Skocz do zawartości
Gmeru

Testujemy: Philips 9809 4K powered by Android! Następca plazmy?

Rekomendowane odpowiedzi

1.JPG

2.JPG

Firma Philips w tym roku zaskoczyła na IFA wieloma rzeczami. Ale tego można było się spodziewać. Jedną z nich była oczywiście możliwość zobaczenia na własne oczy najwyższego modelu telewizora 4K opartego na systemie Android czyli 9809. W tym roku firma wraca do korzeni pełnego podświetlenia diodami LED. Razem z system Android oraz podświetleniem 4-stronnym Ambilight będzie to zapewne wybuchowa jakościowa mieszanka.

Poniżej to co ma Wam do przekazania Maciej. Oprócz filmu pojawią się w tym temacie także nasze wrażenia. No to do dzieła!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kiedy bedzie mozna (i czy w ogole w najblizszym czasie) przeczytac test Philipsa 9809?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już w domu ten TV. Jeżeli ktoś ma pytania to chętnie odpowiem.

Witaj.

Jeśli możesz,to odpisz prosze na poniższe pytania.

1.Czy matryca jest podswietlona równomiernie,czy nie ma zadnych plam,oczywiscie w ciemności bez ambilight'a?

2.Jaki jest poziom czerni,ale z wylaczonym ambilight'em-czy faktycznie porównywalny z wyświetlaczami plazmowymi typu Panasonic VT60 czy ZT60?

3.Czy wyświetlacz faktycznie się zawiesza jak pisza rzekomi wlasciciele i ma problemy z oprogramowaniem?

4.Czy można podczas oglądania filmow z blu ray'a wyelminowac całkowicie tzw.efekt teatru telewizji?

5.Jak daleko siedzisz od wyświetlacza,ja planuje ok.4m,czy 65 cali Twoim zdaniem nie będzie za maly do 4m?

6.Warty jest tych pieniędzy,czy masz jakies wątpliwości?

Dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Witam,

Kiedy bedzie mozna (i czy w ogole w najblizszym czasie) przeczytac test Philipsa 9809?

Ja tylko dodam, że test możliwe, że wrzucimy w tym tygodniu. A na 100% w tym miesiącu bo już mamy go za sobą. Ogólnie TV w teście wyszedł bardzo dobrze pod względem obrazu. Kontrast na dzień dobry około 3500:1 + wygaszanie strefowe, które działa tak jak w starszych najlepszych modelach Philipsa. Efekt halo widoczny głównie pod kątem. Kąty były dobre jak na VA. A to już coś. Ogólnie mega mocny konkurent dla Panasonica AX900. No i oczywiście bardzo ciekawa alternatywa dla plazm. Temu ekranowi jest do nich tak blisko jak modelowi AX900.

Jeszcze kilka ładnych zdjęć:

m9cBdW.jpg
LTkjMo.jpg
9qHUCi.jpg
Sc79Fn.jpg
KyuUaP.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek daję obrazek jak to wygląda. Pomieszczenie, itp. Popołudniu postaram się odpowiedzieć na pytania z zastrzeżeniem, że TV mam od piątku więc niewiele jeszcze oglądałem poza kilkoma meczami :)

IMG_20141212_00157.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulala.... czekamy na wrażenia! Zrobisz zdjęcie z odpalonym ambi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi poniżej, oczywiście w miarę moich możliwości :)

Witaj.

Jeśli możesz,to odpisz prosze na poniższe pytania.

1.Czy matryca jest podswietlona równomiernie,czy nie ma zadnych plam,oczywiscie w ciemności bez ambilight'a? - żadnych plam do tej pory nie zauważyłem.

2.Jaki jest poziom czerni,ale z wylaczonym ambilight'em-czy faktycznie porównywalny z wyświetlaczami plazmowymi typu Panasonic VT60 czy ZT60? - nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ nie widziałem TV, o których napisałeś. Moim zdaniem czerń w Philipsie jest najlepsza na rynku. To już mój trzeci Philips.

