uchwyty-do-tv-lcd-plazma/uchwyt-vivanco-mf6550-30662.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mogę ci napisać tyle że nie przesadzaj z płaskością bo przecież kable muszą się gdzieś zmieścić. Ja miałem wielokrotnie z tym problem, mam uchwyt zwykły i mimo to mam bardzo trudny dostęp do wypięcia kabla bez zdejmowania z uchwytu. Ale to jest uzależnione od konkretnego telewizora.

Pomyśl też czy otwór na kable w ścianie jest w pobliżu miejsca gdzie będą kable wpięte w telewizor. Z tym też może być problem jak będą grube kable z wtyczką na wprost - czyli prostopadle do matrycy do będzie problem z wygięciem ich jak dziura będzie w inny miejscu. Ja to akurat przy remoncie przewidziałem i miałem dziurę w miejscu gdzie kable wychodzą z telewizora.

Przed zakupem swojego też myślałem żeby był jak najbardziej płaski, a w sumie czy odstaje 10 czy 5 cm od ściany nie robi mi żadnej różnicy - wszak siedzę na wprost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat kable wychodzą mi z dołu i boku i nie będą wpuszczane w ścianę. Nie mam też potrzeby wypinania kabli z TV bo i po co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, do wyboru:

http://www.uchwyt.pl/produkty/uchwyty-do-tv-led/uchwyt-vivanco-ultra-slim-300-30040.htm 4,5 mm od ściany! Wszystko ekstra, ale podejrzewam, że tylko cienki kabel HDMI przejdzie dołem albo w ogóle

http://www.uchwyt.pl/produkty/uchwyty-do-tv-lcd-plazma/uchwyt-vivanco-mf6550-30662.htm 18 mm od ściany

http://www.uchwyt.pl/produkty/uchwyty-do-tv-lcd-plazma/lc-u3s-63c.htm 19 mm od ściany

Który brać? Da radę ten pierwszy czy za duże ryzyko? Ma ktoś doświadczenie z takimi cienkimi uchwytami?

Edytowane przez Gęsior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sadzicie o uchwytach linkowych? Tanie, łatwe w montażu,tylko 15 mm od sciany, jak trzeba cos dopiąć-wystarczy uchylić. Tylko ta konstrukcja....jakoś nie potrafię się przekonać. Wiem, że obecnie telewizory są lekkie....ale....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta konstrukcja....jakoś nie potrafię się przekonać. Wiem, że obecnie telewizory są lekkie....ale....

A jak myślisz czy producent takiego wieszaka informując na opakowaniu do jakiej wagi wytrzyma chce wprowadzić Cię w błąd? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele produktów, które zgodnie ze swoim opisem powinny spełniać moje oczekiwania. Jednak jak na nie patrzę ....... dlatego chciałbym poznać opinie innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale nie rozumiem Twojego podejścia. Więc zadam pytanie: Czy byłeś może w sklepie typu Rtv Euro Agd, Media, Saturn i rozpakowywałeś taki wieszak razem ze sprzedawcą wypytując go o szczegóły? Zapytałeś może, czy jeżeli wieszak nie będzie pasował, lub nie będzie spełniał Twoich oczekiwań to możesz oddać? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem skąd u Ciebie taki ton wypowiedzi. Odpisałeś 2 razy na mój post(oba w tonie drwiąco-prześmiewczym) a w żadnym nie odnalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Raczej oczekiwałem odpowiedzi typu: mam,solidna konstrukcja ,bierz, nic nie spadnie lub: badziew,nie kupuj,strach pilota na tym powiesić, a gdzie dopiero tv. A napisz na kartonach potrafię rozszyfrować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał z uchwytami linkowymi do czynienia??

Edytowane przez itliano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie są one super. Wiadomo to linka na której wisi tv. Plus dwa bolce. Coś ala obraz. Jednak zawsze pozostają kable. Poza tym kłopotliwe zdejmowanie. Zakładanie o wiele prostsze. Ja bedę robił tak jak kolega. Ma on fajny uchwyt z bardzo dużą regulacją. Tylko samo mocowanie ma zrobione poniżej tynku. I wychodzi nam mocowanie typu super flat. Wiadomo też że nie na każdej ścianie da się to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...