Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś w ogóle komentował te angielskie testy, że problem 50hz występuje tylko w angielskich modelach. Czy to prawda - nie wiem.

Słuchajcie. Na jakości obrazu zależy mi równie mocno, co na input lagu - tv będzie głównie działał jako monitor do ps3, w przyszłości do ps4. W sieci raczej nie gram, chociaż może się to też zmienić, no i w singlu zaliczam też i fpp. Czy jest sens przejmować się lagiem tego Panasonica? Na papierku jest dosyć wysoki. Czy realnie da się to odczuć?

Wiem, że dyskusje w tej kwestii pewnie nigdy się nie skończą, ale kurcze...

Teraz mam Funai LH7-M32BB, gram na nim na ps3, służy mi świetnie od 5 lat, nie mam z nim żadnych problemów - kupowałem go jako ten, co ma bardzo dobry stosunek ceny do jakości, i faktycznie tak jest :D Żebym ja wiedział, jaki on ma input lag, tobym mógł porównać, czy input lag Panasonica jest podobny, czy nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciej Koper kiedyś napisał, że bug 50hz dotyczył tylko i wyłącznie PLAZM Panasonica.

Jeżeli się mylę, to poprawcie mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie niestety nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten model posiada gdzieś opcję zablokowania ustawień po kalibracji ?

Blokować ustawienia można jedynie w modelach, które posiadają certyfikat ISF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blokować ustawienia można jedynie w modelach, które posiadają certyfikat ISF.

Hm, u konkurencji czytałem, że istnieje taka opcja :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, u konkurencji czytałem, że istnieje taka opcja :|

To wykradnij od nich tą tajemną wiedzę jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, u konkurencji czytałem, że istnieje taka opcja :|

Jak spytałem gdzie to znaleźć to już nie odpisał.

Przeszukałem wszystkie opcje oraz instrukcje - nic na ten temat nie ma.

Więc pewnie tak jak pisał @Maciej Koper w AS640 czegoś takiego brak.

Edytowane przez konstant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wykradnij od nich tą tajemną wiedzę jak :)

Takie relelacje powinny być dostępne za darmo...bez uciekania się do niecnych czynów ;) - albo podaje się rzetelną informację, albo bredzi...napisałem jedynie o tym, co sam przeczytałem.

Edytowane przez firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak spytałem gdzie to znaleźć to już nie odpisał.

Przeszukałem wszystkie opcje oraz instrukcje - nic na ten temat nie ma.

Czemu mnie to jakoś nie dziwi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie matryc, Autor testu pisze że w serii As650 zastosowano IPS. Moje pytanie dotyczy modelu 39AS650. Na stronie Panasonica stoi że to jest LCD Led czyli nie IPS. Zadzwoniłem na infolinie ale kobieta pojęcia nie miała. Czy Autor testu wie coś o tym modelu, bo generalnie to nie można nic znaleść w necie - jakis taki tajemniczy jest, jeżeli chodzi o specyfikację. Wygląda na to, że to model z funkcjonalnoscią serii As650, ale na Matrcy VA, co powodowałoby że jest ciekawszy niż np 40As640 (jak ktoś szuka w tym rozmiarze). Ktoś ma pojecie w temacie tego modelu, jak zauwarzyłem sporo ludzi szuka po różnych forach informacji nas temat 39-tki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LCD LED nie wyklucza matrycy IPS bo LCD LED to wyświetlacz o podświetlaniu ledowym...czyli norma...IPS'a, VA musisz też jakoś podświetlić, więc i one są ledami. Przeciwieństwem był LCD na CCFL, katodach.

Edytowane przez firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ja się zgadzam, aczkolwiek to nie jest odp. na moje pytanie, jaką matrycę zastosowano w tym modelu, Kobieta z infolini Panasonica nie była mi w stanie powiedzieć jaka tam jest matryca, aczkolwiek co do całej serji 650-tek to twierdziła że są na IPS, ale 39-tce kręcila coś bardzo. Wydobyłem od niej tylko tyle: " nie IPS tylko LCD LED" Znalazłem jakąś tabelę z nowymi Panasami, na francuskiej stronie i oni tam 39 - tke wpisali jako TN-ke nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha "nie IPS, tylko LCD LED". To jakby zapytać: "ile Pani waży?" i usłyszeć: "nie ważę, tylko mam 170cm wzrostu" :D

TNka jest niestety możliwa w takich przekątnych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie ma co ryzykować z tą 39-ką, tylko ewentualnie kupować te co są już przetestowane w internecie i mniej-więcej wiadomo z czym to jeść. A swoja drogą coraz częściej spotkam się z opiniami że AS650-tki mają przyciemnione rogi, - sam byłem dzisiaj w sklepie i rzeczywiście było to widać na modelu 42 cale. Wydaje mi się że panasonic-ki na VA to będzie dobry wybór, a tegoroczne IPS'y, to coś im się nie udały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą do jakich zastosowań taki mały ekran jak 39"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie - udało się komuś uruchomić napisy z filmu mkv? W recenzji wspomniano o obsłudze .srt i .txt, ale polskich mimo tego, nie mam. Są jedynie angielskie, fińskie, duńskie, w ogóle z menu do wyboru nie ma nawet polskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...