3.Czy wyświetlacz faktycznie się zawiesza jak pisza rzekomi wlasciciele i ma problemy z oprogramowaniem? - u mnie jeszcze nic się nie zawiesiło

4.Czy można podczas oglądania filmow z blu ray'a wyelminowac całkowicie tzw.efekt teatru telewizji? - efekt teatru eliminujesz chyba poprzez wyłączenie perfect natural motion i wtedy obraz staje się "płaski". Ja tego nie robię, ponieważ właśnie ten efekt bardzo mi się podoba :)

5.Jak daleko siedzisz od wyświetlacza,ja planuje ok.4m,czy 65 cali Twoim zdaniem nie będzie za maly do 4m? - moje pomieszczenie ma długość 5m także siedzę w odległości ok 4m. Na początku wydał mi się zbyt duży do tego pomieszczenia (do tej pory oglądałem na 60") ale teraz już się przyzwyczaiłem i jest pięknie

6.Warty jest tych pieniędzy,czy masz jakies wątpliwości? - to odwieczny dylemat :). Obraz jest piękny ale podobny pewnie może być też na innych TV. Dla mnie decydujący jest ambilight w tym TV. To robi ogromną różnicę.

Dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7.Jakie są kąty w tym tv.?

Nie wiem. Pomieszczenie mam dość wąskie więc siedzę naprzeciwko telewizora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi poniżej, oczywiście w miarę moich możliwości :)

Witaj.

Jeśli możesz,to odpisz prosze na poniższe pytania.

1.Czy matryca jest podswietlona równomiernie,czy nie ma zadnych plam,oczywiscie w ciemności bez ambilight'a? - żadnych plam do tej pory nie zauważyłem.

2.Jaki jest poziom czerni,ale z wylaczonym ambilight'em-czy faktycznie porównywalny z wyświetlaczami plazmowymi typu Panasonic VT60 czy ZT60? - nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ nie widziałem TV, o których napisałeś. Moim zdaniem czerń w Philipsie jest najlepsza na rynku. To już mój trzeci Philips.

3.Czy wyświetlacz faktycznie się zawiesza jak pisza rzekomi wlasciciele i ma problemy z oprogramowaniem? - u mnie jeszcze nic się nie zawiesiło

4.Czy można podczas oglądania filmow z blu ray'a wyelminowac całkowicie tzw.efekt teatru telewizji? - efekt teatru eliminujesz chyba poprzez wyłączenie perfect natural motion i wtedy obraz staje się "płaski". Ja tego nie robię, ponieważ właśnie ten efekt bardzo mi się podoba :)

5.Jak daleko siedzisz od wyświetlacza,ja planuje ok.4m,czy 65 cali Twoim zdaniem nie będzie za maly do 4m? - moje pomieszczenie ma długość 5m także siedzę w odległości ok 4m. Na początku wydał mi się zbyt duży do tego pomieszczenia (do tej pory oglądałem na 60") ale teraz już się przyzwyczaiłem i jest pięknie

6.Warty jest tych pieniędzy,czy masz jakies wątpliwości? - to odwieczny dylemat :). Obraz jest piękny ale podobny pewnie może być też na innych TV. Dla mnie decydujący jest ambilight w tym TV. To robi ogromną różnicę.

Dziekuje.

Dziekuje Ci za odpowiedzi na moje pytania.Jeszcze tylko jedno pytanie,czy możesz potwierdzić,ze dzięki systemowi Ambilight, ten 65 calowy ekran zawieszony na scianie wydaje się większy?

Takie czytałem opinie,a kto mi lepiej odpowie od wlasciciela.

Dziekuje i Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi poniżej, oczywiście w miarę moich możliwości :)

Witaj.

Jeśli możesz,to odpisz prosze na poniższe pytania.

1.Czy matryca jest podswietlona równomiernie,czy nie ma zadnych plam,oczywiscie w ciemności bez ambilight'a? - żadnych plam do tej pory nie zauważyłem.

