Skocz do zawartości
Gmeru

TEST: Philips 47PFS7509/12 seria 7500 / 7509 na 2014 rok

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ale przed braniem kalibracji "znikąd" warto przeczytać ten artykuł i zapytać się sprzedawcy czego tak naprawdę używa a nie dawać sobie wmawiać czegoś na słowo. Dzisiaj można wcisnąć wszystko... wiemy to nie od dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TV przeszedł - pisałem o tym w temacie na tym podforum.

Jeśli ktoś posiada jakieś pytania - proszę pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić TV z kalibracja w cenie?

Na sąsiednim forum mam taka ofertę w cenie równej najniższej cenie na ceneo. Chodzi o użytkównika kiki.

Oferta wydaje sie rozsądna. Pytanie, czy warto kalibrować TV.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kolego, jeśli zakupiłeś od tego "handlowca" to proponuję najpierw sprawdzić czas grania tv i dokładnie go obejrzeć. Ciekawe czy otrzymałeś nowiutki, tylko włączany do "kalibracji", czy przelatany ok. 250h i przykurzony, z uszczerbionym narożnikiem suba, tak jak w moim przypadku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może do odsprzedania za jakąś przyzwoitą kwotę kalibracji do tego TV? A może ktoś użyczy takiej kalibracji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odsprzeda, użyczy? Ty tak na poważnie, tak porostu chcesz poustawiać to co ci ktoś prześle, sprzeda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może do odsprzedania za jakąś przyzwoitą kwotę kalibracji do tego TV? A może ktoś użyczy takiej kalibracji?

Przeczytaj artykuł, który podlinkował Ci Gmeru. Kalibrację należy zrobić dla danego egzemplarza TV, przekopiowanie nie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz. Nie stać mnie na kalibrację za 350pln wiec kombinuje.

Jestem w stanie zrozumieć, że może być nie stać, nie chcieć czy nie skorzystać z innych względów, ale nie rozumiem nad czym tu kombinować? W linkowanym artykule jest kilkanaście przykładów pogorszenia sobie obrazu cudzymi ustawieniami kalibracyjnymi. Chcesz być następnym? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem następnym bo dałem się wyrobić w kalibrację od kikiego

To nie wrabiaj się samodzielnie dalej i nie szukaj cudzych ustawień ;) Użyj fabrycznego trybu Film i już jeśli nie chcesz inwestować.

A z ciekawości, czy mógłbyś wstawić kompletny raport z tej "kalibracji"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. Czy ktoś rozgryzl już jakie słuchawki da się podłączyć pod tego dongla od subwoofera?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazł ktoś jakiś sposób inny na wykorzystanie subwoofera? Mam jeden luzem i myślę co z nim zrobić. Na Olx zerowe zainteresowanie


Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...