Skocz do zawartości
parasite21

PHILIPS 40PUS6809 LED 3D UHD 4K

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się nad kupnem tego telewizorka, czy ktoś może powiedzieć coś więcej na jego temat ?? Ogólnie wyczytałem tylko,że tv 4k gorzej odwzorowują ruch, natomiast mają fajne kolory i ostrość. Na angielskiej stronie znalazłem test modelu wyżej i był oceniony nie najgorzej ( 7 na 10 ). Będę wdzięczny za każdą sensowną opinię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

główna wada ze specyfikacji to brak HDMI 2.0 i dekodera Hevc, ma za to chyba prawdziwe 100hz i 3d

ja wolałem HDMI 2.0 i dekoder Hevc i dlatego wybrałem samsunga 40hu6900

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hdmi 2.0 = 4k 60hz - przydatne zwłaszcza jak będziesz chciał mieć podpięty komputer i grać w 4k i ogólnie na przyszłość bo odtwarzacze BD 4k pewnie też będą tego potrzebować

HEVC to nowy dekoder - w tv fajnie go mieć dla zabawy materiałem 4k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model PUS6800 posiada 60Hz matrycę. Nie licz więc na zbyt ostry obraz przy szybko przesuwającym się obrazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aby na pewno?

bo w jakimś sklepie widziałem że pisali że ma aktywne 3d. to chyba musiałby mieć matrycę 120hz. kwestia czy tego celowo w sofcie nie wykorzystali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aby na pewno?

bo w jakimś sklepie widziałem że pisali że ma aktywne 3d. to chyba musiałby mieć matrycę 120hz. kwestia czy tego celowo w sofcie nie wykorzystali.

Według rozpiski producenta tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według rozpiski producenta tak jest.

czyli mimo aktywnego 3d (i matrycy formalnie 120hz) nie wykorzystują tego przy upłynnianiu?

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mimo aktywnego 3d (i matrycy formalnie 120hz) nie wykorzystują tego przy upłynnianiu?

Nie wiem, musicie poczekać aż trafimy takiego do testów. Na szkoleniu na IFA były slajdy mówiące o tym, że matryca PUS6800 to "50Hz", więc i 3D aktywne by nie działało w takiej sytuacji. Dziwne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy wie ktos jaki ten model ma imput lag ?? Lub moze gral ktos na nim na konsoli (ja mam ps4).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...