Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

Czy ktoś jest w stanie polecić jakieś "zamienniki" okularów 3d do tego modelu?

Samsung SSG-5100 powinny działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, na tym samplu z Bondem jest to samo, gdy idzie ta "słynna czołówka", Na Toshibie płynnie również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda. W zeszłym roku polecano go z uwagi na przyzwoity kontrast i ogólnie jakość obrazu, a moje pytanie jest związane z nieco lepszymi ocenami w testach tego forum tego panasa niż miało sony. Chodzi choćby o kąty widzenia.

Na trustedreviews za to zeszłoroczny sony uzyskał ciut lepsze noty za obraz 2D i dużo lepsze za 3D oraz za dźwięk. Stąd chciałem dopytać kogoś kto miał okazję oba oglądać aby uchylił nieco swoich spostrzeżeń co do wrażeń apropo jakości obrazu tych TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odkupię raport z kalibracji tego telewizora. pozdrawiam

Wykresy z kalibracji masz w teście i to całkowicie za darmo ;) a ustawienia Ci się nie przydadzą jak napisał użytkownik powyżej. Gdyby wystarczyło coś sobie wklepać to wklepała by Ci to fabryka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykresy z kalibracji masz w teście i to całkowicie za darmo ;) a ustawienia Ci się nie przydadzą jak napisał użytkownik powyżej. Gdyby wystarczyło coś sobie wklepać to wklepała by Ci to fabryka.

Zabawne jest jednak to, że ludzie jednak czymś takim kierują się i co chwile czyta się o "najlepszych ustawieniach obrazu"...eh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie napinajcie się tak. Przecież sprawa dotyczy mojego telewizora i moich pieniędzy. Najwyżej nie będzie mi się podobało. Ponawiam propozycję. Proszę pisać na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uważasz, że w tym momencie lepiej samemu sobie pozmieniać parametry suwakiem? Skoro nie dokonujesz prawdziwej kalibracji poprzed odpowiedni sprzęt do tego, to możesz ustawić by TOBIE się po prostu podobał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości - można ściągnąć skądś stary firmware jako backup? Mam obecnie fabryczny...nie chcę zmieniać, ale chciałbym to mieć na iso/zip/gzpi/tar'ze itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz może identyczny link do softu z polskiej strony? Polska strona Panasa to jakiś żart.Na stronie "wsparcie" dla telewizorów w dziale "pobrań" można, co najwyżej, ściągnąć instrukcję obsługi. Nie chcę bawić się w instalowanie softu z linka ze wsparcia angielskiego z racji obaw - polska zawartość itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest oficjalna japońska strona Panasonica a soft do którego link podałem jest na Europę więc powodów do obaw nie ma. Można spokojnie instalować. Na polskiej stronie to g... jest. Ale spytam czemu nie podłączysz po prostu TV do netu i pozwolisz mu samemu wyszukać soft i zainstalować automatycznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, z racji doświadczenia, unikam jakiegokolwiek fleshowania romów w trybie online. Użnaję jedynie fleshowanie, które w całości nie opiera się na działanie na systemie, który ma sam siebie updejtować. To coś jak z fleshem biosa pod windowsem...można, ale dziękuję za tą możliwość, wolę pod dosem mając 100% pewność, że system operacyjny nie będzie mieć na to żadnego wpływu, stąd tutaj też wolę mieć pewny plik na pendrive niż bawić się w download softu i instalację przez updater systemowy.

Ps - polska strona powinna mieć jakikolwiek odnośnik do softu...a tam to sobie można, co najwyżej, ściągnąć instrukcję obsługi. LOL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja mam taki problem o ile filmy (obraz po kalibracji) i konsola ps 3, ps 4( dla mnie input lag jest odpowiedni nie mam problemów z grą sieciową i singlu i nie widzę opóźnień),

mecze piłki nożnej to dramat może macie jakieś podpowiedzi, jakieś ustawienia nie mam kasy na kolejną kalibrację, będę wdzięczny sam kombinowałem ale bezskutecznie piłka np. gdy jest w powietrzu na tle trybun (kibiców) robi się przezroczysta zanika i ogólnie obraz szarpie chodzi głownie o piłkę nożną choć i w tenisie ( wczorajszy finał Radwańskiej) też bez rewelacji, siatkówka również, ale generalnie piłka nożna wygląda najgorzej, aż jestem w szoku że można wypuścić taki sprzęt na rynek jeżeli chodzi o oglądanie na nim sportu- tragedia.

Podkreślę raz jeszcze filmy, konsola, smart tv bardzo dobrze wygląda - tu nie mam żadnych zastrzeżeń.

Będę wdzięczny za każdą podpowiedź mam wersję 40.

Hmm to przykra wiadomość. Byłem nastawiony na ten model, ale po tym co napisałeś zastanawiam się jak Twoje spostrzeżenia mają się do wysokiej oceny 8 jeśli chodzi o ostrość i poprawę płynności w odwzorowaniu ruchu w tym modelu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...