2.Jaki jest poziom czerni,ale z wylaczonym ambilight'em-czy faktycznie porównywalny z wyświetlaczami plazmowymi typu Panasonic VT60 czy ZT60? - nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ nie widziałem TV, o których napisałeś. Moim zdaniem czerń w Philipsie jest najlepsza na rynku. To już mój trzeci Philips.

3.Czy wyświetlacz faktycznie się zawiesza jak pisza rzekomi wlasciciele i ma problemy z oprogramowaniem? - u mnie jeszcze nic się nie zawiesiło

4.Czy można podczas oglądania filmow z blu ray'a wyelminowac całkowicie tzw.efekt teatru telewizji? - efekt teatru eliminujesz chyba poprzez wyłączenie perfect natural motion i wtedy obraz staje się "płaski". Ja tego nie robię, ponieważ właśnie ten efekt bardzo mi się podoba :)

5.Jak daleko siedzisz od wyświetlacza,ja planuje ok.4m,czy 65 cali Twoim zdaniem nie będzie za maly do 4m? - moje pomieszczenie ma długość 5m także siedzę w odległości ok 4m. Na początku wydał mi się zbyt duży do tego pomieszczenia (do tej pory oglądałem na 60") ale teraz już się przyzwyczaiłem i jest pięknie

6.Warty jest tych pieniędzy,czy masz jakies wątpliwości? - to odwieczny dylemat :). Obraz jest piękny ale podobny pewnie może być też na innych TV. Dla mnie decydujący jest ambilight w tym TV. To robi ogromną różnicę.

Dziekuje.

Dziekuje Ci za odpowiedzi na moje pytania.Jeszcze tylko jedno pytanie,czy możesz potwierdzić,ze dzięki systemowi Ambilight, ten 65 calowy ekran zawieszony na scianie wydaje się większy?

Takie czytałem opinie,a kto mi lepiej odpowie od wlasciciela.

Dziekuje i Pozdrawiam.

Moim zdaniem każdy Philips tak ma. Dlatego to już jest mój 3 TV Philips. Dwa pozostałe mają trójstronny ambilight. Ten ma 4-stronny i dużo nowocześniejszy od pozostałych.Jest bardziej wyraźny i bardziej dynamiczny.

Wstawię zdjęcia z wyłączonym i włączonym ambilight. To jest tak: jak jest włączony masz TV na całej ścianie. Jak wyłączasz to mam wrażenie jakby TV się pomniejszał, znikał ze ściany i robił się taki biedny i przytłumiony :) - to moje odczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ulala :DDDD ja się jaram takim czymś więc dla mnie mega :D Fajowy klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc mnie ten telewizor w ogóle nie przekonuje do jego kupna, ambilight owszem piękny wizualny bajer ale to tylko bajer, którym nie ma się co kierować przy doborze telewizora. Taki odwracacz uwagi od wyświetlacza który sam w sobie nic nadzwyczajnego nie prezentuje, a jedynie sprawia wrażenie że ogólnie jako całość wygląda lepiej. Osobiście już wolę Sony X9005 z Triluminos prezentujący rzeczywisty skok gamutu i wyświetlanej czerni, aniżeli ambilight który zlewa mi cały obraz, gdzie dominującym kolorem jest purpur oraz różne odcienie niebieskiego. Jeśli chodzi o 4K to Philips trochę siedzi w czarnej d...e, bo faktycznie brak mu kodeka HEVC i innych wejść standaryzowanych, dodatkowy dekoder UHD 880 do tego telewizora wyjdzie dopiero w 2015, a już i tak jego specyfikacje zapowiadają się blado w porównaniu z tymi zainstalowanymi w tegorocznych telewizorach innych marek. I jedynie co broni ten telewizor to Android choć z pewnością tego typu oprogramowanie wydaje się potrzebować sporej mocy obliczeniowej bo z pewnością będzie niestabilne, oczywiście na razie brak serwisów w standardzie telewizyjnym. Z mojego punktu widzenia Android na dzień dzisiejszy nie potrzebny mi w telewizorze bo mam go w tablecie i z 90% fukcji, aplikacji nie korzystam. W takim smarcie wystarczy mi przeglądarka, You Tube i kilka serwisów wideo.

Mam nadzieję że nikomu nie zepsułem humoru, po prostu napisałem co myślę, gdyż dla mnie kluczową cechą telewizora jest przede wszystkim jakość obrazu. :)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc mnie ten telewizor w ogóle nie przekonuje do jego kupna, ambilight owszem piękny wizualny bajer ale to tylko bajer, którym nie ma się co kierować przy doborze telewizora. Taki odwracacz uwagi od wyświetlacza który sam w sobie nic nadzwyczajnego nie prezentuje, a jedynie sprawia wrażenie że ogólnie jako całość wygląda lepiej. Osobiście już wolę Sony X9005 z Triluminos prezentujący rzeczywisty skok gamutu i wyświetlanej czerni, aniżeli ambilight który zlewa mi cały obraz, gdzie dominującym kolorem jest purpur oraz różne odcienie niebieskiego. Jeśli chodzi o 4K to Philips trochę siedzi w czarnej d...e, bo faktycznie brak mu kodeka HEVC i innych wejść standaryzowanych, dodatkowy dekoder UHD 880 do tego telewizora wyjdzie dopiero w 2015, a już i tak jego specyfikacje zapowiadają się blado w porównaniu z tymi zainstalowanymi w tegorocznych telewizorach innych marek. I jedynie co broni ten telewizor to Android choć z pewnością tego typu oprogramowanie wydaje się potrzebować sporej mocy obliczeniowej bo z pewnością będzie niestabilne, oczywiście na razie brak serwisów w standardzie telewizyjnym. Z mojego punktu widzenia Android na dzień dzisiejszy nie potrzebny mi w telewizorze bo mam go w tablecie i z 90% fukcji, aplikacji nie korzystam. W takim smarcie wystarczy mi przeglądarka, You Tube i kilka serwisów wideo.

Mam nadzieję że nikomu nie zepsułem humoru, po prostu napisałem co myślę, gdyż dla mnie kluczową cechą telewizora jest przede wszystkim jakość obrazu. :)

Gratuluje trafnych uwag.Mysle bardzo podobnie, tzn.najwazniejszy jest obraz i nowoczesna technika,tu albo jej brak,albo nie dziala,humoru na pewno nie zepsules,ale otworzyles szerzej moje oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym tygodniu wrzucimy nasz test. Będzie można dokonać konfrontacji z naszymi przemyśleniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, generalnie de gustibus non est disputandum :) jednakże jako posiadacz Philipsa muszę powiedzieć jedno - kupiłem go TYLKO i wyłącznie ze względu na właśnie jakość obrazu :) androida nie potrzebuje i nie używam, ambilight jest bardzo przyjemnym dodatkiem ale gdy postawiłem obok siebie mój Tv i s9005 Sony i włączyłem hobbita na obu to moje pieniądze bez chwili zwątpienia trafiły do tp vision :) w styczniu będę się umawiał jeszcze na kalibrację :) pozdrawiam Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Philips jakością może konkurować tylko z AX900. Oba są podobne. Reszta nie ma tak zaawansowanego systemu podświetlenia... Dlatego trochę dziwię się gdy czytam, że brak tu nowoczesnej techniki. Tylko ten telewizor ma i zaawansowane podświetlenie led i system android i ambi. Chyba nowocześniej się już nie da ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Philips jakością może konkurować tylko z AX900. Oba są podobne. Reszta nie ma tak zaawansowanego systemu podświetlenia... Dlatego trochę dziwię się gdy czytam, że brak tu nowoczesnej techniki. Tylko ten telewizor ma i zaawansowane podświetlenie led i system android i ambi. Chyba nowocześniej się już nie da ; )

"Nowoczesnej techniki" miałem na myśli powyzsze "Jeśli chodzi o 4K to Philips trochę siedzi w czarnej d...e, bo faktycznie brak mu kodeka HEVC i innych wejść standaryzowanych, dodatkowy dekoder UHD 880 do tego telewizora wyjdzie dopiero w 2015, a już i tak jego specyfikacje zapowiadają się blado w porównaniu z tymi zainstalowanymi w tegorocznych telewizorach innych marek. I jedynie co broni ten telewizor to Android choć z pewnością tego typu oprogramowanie wydaje się potrzebować sporej mocy obliczeniowej bo z pewnością będzie niestabilne" o brak takiej techniki mi chodzilo w tv za prawie 16K.

Apropos Panasonica, ktoś na forum opisywal,ze trafil na 3 słownie TRZY buble jeden po drugim modelu AX800 cena,to zapewne ok.16K podobnie jak Philipsa.Powiem szczerze,ze nie rozumiem tego Waszego zachwytu nad bublami,piszesz,ze trzeba uswiadamiac ludzi,ktorzy na czarnym forum zostali bądź prawie zostali nabici w Sharpa czy inne wynalazki-zgoda,ale tu wychwala się 9809,ktory nie działa prawidłowo u co drugiego nabywcy.Ludzie, przecież to sa sprzeta 9809,AX800 za kilkanaście tysięcy złotych a nie tv do kuchni za 1K-2K, to powinno dzialac "od kopa" i "do usranej śmierci"za taka kase, przynajmniej ja tak to widze,a skoro testujecie egzeplarze na 10000% przygotowane specjalnie pod Wasze testy przez producenta-czytaj bez wad,to moim zdaniem powinniscie o tym fakcie informować z dopiskiem,ze na wolnym rynku w 90% dany model będzie nie dzialajacym poprawnie bublem i potencjalni klienci powinni się z taka mozliwoscia liczyc.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jaka jest różnica? Że tutaj każdy pisze, że tak jest (właśnie, że coś się wiesza itd) a inni to czytają i mogą wyciągać wnioski - posty nie są kasowane itd a wszyscy się tutaj uczymy i edukujemy nawzajem. Podczas testu nic się nie działo z tym modelem (trwał jeden dzień i test = jakość obrazu) więc test to test a użytkowanie przez wiele tygodni czy miesięcy to drugie. My te opinie wysyłamy do Philipsa bo z nimi ściśle współpracujemy jeżeli chodzi o przekazywanie narzekań, problemów itd. Ostatnio nawet komuś podsyłałem najnowszy soft niedostępny public naprawiający błędy jakie miał.

Mnie ten TV zachwycił razem z AX900. Ale nie tylko te TV mi się podobają. Ale jak widać trzeba też czytać opinie użytkowników. Sharp wyszedł bardzo źle w samych testach. Podobnie jak wiele innych TV o których po prostu nie piszemy bo szkoda nam czasu. Skupiamy się na najlepszych (tego jest tyle, że spokojnie z tego można ułożyć listę polecanych TV nie robiąc ludziom krzywdy) a jak trzeba to czasem opiszmy te słabsze (wspomniany Sharp bo wkurzyła Nas opinia na czarnym forum i kłamanie w żywe oczy więc poświęciliśmy się z czasem i zrobiliśmy pro test, który wszystko pokazał). O reszcie wspominamy już w momencie kiedy ktoś szuka porady. Tam piszę ja np. też o tych gorszych.

A czy odbiorniki są przygotowane na testy czy nie to tylko twoja i nasza wyobraźnia - nie masz na to żadnych dowodów podobnie jak my. My nie mamy z tym problemu bo skalibrujtv z którym działamy na tle testów kalibrował np. 100 Samsungów H6400 i wyciąga średnią z czasem. Jeżeli coś się nie zgadza to byśmy dokonali po jakimś czasie zmiany opinii w teście. Szczerze nie zdarzyło się to jeszcze ani razu! Rozumiesz? My sprawdzamy dziesiątki czy setki tych samych modeli w ciągu roku. Takiej wiedzy nie będąc skromnym nie ma nikt w tym kraju a niewielu na świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jaka jest różnica? Że tutaj każdy pisze, że tak jest (właśnie, że coś się wiesza itd) a inni to czytają i mogą wyciągać wnioski - posty nie są kasowane itd a wszyscy się tutaj uczymy i edukujemy nawzajem. Podczas testu nic się nie działo z tym modelem (trwał jeden dzień i test = jakość obrazu) więc test to test a użytkowanie przez wiele tygodni czy miesięcy to drugie. My te opinie wysyłamy do Philipsa bo z nimi ściśle współpracujemy jeżeli chodzi o przekazywanie narzekań, problemów itd. Ostatnio nawet komuś podsyłałem najnowszy soft niedostępny public naprawiający błędy jakie miał.

Mnie ten TV zachwycił razem z AX900. Ale nie tylko te TV mi się podobają. Ale jak widać trzeba też czytać opinie użytkowników. Sharp wyszedł bardzo źle w samych testach. Podobnie jak wiele innych TV o których po prostu nie piszemy bo szkoda nam czasu. Skupiamy się na najlepszych (tego jest tyle, że spokojnie z tego można ułożyć listę polecanych TV nie robią ludziom krzywdy) a jak trzeba to czasem opiszmy te słabsze (wspomniany Sharp bo wkurzyła Nas opinia na czarnym forum i kłamanie w żywe oczy więc poświęciliśmy się z czasem i zrobiliśmy pro test, który wszystko pokazał). O reszcie wspominamy już w momencie kiedy ktoś szuka porady. Tam piszę ja np. też o tych gorszych.

A czy odbiorniki są przygotowane na testy czy nie to tylko twoja i nasza wyobraźnia. My nie mamy z tym problemu bo skalibrujtv z którym działamiy na tle testów kalibrował np. 100 Samsungów H6400 i wyciąga średnią z czasem. Jeżeli coś się nie zgadza to byśmy dokonali po jakimś czasie zmiany opinii w teście. Szczerze nie zdarzyło się to jeszcze ani razu!

Dlatego jestem tutaj z Wami, bo również miedzy innymi Gorski aka kiki o mało mnie nie wpakowal w Sharpa po Sharpie.Chodzi mi o to,ze test danego modelu mowi jedno, a rzeczywistość i doświadczenia klientów w 90% mowia co innego.Przeczytaj sobie co w przeciągu paru dni nurtowało wlascicieli Philipsa:Modul CAM nie działa.Trzeba powrocic do ustawien fabrycznych żeby powrocilo gro funkcji wyświetlacza.Trzeba zresetować bo się zawiesil.Parodia.Skoro współpracujecie z producentami,to powinno się ich naciskac np.w temacie matryc,jak może jedna seria tv mieć rozne matryce a jej zakup to loteria.Dlaczego nie mogę zamowic ekranu np. 75H6400 online i mieć pewność,ze będzie on identyczny z tym,ktory testowal p.Maciej Koper, tylko musze kombinować i zamawiac na pare sklepow licząc,ze jeden z czterech będzie ok,to moim zdaniem sa glowne bolączki,na które trzeba zwracać uwagę producentow i uswiadamiac klientów w sposób,wlasnie w jaki sposób,skoro później po zakupie zamiast cieszyc się podczas Swiat wyświetlaczem musza pytac na forum dlaczego się wiesza,dlaczego CAM nie działa itp.,a kupili,bo przeczytali test.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że ten model ma duzo chorób wieku dziecięcego, zapewne software'owych.

Jesli rzeczywiście nie obsługuje kodeka HEVC to "nie ma prawa" być porównywany do topowego Panasa, któremu od strony hardware'u trudno coś zarzucić. Bez tego kodeka 4K jest mu potrzebne jak rybie ręcznik.

Poczekamy na test, zobaczymy.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...